výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Sušice (17. 6. 2018)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.87
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.27
3 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.30
Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 DNS
Poznámky:
Postup do finále první tři do finále A a další tři do finále B
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:15) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.37
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.52
3 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.66
4 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.12
Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 DNS
Poznámky:
Postup do finále první tři do finále A a další tři do finále B
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.87
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.27
3 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.37
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.52
5 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.66
6 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.12
7 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.30
Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 DNS
Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 17.6.2018 - 13:45) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.21 11.00
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.31 9.00
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.53 8.00
4 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.70 7.00
5 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.28 6.00
Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.6.2018 - 13:45) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.00 4.00
2 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 12.63 3.00
3 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 12.86 2.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 17.6.2018 - 13:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.49 11.00
2 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.81 9.00
3 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.30 8.00
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.46 7.00
Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.6.2018 - 13:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.30 4.00
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.54 3.00
3 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.60 2.00
4 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.79 1.00
5 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.80
6 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 13.35
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:25) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.46
2 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.10
3 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.40
4 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.76
5 Lukáš HejnaLukáš Hejna 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.87
6 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 13.35
Poznámky:
Pvní dva do finále A a druzí dva do finále B
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:25) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.84
2 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.55
3 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.99
4 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 13.35
MS Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 12.27
Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.6.2018 - 12:25) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.78
2 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.35
3 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.54
4 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 12.64
MS 45 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 12.94
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.46
2 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.78
3 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.84
4 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.10
5 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 12.27
6 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.35
7 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.40
8 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.54
9 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.55
10 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 12.64
11 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.76
12 Lukáš HejnaLukáš Hejna 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.87
13 45 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 12.94
14 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.99
15 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 13.35
15 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 13.35
Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.38
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.10
3 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.22
4 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.25
5 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.33
6 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.96
Poznámky:
Vítezka aj edna s časem do finále A a do finále B časem
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.56
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 12.96
3 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.32
4 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 13.32
5 Lucie ŠrámkováLucie Šrámková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.6.2018 - 12:35) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.66
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.35
3 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.00
4 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 14.30
MS Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 13.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.76
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.22
3 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 13.50
4 Aneta DenkováAneta Denková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 14.01
5 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.15
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 17.6.2018 - 12:35) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 12.89
2 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 13.15
3 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.19
4 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.81
5 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.38
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.56
3 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.66
4 Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.76
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 12.89
6 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 12.96
7 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.10
8 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 13.15
9 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.19
10 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.22
10 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.22
12 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.25
13 Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 13.29
14 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.32
14 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 13.32
16 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.33
17 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.35
18 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 13.50
19 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.81
20 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.96
21 Lucie ŠrámkováLucie Šrámková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.99
22 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.00
23 Aneta DenkováAneta Denková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 14.01
24 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.15
25 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.24
26 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 14.30

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 17.6.2018 - 13:55) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.50 11.00
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.84 9.00
3 Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.00 8.00
4 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 13.09 7.00
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.13 6.00
Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.6.2018 - 13:55) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.13 4.00
2 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.19 3.00
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 13.31 2.00
4 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.34 1.00
5 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 13.43
6 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.53
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 17.6.2018 - 14:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.15 11.00
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.08 9.00
3 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 13.28 8.00
4 Barbora HoudkováBarbora Houdková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.37 7.00
5 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 13.46 6.00
6 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.67 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.6.2018 - 14:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.85 4.00
2 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.36 3.00
3 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.38 2.00
4 Denisa KostrounováDenisa Kostrounová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 14.43 1.00
5 Natálie KaslováNatálie Kaslová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.44
6 Klára LochmanováKlára Lochmanová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.53
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.41
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.09
3 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 13.38
4 Klára LochmanováKlára Lochmanová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.64
5 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 14.80
Poznámky:
Vítězka a tři časy do finále A a podle časů do finále B (šest závodnic)
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:45) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.32
2 Natálie KaslováNatálie Kaslová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.27
3 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.33
4 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 15.06
Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.6.2018 - 12:45) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.87
2 Barbora HoudkováBarbora Houdková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.25
3 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.10
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 14.56
5 Denisa KostrounováDenisa Kostrounová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 14.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.41
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.87
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.09
4 Barbora HoudkováBarbora Houdková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.25
5 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.32
6 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 13.38
7 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.10
8 Natálie KaslováNatálie Kaslová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.27
9 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.33
10 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 14.56
11 Klára LochmanováKlára Lochmanová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.64
12 Denisa KostrounováDenisa Kostrounová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 14.66
13 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 14.80
14 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 15.06
Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS