výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor družstev Královéhradeckého kraje přípravky žáků a žákyň – skupina A

Týniště nad Orlicí (3. 5. 2018)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.54 196
2 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 09.82 148
3 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.16 98
4 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.26 85
5 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.98 17
6 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11.38 1
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.46 210
2 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.06 112
3 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.10 106
4 Richard KolářRichard Kolář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 11.14 9
5 Jakub MarekJakub Marek 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 11.42 0
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.38 226
2 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.78 154
3 Radek ProkešRadek Prokeš 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 09.80 151
4 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.38 71
5 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 11.04 14
6 Luděk StřížLuděk Stříž 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 11.56 0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.36 229
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.52 199
3 Patrik VítekPatrik Vítek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.88 138
4 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.14 101
5 Ondřej ValečOndřej Valeč 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11.02 15
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 09.78 154
2 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.34 75
3 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.62 46
4 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.36 1
5 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 12.48 0
6 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 14.82 0
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.66 42
2 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.90 23
3 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.94 20
4 Jan ŠvandaJan Švanda 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.96 19
5 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 11.74 0
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.34 75
2 Filip VolejníkFilip Volejník 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 11.10 11
3 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 11.22 5
4 Nhan Pham VanNhan Pham Van 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 12.40 0
5 Daniel TörökDaniel Török 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12.66 0
6 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 13.02 0
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WolfFilip Wolf 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.34 75
2 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 11.06 13
3 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12.74 0
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.56 431
2 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.86 365
3 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.98 340
4 Jessika AndrejsováJessika Andrejsová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.22 293
5 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.30 278
6 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.86 182
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LžíčárováLucie Lžíčárová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.54 435
2 Lucie KarenováLucie Karenová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 09.74 391
3 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.08 320
4 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.10 316
5 Eliška KopeckáEliška Kopecká 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12.70 5
6 Anna KopeckáAnna Kopecká 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 14.24 0
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.22 511
2 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.02 332
3 Eliška ŠimákováEliška Šimáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.10 316
4 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.14 308
5 Zuzana TučkováZuzana Tučková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 11.78 66
6 Rozalie MarkováRozalie Marková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12.14 35
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.86 365
2 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.92 173
3 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 11.42 105
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 09.74 391
2 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 09.94 348
3 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.26 285
4 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.74 201
5 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.86 182
6 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.90 175
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 09.90 357
2 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.02 332
3 Bára KvapilováBára Kvapilová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.02 332
4 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.10 316
5 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.30 278
6 Dominka MalinováDominka Malinová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.70 208
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela VejsováNela Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 09.86 365
2 Barbora TkáčováBarbora Tkáčová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.36 267
3 Adéla VítkováAdéla Vítková 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 11.42 105
4 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.58 86
5 Anežka ŠplinováAnežka Šplinová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11.58 86
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BrandováKarolína Brandová 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.22 293
2 Patricie ZemanováPatricie Zemanová 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11.02 158
3 Klára ZelinkováKlára Zelinková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11.20 133
Celkem 3 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1:54.35 595
2 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:05.05 437
3 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:09.07 383
4 Richard KolářRichard Kolář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:21.42 240
5 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:26.29 192
6 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:26.65 188
7 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:29.44 163
8 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:30.78 152
9 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:33.73 128
10 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:54.14 17
11 Jakub MarekJakub Marek 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:59.85 4
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:00.99 494
2 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:07.72 401
3 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:10.43 366
4 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:15.36 306
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:16.52 293
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:17.86 278
7 Ondřej ValečOndřej Valeč 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:21.40 240
8 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:23.12 222
9 Patrik VítekPatrik Vítek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:25.36 200
10 Radek ProkešRadek Prokeš 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:43.18 65
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:13.22 332
2 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:16.09 298
3 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:19.67 258
4 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:23.72 216
5 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:28.48 172
6 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:29.24 165
7 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:32.81 135
8 Jan ŠvandaJan Švanda 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:33.92 127
9 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 2:45.86 51
10 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 3:02.89 0
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:23.02 223
2 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 2:23.20 222
3 Filip WolfFilip Wolf 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:27.58 180
4 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:30.40 155
5 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:32.02 142
6 Filip VolejníkFilip Volejník 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:43.92 61
7 Nhan Pham VanNhan Pham Van 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:58.30 7
8 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:59.52 4
9 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3:00.20 3
10 Daniel TörökDaniel Török 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3:10.16 0
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:09.36 380
2 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:11.48 353
3 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:12.10 345
4 Lucie KarenováLucie Karenová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:12.62 339
5 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:21.28 241
6 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:22.34 230
7 Lucie LžíčárováLucie Lžíčárová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:22.36 230
8 Jessika AndrejsováJessika Andrejsová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:23.48 219
9 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:26.78 187
10 Eliška KopeckáEliška Kopecká 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:48.82 37
11 Anna KopeckáAnna Kopecká 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3:06.18 0
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ŠimákováEliška Šimáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:13.96 323
2 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:19.86 256
3 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:20.94 245
4 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:27.36 182
5 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:29.02 167
6 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:33.42 131
7 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:46.28 49
8 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:51.82 25
9 Zuzana TučkováZuzana Tučková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:58.64 6
10 Rozalie MarkováRozalie Marková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3:05.40 0
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:11.64 351
2 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:12.80 337
3 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:14.64 315
4 Bára KvapilováBára Kvapilová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:15.06 310
5 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:20.58 248
6 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:21.92 234
7 Dominka MalinováDominka Malinová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:23.40 220
8 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:24.34 210
9 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:26.94 186
10 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:30.82 152
11 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:36.92 105
Celkem 11 závodníků
Běh 4 (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela VejsováNela Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:11.42 354
2 Karolína BrandováKarolína Brandová 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:15.12 309
3 Anežka ŠplinováAnežka Šplinová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:20.66 248
4 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:20.94 245
5 Klára ZelinkováKlára Zelinková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:28.14 175
6 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:38.73 92
7 Patricie ZemanováPatricie Zemanová 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:41.20 77
8 Barbora TkáčováBarbora Tkáčová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:46.82 46
9 Adéla VítkováAdéla Vítková 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:49.73 33
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši A (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj HovorkaMatěj Hovorka
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
07 4.24 245
2 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
07 4.17 234
3 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 4.16 232
4 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.97 201
5 Patrik VítekPatrik Vítek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.92 193
6 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 3.86 184
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.82 177
8 Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 3.79 173
9 Radek ProkešRadek Prokeš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
07 3.69 158
10 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.65 152
11 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.63 149
12 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 3.62 147
13 Adam PosltAdam Poslt
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 3.56 139
14 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.56 139
15 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.51 132
16 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.50 130
17 Richard KolářRichard Kolář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 3.41 118
18 Luděk StřížLuděk Stříž
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 3.29 102
19 Jakub MarekJakub Marek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 3.28 100
20 Ondřej ValečOndřej Valeč
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.27 99
21 Matěj BorovičkaMatěj Borovička
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.18 88
22 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.01 67
Celkem 22 závodníků
Atletická přípravka-hoši B (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.51 132
2 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
07 3.44 122
3 Filip WolfFilip Wolf
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.34 108
4 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 3.31 104
5 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
08 3.29 102
6 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 3.18 88
7 Jan ŠvandaJan Švanda
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 3.17 86
8 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 3.12 80
9 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
08 3.08 75
10 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 3.05 72
11 Tobias ŠidloTobias Šidlo
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 3.03 69
12 Filip VolejníkFilip Volejník
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 3.00 66
13 Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
11 2.97 62
14 Jan TruhlářJan Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 2.96 61
15 Nhan Pham VanNhan Pham Van
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
08 2.71 35
16 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
11 2.69 33
17 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
08 2.53 19
18 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 2.36 6
19 Daniel TörökDaniel Török
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 1.96 0
20 Adam TruhlářAdam Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 1.93 0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky A (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie LžíčárováLucie Lžíčárová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 3.96 299
2 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
07 3.88 281
3 Viola VokolkováViola Vokolková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.87 279
4 Marie CoufalováMarie Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.86 276
5 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.83 270
6 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 3.81 265
7 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.80 263
8 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.77 257
9= Lucie KarenováLucie Karenová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
07 3.74 250
9= Eliška ŠimákováEliška Šimáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.74 250
11= Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.62 225
11= Jessika AndrejsováJessika Andrejsová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 3.62 225
13 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 3.37 174
14 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 3.20 142
15 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.10 124
16 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
07 3.08 121
17 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 3.02 110
18 Zuzana TučkováZuzana Tučková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.02 110
19 Eliška KopeckáEliška Kopecká
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 2.79 73
20 Rozalie MarkováRozalie Marková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 2.07 0
21 Anna KopeckáAnna Kopecká
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 2.06 0
Celkem 21 závodníků
Atletická přípravka-dívky B (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.64 229
2 Bára KvapilováBára Kvapilová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 3.57 214
3 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 3.55 210
4 Tereza HronovskáTereza Hronovská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 3.52 204
5 Nela VejsováNela Vejsová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.48 196
6 Dominka MalinováDominka Malinová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.46 192
7 Karolína BrandováKarolína Brandová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 3.46 192
8 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 3.40 180
9 Karolína HorákováKarolína Horáková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 3.38 176
10 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 3.32 165
11 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 3.30 161
12 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 3.21 144
13 Patricie ZemanováPatricie Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 3.12 128
14 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 3.08 121
15 Klára ZelinkováKlára Zelinková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 3.04 114
16 Anežka ŠplinováAnežka Šplinová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
08 3.03 112
17 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 2.98 104
18 Adéla VítkováAdéla Vítková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 2.92 94
19 Barbora TkáčováBarbora Tkáčová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
08 2.82 78
20 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 2.50 34
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši A (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 35.10 184
2 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
07 33.78 174
3 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 32.84 166
4 Adam PosltAdam Poslt
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 31.98 159
5 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 30.07 144
6 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 29.10 136
7 Patrik VítekPatrik Vítek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 28.41 131
8 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 28.30 130
9 Radek ProkešRadek Prokeš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
07 28.20 129
10 Matěj BorovičkaMatěj Borovička
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 27.87 127
11 Jakub MarekJakub Marek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 26.80 118
12 Richard KolářRichard Kolář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 26.73 118
13 Matěj HovorkaMatěj Hovorka
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
07 26.46 116
14 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 25.01 104
15 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 24.51 101
16 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 23.59 94
17 Luděk StřížLuděk Stříž
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 22.11 82
18 Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 22.03 82
19 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 21.89 81
20 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 21.31 76
21 Ondřej ValečOndřej Valeč
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 20.87 73
22 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 19.46 63
Celkem 22 závodníků
Atletická přípravka-hoši B (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
08 31.92 159
2 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 28.28 130
3 Filip WolfFilip Wolf
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 26.88 119
4 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 23.21 91
5 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
08 23.20 91
6 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
07 21.82 80
7 Tobias ŠidloTobias Šidlo
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 21.54 78
8 Nhan Pham VanNhan Pham Van
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
08 20.29 69
9 Jan ŠvandaJan Švanda
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 20.12 67
10 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 18.84 58
11 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 18.56 56
12 Filip VolejníkFilip Volejník
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 18.26 54
13 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
11 16.32 40
14 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 16.02 38
15 Jan TruhlářJan Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 15.95 37
16 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 15.64 35
17 Daniel TörökDaniel Török
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 15.49 34
18 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
08 15.32 33
19 Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
11 14.56 28
20 Adam TruhlářAdam Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 11.24 6
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky A (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 36.94 318
2 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 36.30 310
3 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 34.26 286
4 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 32.56 265
5 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 31.19 249
6 Lucie KarenováLucie Karenová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
07 29.28 227
7 Eliška ŠimákováEliška Šimáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 28.95 223
8 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 28.11 213
9 Lucie LžíčárováLucie Lžíčárová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 26.29 192
10 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
07 23.32 158
11 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 23.04 155
12 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 22.53 149
13 Jessika AndrejsováJessika Andrejsová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 22.00 143
14 Viola VokolkováViola Vokolková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 21.33 135
15 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
07 21.23 134
16 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 19.97 120
17 Marie CoufalováMarie Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 17.45 92
18 Eliška KopeckáEliška Kopecká
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 15.47 71
19 Rozalie MarkováRozalie Marková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 13.70 53
20 Zuzana TučkováZuzana Tučková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 10.26 19
21 Anna KopeckáAnna Kopecká
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 08.38 2
Celkem 21 závodníků
Atletická přípravka-dívky B (čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patricie ZemanováPatricie Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 28.47 217
2 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 27.52 206
3 Dominka MalinováDominka Malinová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 26.01 189
4 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 25.87 187
5 Klára ZelinkováKlára Zelinková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 24.96 176
6 Bára KvapilováBára Kvapilová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 24.71 174
7 Anežka ŠplinováAnežka Šplinová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
08 24.52 171
8 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 23.40 159
9 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 23.19 156
10 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 19.15 111
11 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 18.89 108
12 Tereza HronovskáTereza Hronovská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 17.90 97
13 Nela VejsováNela Vejsová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 17.31 91
14 Karolína HorákováKarolína Horáková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 17.25 90
15 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 17.08 88
16 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 16.13 78
17 Karolína BrandováKarolína Brandová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 15.89 76
18 Barbora TkáčováBarbora Tkáčová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
08 12.80 44
19 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 12.63 42
20 Adéla VítkováAdéla Vítková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 08.51 3
Celkem 20 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šulc Adam Šulc Adam 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1101
2 Hovorka Matěj Hovorka Matěj 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1008
3 Svíčka Mikuláš Svíčka Mikuláš 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0940
4 Metelka Tomáš Metelka Tomáš 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0916
5 Bičiště Zdeněk Bičiště Zdeněk 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0886
6 Petera Tomáš Petera Tomáš 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0865
7 Zolman Filip Zolman Filip 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0850
8 Poslt Adam Poslt Adam 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0735
9 Vítek Patrik Vítek Patrik 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0662
10 Šulc Samuel Šulc Samuel 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0622
11 Hanák Daniel Hanák Daniel 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0614
12 Adamec Filip Adamec Filip 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0566
13 Kudláček Milan Kudláček Milan 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0560
14 Nagy Lukáš Nagy Lukáš 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0533
15 Walter Vojtěch Walter Vojtěch 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0521
16 Prokeš Radek Prokeš Radek 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0503
17 Šidlo Tobias Šidlo Tobias 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0502
18 Bém Jáchym Bém Jáchym 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0501
19 Bílek Dominik Bílek Dominik 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0500
20 Hůlka Tomáš Hůlka Tomáš 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0496
21 Kolář Richard Kolář Richard 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0485
22 Wolf Filip Wolf Filip 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0482
23 Horák Filip Horák Filip 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0441
24 Valeč Ondřej Valeč Ondřej 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0427
25 Lánský Jakub Lánský Jakub 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0426
26 Šritr Jakub Šritr Jakub 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0384
27 Hlawatschke Alfréd Hlawatschke Alfréd 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0358
28 Švanda Jan Švanda Jan 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0299
29 Weisser Marek Weisser Marek 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0298
30 Těšina Matyáš Těšina Matyáš 11 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 0295
31 Bělík David Bělík David 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0280
32 Truhlář Jan Truhlář Jan 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0245
33 Borovička Matěj Borovička Matěj 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0233
34 Marek Jakub Marek Jakub 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0222
35 Volejník Filip Volejník Filip 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0192
36 Stříž Luděk Stříž Luděk 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0184
37 Janský Antonín Janský Antonín 11 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 0141
38 Van Nhan Pham Van Nhan Pham 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0111
39 Kopecký Ladislav Kopecký Ladislav 08 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 0052
40 Weisser Filip Weisser Filip 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0044
41 Török Daniel Török Daniel 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0034
42 Truhlář Adam Truhlář Adam 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0010
Celkem 42 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dětské centrum Ostroměř, z.s. A Dětské centrum Ostroměř, z.s. A 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3617
2 TJ Sokol Jaroměř A TJ Sokol Jaroměř A 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3010
3 TJ Sokol Hradec Králové A TJ Sokol Hradec Králové A 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2959
4 Dětské centrum Ostroměř, z.s. B Dětské centrum Ostroměř, z.s. B 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 1900
5 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. A Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. A 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1776
6 TJ Sokol Jaroměř B TJ Sokol Jaroměř B 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1608
7 TJ Sokol Hradec Králové B TJ Sokol Hradec Králové B 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 963
8 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. B Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. B 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 621
9 TJ Sokol Jaroměř C TJ Sokol Jaroměř C 07 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 488
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Čechová Martina Čechová Martina 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1312
2 Polívková Bára Polívková Bára 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1228
3 Kholová Eliška Kholová Eliška 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1216
4 Karenová Lucie Karenová Lucie 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1207
5 Lžíčárová Lucie Lžíčárová Lucie 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1156
6 Coufalová Marie Coufalová Marie 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1144
7 Součková Tereza Součková Tereza 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1128
8 Šimáková Eliška Šimáková Eliška 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1112
9 Perun Kristýna Perun Kristýna 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1045
10 Vokolková Viola Vokolková Viola 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1035
11 Kvapilová Bára Kvapilová Bára 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1030
12 Hronovská Tereza Hronovská Tereza 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1007
13 Vejsová Nela Vejsová Nela 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1006
14 Pospíšilová Aneta Pospíšilová Aneta 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0977
15 Kloutvorová Ema Kloutvorová Ema 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0948
16 Netalová Izabela Netalová Izabela 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0944
17 Besperátová Flora Besperátová Flora 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0942
18 Jelenová Justýna Jelenová Justýna 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0939
19 Dvořáková Daniela Dvořáková Daniela 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0926
20 Andrejsová Jessika Andrejsová Jessika 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0880
21 Brandová Karolína Brandová Karolína 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0870
22 Štefanová Karolína Štefanová Karolína 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0862
23 Dusová Bára Dusová Bára 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0834
24 Krmašová Kateřina Krmašová Kateřina 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0818
25 Malinová Dominka Malinová Dominka 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0809
26 Šplinová Anežka Šplinová Anežka 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0617
27 Zelinková Klára Zelinková Klára 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0598
28 Horáková Karolína Horáková Karolína 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0593
29 Zedníková Natálie Zedníková Natálie 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0583
30 Zemanová Patricie Zemanová Patricie 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0580
31 Dostálová Vendula Dostálová Vendula 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0531
32 Bajerová Tereza Bajerová Tereza 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0504
33 Hejnová Ema Hejnová Ema 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0498
34 Tkáčová Barbora Tkáčová Barbora 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0435
35 Zedníková Klára Zedníková Klára 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0360
36 Prokopová Tereza Prokopová Tereza 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0290
37 Vítková Adéla Vítková Adéla 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0235
38 Tučková Zuzana Tučková Zuzana 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0201
39 Kopecká Eliška Kopecká Eliška 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0186
40 Marková Rozalie Marková Rozalie 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0088
41 Kopecká Anna Kopecká Anna 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0002
Celkem 41 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Sokol Hradec Králové A TJ Sokol Hradec Králové A 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4900
2 TJ Sokol Jaroměř A TJ Sokol Jaroměř A 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4090
3 TJ Sokol Hradec Králové B TJ Sokol Hradec Králové B 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4035
4 TJ Sokol Jaroměř B TJ Sokol Jaroměř B 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3003
5 Dětské centrum Ostroměř, z.s. A Dětské centrum Ostroměř, z.s. A 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2977
6 TJ Sokol Hradec Králové D TJ Sokol Hradec Králové D 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2826
7 TJ Sokol Hradec Králové C TJ Sokol Hradec Králové C 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2678
8 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. A Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. A 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1483
Celkem 8 závodníků