výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Radotín (20. 6. 2018)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 20.6.2018 - 16:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
06 08.25 0.0
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 08.24 0.0
3 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 07.76 0.0
4 Eliška AdamkováEliška Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 07.12 0.0
5 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
07 06.74 0.0
6 Kristýna HruškováKristýna Hrušková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 06.48 0.0
7 Julie SchormováJulie Schormová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 06.48 0.0
8 Aneta MotešickáAneta Motešická
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 06.20 0.0
9 Emma ŠtěpánováEmma Štěpánová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
05 06.17 0.0
10 Julie PolákováJulie Poláková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
06 06.11 0.0
11 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 06.10 0.0
12 Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 06.00 0.0
13 Anna KrabsováAnna Krabsová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 05.83 0.0
14 Kateřina KolářováKateřina Kolářová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 05.76 0.0
15 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 05.71 0.0
16 Denisa MorávkováDenisa Morávková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 05.62 0.0
17 Josefína FymanováJosefína Fymanová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 05.60 0.0
18 Adéla LustigováAdéla Lustigová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 05.45 0.0
19 Barbora KozákováBarbora Kozáková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 05.38 0.0
20 Kateřina WolfováKateřina Wolfová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 05.28 0.0
21 Eva IzákováEva Izáková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 04.72 0.0
22 Julie MrázováJulie Mrázová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 04.68 0.0
23 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 04.64 0.0
24 Anežka MarcováAnežka Marcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 04.44 0.0
25 Lenka TrojánkováLenka Trojánková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 04.42 0.0
26 Julie PánkováJulie Pánková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 03.99 0.0
27 Natalia PakurováNatalia Pakurová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 03.64 0.0
28 Andrea HumplíkováAndrea Humplíková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 02.99 0.0
Klára PenkováKlára Penková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 DNS 0.0
Celkem 29 závodníků