výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen

Tábor (18. 9. 2005)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KavříkPavel Kavřík 4DVCB4DVCB 11.36 11
2 Jiří SobíšekJiří Sobíšek PISEKPISEK 11.54 9
3 Martin PechaMartin Pecha DACICDACIC 11.79 8
4 Vít BednářVít Bednář TREBOTREBO 11.88 7
5 Pavel FleischmannPavel Fleischmann BECHYBECHY 12.40 5
6 Jaroslav ChvalJaroslav Chval PISEKPISEK 17.20
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČunátMartin Čunát CHYSKCHYSK 12.23 6
2 Ondřej NovákOndřej Novák 4DVCB4DVCB 12.70 4
3 Martin AndělMartin Anděl DACICDACIC 12.74 3
4 Miroslav SmolákMiroslav Smolák BECHYBECHY 12.80 2
5 Martin ProcházkaMartin Procházka CHYSKCHYSK 13.54 1
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KaňákováPetra Kaňáková 91 CECCBCECCB 13.59 7
2 Tereza KrbcováTereza Krbcová 90 CECCBCECCB 13.91 5
3 Petra KohoutováPetra Kohoutová 90 PISEKPISEK 14.33 2
4 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 92 TREBOTREBO 14.92
5 Věra BělíkováVěra Bělíková 82 PISEKPISEK 16.39
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠťastnáJana Šťastná 91 PISEKPISEK 14.02 4
2 Tereza AutengruberováTereza Autengruberová 90 CECCBCECCB 14.22 3
3 Zita PráškováZita Prášková 91 PISEKPISEK 14.36 1
4 Věra TurkováVěra Turková 89 CECCBCECCB 15.42
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.9.2005) Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SobíšekJiří Sobíšek PISEKPISEK 24.02 11
2 Vít BednářVít Bednář TREBOTREBO 24.70 9
3 Lukáš RokosLukáš Rokos TREBOTREBO 25.08 7
4 Miroslav MašekMiroslav Mašek VESELVESEL 25.26 6
5 Martin ČunátMartin Čunát CHYSKCHYSK 25.32 5
6 Pavel FleischmannPavel Fleischmann BECHYBECHY 25.46 4
7 Jan MatějkaJan Matějka VESELVESEL 25.54 3
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 18.9.2005) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŘíhaDavid Říha PISEKPISEK 24.87 8
2 Miroslav SmolákMiroslav Smolák BECHYBECHY 26.55 2
3 Ondřej MalechaOndřej Malecha VESELVESEL 31.65 1
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KrálováEva Králová 88 PISEKPISEK 27.21 7
2 Tereza KrbcováTereza Krbcová 90 CECCBCECCB 28.17 5
3 Petra KaňákováPetra Kaňáková 91 CECCBCECCB 28.85 4
4 Zita PráškováZita Prášková 91 PISEKPISEK 29.45 3
5 Jana ŠťastnáJana Šťastná 91 PISEKPISEK 29.71 2
6 Kateřina KošinováKateřina Košinová 90 TREBOTREBO 32.39 1
7 Marie RodinováMarie Rodinová 87 PISEKPISEK 33.61
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LinhartDavid Linhart 4DVCB4DVCB 55.16 11
2 Milan SodomkaMilan Sodomka TREBOTREBO 56.06 9
3 Pavel FleischmannPavel Fleischmann BECHYBECHY 56.16 8
4 Martin PukaMartin Puka 4DVCB4DVCB 57.08 6
5 Petr ŽeníšekPetr Ženíšek 4DVCB4DVCB 58.04 4
6 Miroslav MašekMiroslav Mašek VESELVESEL 58.94 2
7 Jan MatějkaJan Matějka VESELVESEL 59.48 1
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŘíhaDavid Říha PISEKPISEK 56.25 7
2 Vít BednářVít Bednář TREBOTREBO 57.41 5
3 Jindřich VítJindřich Vít 4DVCB4DVCB 58.89 3
4 Jaroslav DrdaJaroslav Drda BECHYBECHY 61.59
5 Martin ProcházkaMartin Procházka CHYSKCHYSK 74.07
Dan SmrčkaDan Smrčka 4DVCB4DVCB DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KrálováEva Králová 88 PISEKPISEK 63.68 7
2 Petra GottwaldováPetra Gottwaldová 90 CECCBCECCB 86.16 5
3 Dorota KofroňováDorota Kofroňová 79 CHYSKCHYSK 96.34 4
Aneta ZemanováAneta Zemanová CECCBCECCB DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav ZajícVáclav Zajíc DACICDACIC 2:16.02 11
2 Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka 4DVCB4DVCB 2:17.32 9
3 Jakub ŠindelářJakub Šindelář PISEKPISEK 2:18.82 8
4 Vladimír PechekVladimír Pechek VESELVESEL 2:20.22 7
5 Jindřich SlaninaJindřich Slanina TREBOTREBO 2:21.62 6
6 Matěj VlašánekMatěj Vlašánek 4DVCB4DVCB 2:22.48 5
7 Jan BrchlJan Brchl 4DVCB4DVCB 2:24.16 4
8 Martin ProcházkaMartin Procházka CHYSKCHYSK 2:24.86 3
9 Lukáš MalechaLukáš Malecha VESELVESEL 2:40.40 2
10 Ivan RokosIvan Rokos TREBOTREBO 2:41.60 1
11 Ondřej MalechaOndřej Malecha VESELVESEL 2:44.48
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie BernáLucie Berná CECCBCECCB 2:49.33 7
2 Kateřina KošinováKateřina Košinová 90 TREBOTREBO 2:53.05 5
3 Dorota KofroňováDorota Kofroňová 79 CHYSKCHYSK 3:28.85 4
Celkem 3 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří JansaJiří Jansa PISEKPISEK 4:39.54 11
2 Štěpán MašekŠtěpán Mašek PISEKPISEK 4:44.05 9
3 Bohumil RodinaBohumil Rodina PISEKPISEK 4:45.55 8
4 Martin PukaMartin Puka 4DVCB4DVCB 4:49.71 7
5 Petr KostelenecPetr Kostelenec BECHYBECHY 4:57.19 6
6 Jakub ŠindelářJakub Šindelář PISEKPISEK 5:18.19 5
7 Jindřich SlaninaJindřich Slanina VESELVESEL 5:22.63 4
8 Oliver ErnstOliver Ernst 4DVCB4DVCB 5:31.51 3
9 Ivan RokosIvan Rokos TREBOTREBO 5:33.43 2
10 František LukášFrantišek Lukáš CHYSKCHYSK 7:44.29 1
Vladimír PechekVladimír Pechek VESELVESEL DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka VálkováJitka Válková 66 PISEKPISEK 5:45.53 7
2 Věra BělíkováVěra Bělíková 81 PISEKPISEK 6:51.56 5
3 Dorota KofroňováDorota Kofroňová 79 CHYSKCHYSK 7:36.97 4
Celkem 3 závodníků

3000 m - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří JansaJiří Jansa PISEKPISEK 09:24.03 11
2 Daniel HájekDaniel Hájek 4DVCB4DVCB 09:47.83 9
3 Bohumil RodinaBohumil Rodina PISEKPISEK 09:50.87 8
4 Štěpán MašekŠtěpán Mašek PISEKPISEK 10:00.53 7
5 Vladimír PechekVladimír Pechek VESELVESEL 10:06.83 6
6 Václav ZajícVáclav Zajíc DACICDACIC 10:31.41 5
7 František KošinaFrantišek Košina TREBOTREBO 10:45.27 4
8 Dan SmrčkaDan Smrčka 4DVCB4DVCB 10:49.49 3
9 Zdeněk JašarovZdeněk Jašarov SKPCBSKPCB 10:56.57 MB
10 Ivan RokosIvan Rokos TREBOTREBO 11:59.55 2
11 Václav ŠulerVáclav Šuler DACICDACIC 13:18.72 1
12 František LukášFrantišek Lukáš CHYSKCHYSK 16:25.48
Celkem 12 závodníků

400 m překážek - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš RokosLukáš Rokos TREBOTREBO 64.97 11
2 Michal RybákMichal Rybák VESELVESEL 65.93 9
3 Martin PukaMartin Puka 4DVCB4DVCB 66.45 8
4 Petr ŽeníšekPetr Ženíšek 4DVCB4DVCB 67.79 7
5 Petr KostelenecPetr Kostelenec BECHYBECHY 69.49 6
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PřibylováPetra Přibylová 82 PISEKPISEK 1:15.17 7
2 Kamila MišákováKamila Mišáková 89 PISEKPISEK 1:22.69 5
3 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TREBOTREBO 1:43.31 4
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smolák, Toman, Musil, Fleischm Smolák, Toman, Musil, Fleischm BECHYBECHY 48.25 11
2 Říha, Šindelář, Mašek, Sobíšek Říha, Šindelář, Mašek, Sobíšek PISEKPISEK 49.09 9
3 Rokos, Bednář.Sodomka, Košina Rokos, Bednář.Sodomka, Košina TREBOTREBO 49.87 8
4 Malecha, Rybák, Matějka, Mašek Malecha, Rybák, Matějka, Mašek VESELVESEL 51.37 7
5 Kubelka, Ernst, Vlašánek, Žení Kubelka, Ernst, Vlašánek, Žení 4DVCB4DVCB 52.29 6
6 Bis, Blažek, Drda, Kostelenec Bis, Blažek, Drda, Kostelenec BECHYBECHY 59.25 5
Linhart, Brchl, Novák, Kavřík Linhart, Brchl, Novák, Kavřík 4DVCB4DVCB DQ
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kohoutová, Šťastná, Prášková, Kohoutová, Šťastná, Prášková, PISEKPISEK 54.67 7
2 Zabloudilová, Kaňáková, Hrycho Zabloudilová, Kaňáková, Hrycho CECCBCECCB 55.11 5
3 Váňová, Turková, Gottwaldová, Váňová, Turková, Gottwaldová, CECCBCECCB 59.67 4
4 Přibylová, Košinová, Fraňková, Přibylová, Košinová, Fraňková, TREBOTREBO 59.85 3
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš HochmuthTomáš Hochmuth
TREBOTREBO
1.90 11
2 Ondřej MusilOndřej Musil
BECHYBECHY
1.85 9
3 Martin AndělMartin Anděl
DACICDACIC
1.65 8
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martina DrdováMartina Drdová
BECHYBECHY
90 1.60 MB
2 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
CECCBCECCB
91 1.49 7
3 Marie RodinováMarie Rodinová
PISEKPISEK
87 1.45 5
4 Pavlína VáňováPavlína Váňová
CECCBCECCB
85 1.45 4
5 Aneta ZemanováAneta Zemanová
CECCBCECCB
91 1.40 3
6 Šárka KochanováŠárka Kochanová
PISEKPISEK
77 1.35 2
Marie FraňkováMarie Fraňková
TREBOTREBO
91 0
Petra GottwaldováPetra Gottwaldová
CECCBCECCB
90 0
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jindřich VítJindřich Vít
4DVCB4DVCB
3.45 11
2 Ondřej MusilOndřej Musil
BECHYBECHY
2.80 9
3 Bohuslav VítBohuslav Vít
4DVCB4DVCB
2.60 8
4 Michal RybákMichal Rybák
VESELVESEL
2.20 7
5 Milan SodomkaMilan Sodomka
TREBOTREBO
2.00 6
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan SodomkaMilan Sodomka
TREBOTREBO
6.32 11
2 Martin PechaMartin Pecha
DACICDACIC
6.30 9
3 Martin AndělMartin Anděl
BECHYBECHY
5.92 8
4 Michal VernarecMichal Vernarec
DACICDACIC
5.78 7
5 Jaroslav ChvalJaroslav Chval
PISEKPISEK
5.73 6
6 David LinhartDavid Linhart
4DVCB4DVCB
5.51 5
7 Jindřich VítJindřich Vít
4DVCB4DVCB
5.25 4
8 Martin ČunátMartin Čunát
CHYSKCHYSK
5.10 3
9 Vítězslav JindraVítězslav Jindra
DACICDACIC
4.79 21
10 Lukáš MalechaLukáš Malecha
VESELVESEL
4.23 1
11 Ondřej MalechaOndřej Malecha
VESELVESEL
4.22
12 Matěj VlašánekMatěj Vlašánek
4DVCB4DVCB
4.09
Erik SvobodaErik Svoboda
PISEKPISEK
DNP
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ZemanováAneta Zemanová
CECCBCECCB
91 4.63 7
2 Pavla HrychováPavla Hrychová
CECCBCECCB
90 4.61 5
3 Lucie BernáLucie Berná
CECCBCECCB
91 4.55 4
4 Petra PřibylováPetra Přibylová
TREBOTREBO
82 4.47 3
5 Petra KohoutováPetra Kohoutová
PISEKPISEK
90 4.32 2
6 Marie FraňkováMarie Fraňková
TREBOTREBO
91 4.24 1
7 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová
TREBOTREBO
91 4.13
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš RokosLukáš Rokos
TREBOTREBO
11.68 11
2 Václav TomanVáclav Toman
BECHYBECHY
11.42 9
3 Jan BrchlJan Brchl
4DVCB4DVCB
10.83 8
4 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
BECHYBECHY
9.59 7
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva MužíkováEva Mužíková
PISEKPISEK
86 10.22 7
2 Andrea ZelenkováAndrea Zelenková
PISEKPISEK
73 08.63 5
3 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
CECCBCECCB
88 08.26 4
4 Šárka KochanováŠárka Kochanová
PISEKPISEK
77 07.13 3
5 Lenka KrálováLenka Králová
PISEKPISEK
86 07.09 2
6 Veronika ŘíčařováVeronika Říčařová
CECCBCECCB
85 06.86 1
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
BECHYBECHY
12.56 11
2 Roman BísRoman Bís
BECHYBECHY
11.89 9
3 Pavel KavříkPavel Kavřík
4DVCB4DVCB
11.22 8
4 Jaroslav VáchaJaroslav Vácha
VESELVESEL
11.00 7
5 Jan ČernýJan Černý
BECHYBECHY
10.14 6
6 Martin PechaMartin Pecha
DACICDACIC
10.06 5
7 Miroslav PekárekMiroslav Pekárek
BECHYBECHY
09.19 4
8 Pavel NovákPavel Novák
4DVCB4DVCB
07.34 3
Luboš BušekLuboš Bušek
PISEKPISEK
DNP
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva MužíkováEva Mužíková
PISEKPISEK
86 26.25 7
2 Tereza AutengruberováTereza Autengruberová
CECCBCECCB
90 25.57 5
3 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
CECCBCECCB
88 24.60 4
4 Martina DrdováMartina Drdová
BECHYBECHY
90 23.45 MB
5 Andrea ZelenkováAndrea Zelenková
PISEKPISEK
73 20.00 3
6 Pavlína VáňováPavlína Váňová
CECCBCECCB
85 19.62 2
7 Lenka KrálováLenka Králová
PISEKPISEK
86 18.05 1
8 Šárka KochanováŠárka Kochanová
PISEKPISEK
77 17.29
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
BECHYBECHY
33.92 11
2 Václav EbertVáclav Ebert
TABORTABOR
33.22 MB
3 Roman BísRoman Bís
BECHYBECHY
32.71 9
4 Jaroslav VáchaJaroslav Vácha
VESELVESEL
31.56 8
5 Michal VernarecMichal Vernarec
BECHYBECHY
29.52 7
6 Miroslav PekárekMiroslav Pekárek
BECHYBECHY
27.96 6
7 Jan ČernýJan Černý
BECHYBECHY
27.24 5
8 Bohuslav VítBohuslav Vít
4DVCB4DVCB
26.09 4
9 Ondřej NovákOndřej Novák
4DVCB4DVCB
24.73 MB
10 Petr PechekPetr Pechek
VESELVESEL
22.97 3
11 Pavel NovákPavel Novák
4DVCB4DVCB
17.64 2
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
CECCBCECCB
88 24.59 7
2 Pavlína VáňováPavlína Váňová
CECCBCECCB
85 19.97 5
3 Kamila MišákováKamila Mišáková
CECCBCECCB
89 14.79 4
4 Věra TurkováVěra Turková
CECCBCECCB
89 13.76 3
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
BECHYBECHY
40.04
2 Václav EbertVáclav Ebert
TABORTABOR
34.00 11
3 Jan ČernýJan Černý
BECHYBECHY
28.91 MB
4 Jaroslav VáchaJaroslav Vácha
VESELVESEL
27.91 9
5 Michal RybákMichal Rybák
VESELVESEL
26.74 8
6 Petr PechekPetr Pechek
VESELVESEL
25.70 7
7 Miroslav PekárekMiroslav Pekárek
BECHYBECHY
24.86 6
8 Pavel KavříkPavel Kavřík
4DVCB4DVCB
24.06 5
9 Bohuslav VítBohuslav Vít
4DVCB4DVCB
23.51 4
10 Pavel NovákPavel Novák
4DVCB4DVCB
22.35 3
11 Ondřej NovákOndřej Novák
4DVCB4DVCB
21.92 2
12 Jan MatějkaJan Matějka
VESELVESEL
16.07 1
13 Václav TomanVáclav Toman
BECHYBECHY
15.48
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla HrychováPavla Hrychová
CECCBCECCB
90 31.30 7
2 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
CECCBCECCB
91 30.87 5
3 Lucie BernáLucie Berná
CECCBCECCB
91 28.78 4
4 Veronika ŘíčařováVeronika Říčařová
CECCBCECCB
85 27.19 3
5 Eva MužíkováEva Mužíková
PISEKPISEK
86 25.27 2
6 Tereza KrbcováTereza Krbcová
CECCBCECCB
90 24.61 1
7 Andrea ZelenkováAndrea Zelenková
PISEKPISEK
73 24.48
8 Lenka KrálováLenka Králová
PISEKPISEK
86 23.42
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 18.9.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KavříkPavel Kavřík
4DVCB4DVCB
48.04 11
2 Miroslav MašekMiroslav Mašek
VESELVESEL
44.14 9
3 Roman BísRoman Bís
BECHYBECHY
42.61 8
4 Petr PechekPetr Pechek
VESELVESEL
41.42 7
5 Michal VernarecMichal Vernarec
BECHYBECHY
40.03 6
6 Jan BrchlJan Brchl
4DVCB4DVCB
39.63 5
7 Tomáš HochmuthTomáš Hochmuth
TREBOTREBO
38.86 4
8 Ondřej NovákOndřej Novák
4DVCB4DVCB
38.21 3
9 Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka
4DVCB4DVCB
36.28 2
10 Ondřej MusilOndřej Musil
BECHYBECHY
32.77 1
11 Václav TomanVáclav Toman
BECHYBECHY
28.83
12 Vítězslav JindraVítězslav Jindra
DACICDACIC
26.22
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Bechyňský atlet. klub Bechyně Bechyňský atlet. klub Bechyně 201
2 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 183
3 TJ Sokol Písek TJ Sokol Písek 117
4 SK Start Třeboň SK Start Třeboň 116
5 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 108
6 TJ Centropen Dačice TJ Centropen Dačice 59
7 TJ Chyšky TJ Chyšky 19
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 893
2 Bechyňský atlet. klub Bechyně Bechyňský atlet. klub Bechyně 757,5
3 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 449
4 TJ Sokol Písek TJ Sokol Písek 387
5 SK Start Třeboň SK Start Třeboň 381,5
6 TJ Centropen Dačice TJ Centropen Dačice 225,5
7 TJ Chyšky TJ Chyšky 54,5
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ SK Čéčova Č. Budějovice TJ SK Čéčova Č. Budějovice 135
2 TJ Sokol Písek TJ Sokol Písek 84
3 SK Start Třeboň SK Start Třeboň 24
4 TJ Chyšky TJ Chyšky 12
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ SK Čéčova Č. Budějovice TJ SK Čéčova Č. Budějovice 514
2 TJ Sokol Písek TJ Sokol Písek 282
3 SK Start Třeboň SK Start Třeboň 160
4 TJ Chyšky TJ Chyšky 18
Celkem 4 závodníků