Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B

Nýřany (14. 6. 2018)
60 m - Ml. žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 08.32 7.00
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.35 5.00
3 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.07 4.00
60 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 09.14 4.00
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.20 3.00
3 Sára SzegecsováSára Szegecsová 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 09.24 2.00
60 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 08.33 11.00
2 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.70 9.00
3 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 08.88 8.00
1000 m - Ml. žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 10 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:57.99 7.00
2 6 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:08.01 5.00
3 12 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3:24.85 4.00
1000 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 24 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3:25.70 11.00
2 Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3:41.76 9.00
3 21 Simona NoskováSimona Nosková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3:45.37 8.00
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan PeterkaJan Peterka 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.42 7.00
2 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 11.02 5.00
3 10 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.17 4.00
4 x 60 m - Ml. žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Houdek, Neumayer, Ruttner, Štrunc Houdek, Neumayer, Ruttner, Štrunc TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 34.47 7.00
2 Křížek, Pikali, Pikali, Skala Křížek, Pikali, Pikali, Skala MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 35.68 5.00
3 Blacký, Röman, Žáček, Žáček Blacký, Röman, Žáček, Žáček MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 38.59 4.00