Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B

Nýřany (14. 6. 2018)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 14.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HoudekMartin Houdek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 53.50 0.0 7.00
2 10 Michal PerglerMichal Pergler
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 45.69 0.0 5.00
3 David CvachDavid Cvach
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 44.59 0.0 4.00
4 8 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 39.84 0.0 3.00
5 2 Martin ŽáčekMartin Žáček
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 35.90 0.0 2.00
6 Ondřej PouchaOndřej Poucha
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
06 34.13 0.0 1.00
7 Martin ZáhořMartin Záhoř
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 31.53 0.0
8 Jiří TesárekJiří Tesárek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 31.19 0.0
9 Daniel ŽáčekDaniel Žáček
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 29.35 0.0
10 Matyáš DuchekMatyáš Duchek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
06 28.04 0.0
11 Jan KarlíkJan Karlík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 27.54 0.0
12 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 17.30 0.0
13 Vojtěch BaxaVojtěch Baxa
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 16.18 0.0
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 14.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 47.20 0.0 11.00
2 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 41.86 0.0 9.00
3 Aneta MertlováAneta Mertlová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
07 39.91 0.0 8.00
4 Adéla SahulováAdéla Sahulová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
06 39.09 0.0 7.00
5 Adéla AlblováAdéla Alblová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
05 34.57 0.0 6.00
6 Natálie LahodováNatálie Lahodová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 32.55 0.0 5.00
7 Vanesa ŠperlováVanesa Šperlová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 31.80 0.0 4.00
8 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 31.26 0.0 3.00
9 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
07 29.81 0.0 2.00
10 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 29.68 0.0 1.00
11 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
06 29.17 0.0
12 24 Nela ProcházkováNela Procházková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 28.42 0.0
13 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 27.76 0.0
14 Andrea ZouharováAndrea Zouharová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
06 25.45 0.0
15 Gabriela BřečkováGabriela Břečková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
06 24.41 0.0
16 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 21.55 0.0
17 Nina TjunikovováNina Tjunikovová
TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B
07 21.37 0.0
18 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 20.40 0.0
19 Nicol BoudováNicol Boudová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
09 20.06 0.0
20 Adéla HawlováAdéla Hawlová
TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B
05 17.41 0.0
21 Anežka HniličkováAnežka Hniličková
TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B
08 11.70 0.0
Celkem 21 závodníků