Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva

Karlovy Vary (14. 6. 2018)
skok vysoký - Žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin ProkopecMartin Prokopec 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1.50 11.00
2 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.35 9.00
skok vysoký - Ml. žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.40 11.00
2 Ondřej VolfOndřej Volf 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1.30 9.00
skok vysoký - Žákyně (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1.45 11.00
2 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1.35 9.00
3 Barbora MatochováBarbora Matochová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.25 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.50 11.00
2 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1.40 9.00
3 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.25 8.00
skok daleký - Žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5.14
2 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.66
3 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.62
skok daleký - Ml. žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4.58 11.00
2 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.34 9.00
3 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.11 8.00
skok daleký - Žákyně (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.99 11.00
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4.92 9.00
3 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.76 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.56 11.00
2 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.48 9.00
3 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4.45 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.35 11.00
2 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.97 9.00
3 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.70 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.96 11.00
2 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.51 9.00
3 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 07.74 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 10.72 11.00
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.88 9.00
3 Klára MarkofováKlára Markofová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.83 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.03 11.00
2 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07.60 9.00
3 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07.21 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára MarkofováKlára Markofová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.63 11.00
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.61 9.00
3 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 AK SokolovAK Sokolov 22.67 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 27.58 11.00
2 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 24.31 9.00