Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP mladšího žactva, skupina A

Vysoké Mýto (13. 6. 2018)

skok daleký - Ml. žáci

(st, 13.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr UherPetr Uher
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4.87 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4.69 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Tadeáš PražanTadeáš Pražan
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 4.37 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4.35 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Stanislav JirásekStanislav Jirásek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4.17 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4.15 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4.12 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.96 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 3.96 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.96 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.94 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.88 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 3.78 0.00.00.00.00.00.00.0
14 21 Matěj KotalMatěj Kotal
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 3.77 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 3.61 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Vojtěch ŠtulíkVojtěch Štulík
AC PardubiceAC Pardubice
05 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Kryštof JeništaKryštof Jeništa
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3.56 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Lukáš DvořákLukáš Dvořák
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 3.50 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Jan BreiterJan Breiter
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.43 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Jakub KrupičkaJakub Krupička
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.26 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Jan UrbanJan Urban
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.24 0.00.00.00.00.00.00.0
22 19 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.21 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 2.94 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 13.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4.80 0.0 11.00
2 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4.34 0.0 9.00
3 Tereza PoláčkováTereza Poláčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4.26 0.0 8.00
4 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4.24 0.0 7.00
5 12 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 4.21 0.0 6.00
6 Lenka SlámováLenka Slámová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4.19 0.0 5.00
7 8 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC PardubiceAC Pardubice
05 4.07 0.0 4.00
8 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.96 0.0 3.00
9 Michaela GregorováMichaela Gregorová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3.95 0.0 2.00
10 Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.94 0.0 1.00
11 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.84 0.0
12 Daniela VackováDaniela Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 3.82 0.0
13 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.79 0.0
14 7 Kamila KohoutováKamila Kohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.73 0.0
15 Karolína MichelováKarolína Michelová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.70 0.0
16 Amélie KubíkováAmélie Kubíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.69 0.0
17 Michaela BaierováMichaela Baierová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.62 0.0
18 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.61 0.0
19 Linda ZítkováLinda Zítková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.59 0.0
20 11 Anna BendováAnna Bendová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.58 0.0
21 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3.56 0.0
22 6 Barbora TeclováBarbora Teclová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.52 0.0
23 Nicole ČížkováNicole Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.50 0.0
24 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.45 0.0
25 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.41 0.0
26 10 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.38 0.0
27 Eliška VentlukováEliška Ventluková
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.34 0.0
28 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.29 0.0
29 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.27 0.0
30 Daniela MenšíkováDaniela Menšíková
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.24 0.0
31 Sára VollinováSára Vollinová
AC PardubiceAC Pardubice
05 3.23 0.0
32 Karolína MachartováKarolína Machartová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.23 0.0
33 Kateřina PeterkováKateřina Peterková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 3.16 0.0
34 Johana ChyškováJohana Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.06 0.0
35 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.05 0.0
36 Michaela VýbornáMichaela Výborná
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.02 0.0
37 Anna HrstkováAnna Hrstková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 2.61 0.0
Kateřina ŠrautováKateřina Šrautová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 NM 0.0
Barbora NěmečkováBarbora Němečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 NM 0.0
Anna NekvindováAnna Nekvindová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 NM 0.0
Celkem 40 závodníků