Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP mladšího žactva, skupina A

Vysoké Mýto (13. 6. 2018)

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 13.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.311.361.411.441.481.511.54 Body
1 22 Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.51 oooooxxooxxx 11.00
2 Zbyněk VašekZbyněk Vašek
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.51 oooxoooxoxxx 9.00
3 13 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 1.44 oooooxxx 8.00
4 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.41 oooxxoxxx 7.00
5= 17 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.36 oooxxx 5.50
5= Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 1.36 oooxxx 5.50
7 Dominik ZdražilDominik Zdražil
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.31 ooxxx 4.00
8 16 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.31 xooxxx 3.00
9 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.31 xoxoxxx 2.00
10 Tomáš SkalickýTomáš Skalický
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.26 oxxx 1.00
Jonáš RobJonáš Rob
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 NM xxx
Kryštof HálaKryštof Hála
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 13.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.211.261.311.361.39 Body
1= Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1.36 oooooxxx 10.00
1= Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.36 oooooxxx 10.00
3 Nicole ČížkováNicole Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.36 oooxooxxx 8.00
4 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.36 oxoooxoxxx 7.00
5 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.36 oooxoxxoxxx 6.00
6 Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.26 oooxxx 5.00
7 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1.26 oxxooxxx 4.00
8 Andrea SemonskáAndrea Semonská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.26 ooxxoxxx 3.00
9 Markéta ŠrámkováMarkéta Šrámková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1.21 ooxxx 2.00
10= Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.21 oxxo 0.50
10= Mia MoserováMia Moserová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.21 oxxoxxx 0.50
12= Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová
AC PardubiceAC Pardubice
06 1.16 xxoxxx
12= Anna RuckáAnna Rucká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.16 xxoxxx
Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 NM xxx
Stella JanouškováStella Janoušková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 NM xxx
Celkem 15 závodníků