výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B

Čáslav (22. 6. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 22.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.42
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.56
3 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.68
4 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.72
5 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.73
6 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 22.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.73
2 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.05
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.28
4 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.37
5 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 22.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.41
2 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.43
3 1 Roman DohaničRoman Dohanič 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.48
4 Adam MarešAdam Mareš 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.62
5 Svatopluk BočekSvatopluk Boček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.65
6 6 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 10.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 22.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.99
2 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 10.22
3 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.42
4 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.56
5 Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.82
6 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 11.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 22.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.44
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.47
3 Matěj MachajMatěj Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.98
4 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.51
5 Štěpán KořínekŠtěpán Kořínek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.92
6 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.68
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 22.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.36 11.00
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.41 9.00
3 2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.42 8.00
4 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.66 7.00
5 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.72 6.00
6 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 22.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.68 4.00
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.87 3.00
3 Matěj MachajMatěj Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.99 2.00
4 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.17 1.00
5 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.38
6 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.53
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 22.6.2018 - 17:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.69 11.00
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.71 9.00
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.83 8.00
4 1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.85 7.00
5 4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.94 6.00
6 7 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.10 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 22.6.2018 - 17:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.87 4.00
2 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.11 3.00
3 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.12 2.00
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.15 1.00
5 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.23
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.73
2 4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.73
3 1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.88
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.88
5 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.00
6 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.66
2 7 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.96
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.99
4 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.07
5 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.21
6 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 09.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.19
2 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.34
3 2 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 09.34
4 9 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.52
5 2 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.59
6 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.50
2 3 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.54
3 11 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.63
4 4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.65
5 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.81
6 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.76
2 8 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.95
3 7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.15
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.20
5 Tereza JedlanováTereza Jedlanová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 10.65
6 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 10.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole NevickáNicole Nevická 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.12
2 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 10.38
3 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 10.73
4 Ema PohlováEma Pohlová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 11.09
5 Barbora JedlanováBarbora Jedlanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 11.44
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.21
2 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.65
3 Petra GozonováPetra Gozonová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.86
4 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.87
5 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 10.16
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 22.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 20.84 9.00
2 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.01 7.00
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.09 6.00
4 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.15 5.00
5 7 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 21.78 3.00
6 1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.79 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 22.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.03 1.00
2 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 23.38
3 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.77
4 Svatopluk BočekSvatopluk Boček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 24.12
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 24.39
6 5 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 25.64
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 22.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.95 8.00
2 5 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.38
3 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.01
4 7 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 25.16
5 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 25.74
Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 22.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 20.52 11.00
2 8 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.66
3 David KobylarzDavid Kobylarz 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 24.36
4 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 25.50
5 12 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.69
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 22.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.45 4.00
2 4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.23
3 Adam MarešAdam Mareš 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 23.11
4 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 26.51
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 22.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.38 11.00
2 4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 21.50 9.00
3 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 21.72 8.00
4 3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 21.79 5.50
5 1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.09 1.00
6 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 22.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.88 3.00
2 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.47
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.54
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 22.67
5 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 23.07
6 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 23.71
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 22.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.79 5.50
2 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 22.53
3 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 22.84
4 4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.45
Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 22.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 23.42
2 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 23.73
3 2 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 24.04
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 25.80
5 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 26.43
6 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 27.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 22.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.73 7.00
2 9 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.07 2.00
3 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.83
4 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 25.63
5 Barbora JedlanováBarbora Jedlanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 29.29
2 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 22.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 21.83 4.00
2 5 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.41
3 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.83
4 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 24.46
5 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.90
MS Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.01
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 22.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 1:43.72 11.00
2 8 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 1:48.00 9.00
3 5 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:49.76 8.00
4 13 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 1:51.69 7.00
5 2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:57.50 3.00
6 10 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 1:59.74
7 7 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:01.28
8 6 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:01.65
9 11 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 2:04.02
10 12 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:06.37
11 3 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:10.61
12 4 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:15.43
13 9 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:15.59
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 22.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1= 2 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:56.02 5.50
1= 11 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 1:56.02 5.50
3 3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 1:56.78 4.00
4 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12 1:57.99 2.00
5 4 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:58.40 1.00
6 5 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 2:00.85
7 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:01.93
8 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:02.05
9 13 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13 2:10.45
10 1 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 2:11.66
11 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 2:13.87
12 5 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:22.96
13 8 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:28.82
Celkem 13 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 22.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:51.49 11.00
2 1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 1:52.31 9.00
3 6 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:53.18 8.00
4 8 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 1:53.79 7.00
5 9 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 1:54.78 6.00
6 12 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 1:55.68 4.00
7 4 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 1:57.10 3.00
8 5 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:01.03 1.00
9 11 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 11 2:06.27
10 7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:06.97
11 10 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:08.83
12 6 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 2:15.47
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 22.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 1:55.33 5.00
2 8 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 1:59.89 2.00
3 9 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:01.09
4 12 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 2:06.80
5 1 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:07.62
6 3 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:09.32
7 6 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 2:10.59
8 4 Aneta MartínkováAneta Martínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:11.49
9 5 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 5 2:11.93
10 5 Sofie SchovancováSofie Schovancová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:11.98
11 11 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11 2:16.25
2 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 22.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.24 11.00
2 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 10.44 9.00
3 6 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.90 8.00
4 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 10.99 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 22.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.87 5.00
2 1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.94 4.00
3 13 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.66
4 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 14.13
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 22.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 11.60 6.00
2 1 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 13.70
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (pá, 22.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 12.61 3.00
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 12.69 2.00
3 4 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 12.86 1.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 22.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 11.15 11.00
2 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.27 9.00
3 12 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.56 8.00
4 1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.96 1.50
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 22.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.99 7.00
2 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.35 6.00
3 Rozálie PačesováRozálie Pačesová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 12.59 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 22.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 12.68 3.00
2 1 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 13.67
3 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 14.55
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 22.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 12.62 4.00
2 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 12.96 1.50
3 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 14.44
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 22.6.2018 - 18:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Peroutka, Vašák, Rosenberger, Pernica Peroutka, Vašák, Rosenberger, Pernica TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:06.59 11.00
2 1 Kroužel, Marák, Klír, Šmíd Kroužel, Marák, Klír, Šmíd SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:10.89 9.00
3 3 Sadil, Černý, Přibyl, Motl Sadil, Černý, Přibyl, Motl Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:14.36 8.00
4 8 Hrubý, Vejrosta, Havelka, Apltauer Hrubý, Vejrosta, Havelka, Apltauer AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:15.13 7.00
5 Kus, Rudolf, Šátek, Boháč Kus, Rudolf, Šátek, Boháč T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 3:20.68 5.00
6 5 Pektor, Chroustovský, Klička, Křída Pektor, Chroustovský, Klička, Křída SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 3:22.45 3.00
7 Tománek, Rosmarin, Škola, Hejda Tománek, Rosmarin, Škola, Hejda TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 3:31.68 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 22.6.2018 - 18:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Slavík, Nedvěd, Čudlý, Dohanič Slavík, Nedvěd, Čudlý, Dohanič TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:15.67 6.00
2 3 Baloun, Korbel, Slavík, Sadil Baloun, Korbel, Slavík, Sadil Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:22.15 4.00
3 5 Boháč, Havlíček, Tomíška, Šindelář Boháč, Havlíček, Tomíška, Šindelář AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 3:25.22 2.00
4 5 Petržálek, Mareš, Boček, Synek Petržálek, Mareš, Boček, Synek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:32.98
5 Popr, Musil, Boček, Starý Popr, Musil, Boček, Starý SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:34.79
Půža, Škop, Mrkvička, Chyba Půža, Škop, Mrkvička, Chyba TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 22.6.2018 - 18:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Apltauerová, Stehnová, Dočekalová, Kovačičová Apltauerová, Stehnová, Dočekalová, Kovačičová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:10.70 11.00
2 Cardová, Sahulková, Štěrbová, Kondrátová Cardová, Sahulková, Štěrbová, Kondrátová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:12.20 9.00
3 4 Kucharčíková, Čechová, Horálková, Sátrová Kucharčíková, Čechová, Horálková, Sátrová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 3:12.62 8.00
4 Ježková, Klabzubová, Tlamichová, Černá Ježková, Klabzubová, Tlamichová, Černá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:21.04 6.00
5 Bartáková, Bradová, Smíšková, Hajná Bartáková, Bradová, Smíšková, Hajná T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 3:22.15 5.00
6 3 Maršonová, Fryčová, Vyleťalová, Kuklíková Maršonová, Fryčová, Vyleťalová, Kuklíková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:23.90 4.00
7 Mašková, Ludvíčková, Ottlová, Dundychová Mašková, Ludvíčková, Ottlová, Dundychová Atletika BenešovAtletika Benešov 7 3:25.81 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 22.6.2018 - 18:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopelentová, Koděrová, Marvánková, Olivová Kopelentová, Koděrová, Marvánková, Olivová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:18.29 7.00
2 1 Plíšková, Adámková, Vomastková, Brejchová Plíšková, Adámková, Vomastková, Brejchová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 3:25.21 3.00
3 Luňáková, Vedralová, Pajerová, Nováková Luňáková, Vedralová, Pajerová, Nováková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:28.65 1.00
4 Kozlová, Šimůnková, Vaňková, Tomaňová Kozlová, Šimůnková, Vaňková, Tomaňová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:29.20
5 Pavlíková, Fajčíková, Pokorná, Jelínková Pavlíková, Fajčíková, Pokorná, Jelínková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:29.75
6 8 Smetanová, Kindová, Pastyříková, Stránská Smetanová, Kindová, Pastyříková, Stránská Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:30.40
7 Lašková, Schovancová, Pačesová, Vaňková Lašková, Schovancová, Pačesová, Vaňková TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 3:44.41
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 22.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.60 Body
1 6 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1.45 11.00
2 11 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.39 9.00
3 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.39 8.00
4 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 1.33 7.00
5 3 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.30 6.00
6 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.20 5.00
7 4 Václav ŠkolaVáclav Škola
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.20 4.00
8 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1.15 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 22.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.281.311.341.371.401.431.461.491.52 Body
1 3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 1.40 11.00
2 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.37 9.00
3 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.34 8.00
4 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.28 7.00
5 Nikola LuňákováNikola Luňáková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 1.25 6.00
6 3 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 1.20 5.00
7 Petra GozonováPetra Gozonová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 1.15 4.00
Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 DNS
Tereza TomaňováTereza Tomaňová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 22.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 5.10 0.0 11.00
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.66 0.0 9.00
3 2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.52 0.0 8.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.52 0.0 7.00
5 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.46 0.0 6.00
6 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.31 0.0 5.00
7 7 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 4.22 0.0 4.00
8 2 Michal TomíškaMichal Tomíška
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.18 0.0 3.00
9 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 4.05 0.0 2.00
10 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 4.05 0.0 1.00
11 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.98 0.0
12 Matěj BočekMatěj Boček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 3.97 0.0
13 Matěj MachajMatěj Machaj
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.93 0.0
14 13 Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.83 0.0
15 3 Jan SynekJan Synek
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 3.81 0.0
16 Jan MrkvičkaJan Mrkvička
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 3.79 0.0
17 Daniel RůžičkaDaniel Růžička
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.63 0.0
18 4 Václav ŠkolaVáclav Škola
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.57 0.0
19 Šimon NešporŠimon Nešpor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.45 0.0
20 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.32 0.0
21 David KobylarzDavid Kobylarz
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.03 0.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 22.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.44 0.0 11.00
2 12 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.38 0.0 9.00
3 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.36 0.0 8.00
4 Emma JežkováEmma Ježková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.35 0.0 7.00
5 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.23 0.0 6.00
6 6 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.16 0.0 5.00
7 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 4.15 0.0 4.00
8 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 4.12 0.0 3.00
9 Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 3.94 0.0 2.00
10 Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.92 0.0 1.00
11 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 3.88 0.0
12 3 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 3.87 0.0
13 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.84 0.0
14 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.79 0.0
15 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.79 0.0
16 11 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 3.76 0.0
17 4 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.73 0.0
18 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.67 0.0
19 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 3.66 0.0
20 Eliška DundychováEliška Dundychová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3.60 0.0
21 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.28 0.0
22 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.19 0.0
23 6 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.15 0.0
24 Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.06 0.0
25 Anna KořínkováAnna Kořínková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 2.93 0.0
26 Tereza JedlanováTereza Jedlanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 2.91 0.0
27 Barbora JedlanováBarbora Jedlanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 2.81 0.0
MS 5 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
06 3.14
MS Tereza HavlínováTereza Havlínová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3.99
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 22.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 12.87 0.0 11.00
2 10 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 10.41 0.0 9.00
3 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 09.74 0.0 8.00
4 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 09.56 0.0 7.00
5 Tereza LázňovskáTereza Lázňovská
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 09.45 0.0 6.00
6 Ela KoníčkováEla Koníčková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 09.18 0.0 5.00
7 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 08.76 0.0 4.00
8 Rozálie PačesováRozálie Pačesová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 08.07 0.0 3.00
9 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 07.92 0.0 2.00
10 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 07.59 0.0 1.00
11 Ema PohlováEma Pohlová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 07.50 0.0
12 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 06.55 0.0
13 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 06.51 0.0
14 Tereza JedlanováTereza Jedlanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 06.12 0.0
15 2 Klára PokornáKlára Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 06.03 0.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 22.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 09.25 0.0 11.00
2 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 07.64 0.0 9.00
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 06.99 0.0 8.00
4 4 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 06.65 0.0 7.00
5 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 06.58 0.0 6.00
6 5 Šimon StarýŠimon Starý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 06.33 0.0 5.00
7 Daniel PůžaDaniel Půža
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 05.90 0.0 4.00
8 Miroslav PoprMiroslav Popr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 05.51 0.0 3.00
9 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 04.90 0.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 22.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 60.55 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 59.26 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 52.85 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 2 Michal TomíškaMichal Tomíška
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 52.32 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 1 Roman DohaničRoman Dohanič
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 48.56 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 45.25 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 František KorbelFrantišek Korbel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 44.36 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 František MalinaFrantišek Malina
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 43.76 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 41.06 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 5 Šimon StarýŠimon Starý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 40.86 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 3 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 40.26 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 39.20 0.00.00.00.00.00.00.0
13 9 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 38.49 0.00.00.00.00.00.00.0
14 3 Jan SynekJan Synek
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 37.39 0.00.00.00.00.00.00.0
15= Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 35.93 0.00.00.00.00.00.00.0
15= Štěpán KořínekŠtěpán Kořínek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 35.93 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 33.70 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 33.51 0.00.00.00.00.00.00.0
19 6 Daniel ŠkopDaniel Škop
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 32.63 0.00.00.00.00.00.00.0
20 2 Marek NedvědMarek Nedvěd
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 32.61 0.00.00.00.00.00.00.0
21 2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 32.17 0.00.00.00.00.00.00.0
22 8 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 28.46 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 28.20 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 22.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 50.48 0.0 11.00
2 Ela KoníčkováEla Koníčková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 49.36 0.0 9.00
3 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 48.19 0.0 8.00
4 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 40.66 0.0 7.00
5 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 39.80 0.0 6.00
6 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 38.86 0.0 5.00
7 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 38.78 0.0 4.00
8 1 Karolína KučerováKarolína Kučerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 35.70 0.0 3.00
9 Tereza LázňovskáTereza Lázňovská
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 32.90 0.0 2.00
10 8 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 32.73 0.0 1.00
11 6 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 31.48 0.0
12 Anna KořínkováAnna Kořínková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 29.96 0.0
13 5 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 29.45 0.0
14 5 Sofie SchovancováSofie Schovancová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 28.59 0.0
15 Nikola LuňákováNikola Luňáková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 28.53 0.0
16 Nicole NevickáNicole Nevická
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 27.11 0.0
17 Petra GozonováPetra Gozonová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 24.65 0.0
18 Adéla KrouželováAdéla Krouželová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 22.09 0.0
Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků