výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B

Čáslav (22. 6. 2018)

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 22.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 1:43.72 11.00
2 8 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 1:48.00 9.00
3 5 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:49.76 8.00
4 13 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 1:51.69 7.00
5 2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:57.50 3.00
6 10 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 1:59.74
7 7 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:01.28
8 6 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:01.65
9 11 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 2:04.02
10 12 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:06.37
11 3 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:10.61
12 4 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:15.43
13 9 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:15.59
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 22.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1= 2 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:56.02 5.50
1= 11 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 1:56.02 5.50
3 3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 1:56.78 4.00
4 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12 1:57.99 2.00
5 4 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:58.40 1.00
6 5 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 2:00.85
7 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:01.93
8 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:02.05
9 13 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13 2:10.45
10 1 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 2:11.66
11 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 2:13.87
12 5 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:22.96
13 8 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:28.82
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 1:43.72 11.00
2 8 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 1:48.00 9.00
3 5 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:49.76 8.00
4 13 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 1:51.69 7.00
5 2 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:56.02 5.50
5 11 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 1:56.02 5.50
7 3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 1:56.78 4.00
8 2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:57.50 3.00
9 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12 1:57.99 2.00
10 4 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:58.40 1.00
11 10 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 1:59.74
12 5 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 2:00.85
13 7 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:01.28
14 6 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:01.65
15 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:01.93
16 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:02.05
17 11 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 2:04.02
18 12 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:06.37
19 13 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13 2:10.45
20 3 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:10.61
21 1 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 2:11.66
22 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 2:13.87
23 4 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:15.43
24 9 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:15.59
25 5 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:22.96
26 8 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:28.82

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 22.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:51.49 11.00
2 1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 1:52.31 9.00
3 6 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:53.18 8.00
4 8 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 1:53.79 7.00
5 9 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 1:54.78 6.00
6 12 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 1:55.68 4.00
7 4 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 1:57.10 3.00
8 5 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:01.03 1.00
9 11 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 11 2:06.27
10 7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:06.97
11 10 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:08.83
12 6 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 2:15.47
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 22.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 1:55.33 5.00
2 8 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 1:59.89 2.00
3 9 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:01.09
4 12 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 2:06.80
5 1 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:07.62
6 3 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:09.32
7 6 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 2:10.59
8 4 Aneta MartínkováAneta Martínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:11.49
9 5 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 5 2:11.93
10 5 Sofie SchovancováSofie Schovancová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:11.98
11 11 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11 2:16.25
2 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:51.49 11.00
2 1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 1:52.31 9.00
3 6 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:53.18 8.00
4 8 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 1:53.79 7.00
5 9 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 1:54.78 6.00
6 6 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 1:55.33 5.00
7 12 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 1:55.68 4.00
8 4 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 1:57.10 3.00
9 8 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 1:59.89 2.00
10 5 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:01.03 1.00
11 9 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:01.09
12 11 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 11 2:06.27
13 12 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 2:06.80
14 7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:06.97
15 1 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:07.62
16 10 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:08.83
17 3 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:09.32
18 6 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 2:10.59
19 4 Aneta MartínkováAneta Martínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:11.49
20 5 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 5 2:11.93
21 5 Sofie SchovancováSofie Schovancová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:11.98
22 6 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 2:15.47
23 11 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11 2:16.25
2 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS