Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B

Čáslav (22. 6. 2018)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 22.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 60.55 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 59.26 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 52.85 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 2 Michal TomíškaMichal Tomíška
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 52.32 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 1 Roman DohaničRoman Dohanič
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 48.56 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 45.25 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 František KorbelFrantišek Korbel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 44.36 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 František MalinaFrantišek Malina
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 43.76 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 41.06 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 5 Šimon StarýŠimon Starý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 40.86 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 3 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 40.26 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 39.20 0.00.00.00.00.00.00.0
13 9 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 38.49 0.00.00.00.00.00.00.0
14 3 Jan SynekJan Synek
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 37.39 0.00.00.00.00.00.00.0
15= Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 35.93 0.00.00.00.00.00.00.0
15= Štěpán KořínekŠtěpán Kořínek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 35.93 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 33.70 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 33.51 0.00.00.00.00.00.00.0
19 6 Daniel ŠkopDaniel Škop
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 32.63 0.00.00.00.00.00.00.0
20 2 Marek NedvědMarek Nedvěd
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 32.61 0.00.00.00.00.00.00.0
21 2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 32.17 0.00.00.00.00.00.00.0
22 8 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 28.46 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 28.20 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 22.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 50.48 0.0 11.00
2 Ela KoníčkováEla Koníčková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 49.36 0.0 9.00
3 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 48.19 0.0 8.00
4 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 40.66 0.0 7.00
5 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 39.80 0.0 6.00
6 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 38.86 0.0 5.00
7 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 38.78 0.0 4.00
8 1 Karolína KučerováKarolína Kučerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 35.70 0.0 3.00
9 Tereza LázňovskáTereza Lázňovská
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 32.90 0.0 2.00
10 8 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 32.73 0.0 1.00
11 6 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 31.48 0.0
12 Anna KořínkováAnna Kořínková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 29.96 0.0
13 5 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 29.45 0.0
14 5 Sofie SchovancováSofie Schovancová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 28.59 0.0
15 Nikola LuňákováNikola Luňáková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 28.53 0.0
16 Nicole NevickáNicole Nevická
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 27.11 0.0
17 Petra GozonováPetra Gozonová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 24.65 0.0
18 Adéla KrouželováAdéla Krouželová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 22.09 0.0
Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků