výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B

Čáslav (22. 6. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 22.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 5.10 0.0 11.00
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.66 0.0 9.00
3 2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.52 0.0 8.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.52 0.0 7.00
5 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.46 0.0 6.00
6 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.31 0.0 5.00
7 7 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 4.22 0.0 4.00
8 2 Michal TomíškaMichal Tomíška
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.18 0.0 3.00
9 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 4.05 0.0 2.00
10 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 4.05 0.0 1.00
11 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.98 0.0
12 Matěj BočekMatěj Boček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 3.97 0.0
13 Matěj MachajMatěj Machaj
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.93 0.0
14 13 Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.83 0.0
15 3 Jan SynekJan Synek
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 3.81 0.0
16 Jan MrkvičkaJan Mrkvička
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 3.79 0.0
17 Daniel RůžičkaDaniel Růžička
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.63 0.0
18 4 Václav ŠkolaVáclav Škola
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.57 0.0
19 Šimon NešporŠimon Nešpor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.45 0.0
20 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.32 0.0
21 David KobylarzDavid Kobylarz
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.03 0.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 22.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.44 0.0 11.00
2 12 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.38 0.0 9.00
3 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.36 0.0 8.00
4 Emma JežkováEmma Ježková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.35 0.0 7.00
5 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.23 0.0 6.00
6 6 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.16 0.0 5.00
7 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 4.15 0.0 4.00
8 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 4.12 0.0 3.00
9 Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 3.94 0.0 2.00
10 Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.92 0.0 1.00
11 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 3.88 0.0
12 3 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 3.87 0.0
13 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.84 0.0
14 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.79 0.0
15 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.79 0.0
16 11 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 3.76 0.0
17 4 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.73 0.0
18 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.67 0.0
19 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 3.66 0.0
20 Eliška DundychováEliška Dundychová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3.60 0.0
21 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.28 0.0
22 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.19 0.0
23 6 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.15 0.0
24 Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.06 0.0
25 Anna KořínkováAnna Kořínková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 2.93 0.0
26 Tereza JedlanováTereza Jedlanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 2.91 0.0
27 Barbora JedlanováBarbora Jedlanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 2.81 0.0
MS 5 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
06 3.14
MS Tereza HavlínováTereza Havlínová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3.99
Celkem 29 závodníků