Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B

Čáslav (22. 6. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 22.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.42
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.56
3 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.68
4 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.72
5 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.73
6 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 22.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.73
2 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.05
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.28
4 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.37
5 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 22.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.41
2 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.43
3 1 Roman DohaničRoman Dohanič 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.48
4 Adam MarešAdam Mareš 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.62
5 Svatopluk BočekSvatopluk Boček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.65
6 6 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 10.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 22.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.99
2 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 10.22
3 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.42
4 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.56
5 Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.82
6 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 11.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 22.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.44
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.47
3 Matěj MachajMatěj Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.98
4 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.51
5 Štěpán KořínekŠtěpán Kořínek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.92
6 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.42
2 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.44
3 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.47
4 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.56
5 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.68
6 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.72
7 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.73
7 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.73
9 Matěj MachajMatěj Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.98
10 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.05
11 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.28
12 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.33
13 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.37
14 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.41
15 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.43
16 1 Roman DohaničRoman Dohanič 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.48
17 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.50
18 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.51
19 Adam MarešAdam Mareš 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.62
20 Svatopluk BočekSvatopluk Boček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.65
21 Štěpán KořínekŠtěpán Kořínek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.92
22 10 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.99
23 6 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 10.16
24 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 10.22
25 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.42
26 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.56
27 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.68
28 Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.82
29 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 11.03

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 22.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.36 11.00
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.41 9.00
3 2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.42 8.00
4 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.66 7.00
5 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.72 6.00
6 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 22.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.68 4.00
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.87 3.00
3 Matěj MachajMatěj Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.99 2.00
4 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.17 1.00
5 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.38
6 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.53
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 22.6.2018 - 17:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.69 11.00
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.71 9.00
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.83 8.00
4 1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.85 7.00
5 4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.94 6.00
6 7 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.10 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 22.6.2018 - 17:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.87 4.00
2 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.11 3.00
3 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.12 2.00
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.15 1.00
5 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.23
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.73
2 4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.73
3 1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.88
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.88
5 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.00
6 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.66
2 7 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.96
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.99
4 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.07
5 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.21
6 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 09.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.19
2 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.34
3 2 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 09.34
4 9 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.52
5 2 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.59
6 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.50
2 3 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.54
3 11 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.63
4 4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.65
5 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.81
6 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.76
2 8 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.95
3 7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.15
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.20
5 Tereza JedlanováTereza Jedlanová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 10.65
6 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 10.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole NevickáNicole Nevická 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.12
2 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 10.38
3 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 10.73
4 Ema PohlováEma Pohlová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 11.09
5 Barbora JedlanováBarbora Jedlanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 11.44
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 22.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.21
2 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.65
3 Petra GozonováPetra Gozonová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.86
4 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.87
5 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 10.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.66
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.73
2 4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.73
4 1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.88
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.88
6 7 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.96
7 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.99
8 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.00
9 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.07
10 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.18
11 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.19
12 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.21
12 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.21
14 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.34
14 2 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 09.34
16 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 09.50
16 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.50
18 9 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.52
19 3 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.54
20 2 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.59
21 11 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.63
22 4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.65
22 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.65
24 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.76
25 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.81
26 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.86
26 Petra GozonováPetra Gozonová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.86
28 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.87
29 8 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.95
30 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.09
31 Nicole NevickáNicole Nevická 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.12
32 7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.15
33 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 10.16
34 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.20
35 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 10.38
36 Tereza JedlanováTereza Jedlanová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 10.65
37 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 10.73
38 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 10.78
39 Ema PohlováEma Pohlová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 11.09
40 Barbora JedlanováBarbora Jedlanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 11.44