Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B

Čáslav (22. 6. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 22.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 20.84 9.00
2 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.01 7.00
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.09 6.00
4 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.15 5.00
5 7 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 21.78 3.00
6 1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.79 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 22.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.03 1.00
2 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 23.38
3 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.77
4 Svatopluk BočekSvatopluk Boček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 24.12
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 24.39
6 5 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 25.64
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 22.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.95 8.00
2 5 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.38
3 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.01
4 7 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 25.16
5 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 25.74
Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 22.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 20.52 11.00
2 8 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.66
3 David KobylarzDavid Kobylarz 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 24.36
4 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 25.50
5 12 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.69
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 22.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.45 4.00
2 4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.23
3 Adam MarešAdam Mareš 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 23.11
4 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 26.51
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 20.52 11.00
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 20.84 9.00
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.95 8.00
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.01 7.00
5 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.09 6.00
6 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.15 5.00
7 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.45 4.00
8 7 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 21.78 3.00
9 1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.79 2.00
10 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.03 1.00
11 4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.23
12 Adam MarešAdam Mareš 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 23.11
13 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 23.38
13 5 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.38
15 8 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.66
16 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.77
17 Svatopluk BočekSvatopluk Boček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 24.12
18 David KobylarzDavid Kobylarz 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 24.36
19 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 24.39
20 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.01
21 7 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 25.16
22 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 25.50
23 5 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 25.64
24 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 25.74
25 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 26.51
26 12 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.69
Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 22.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.38 11.00
2 4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 21.50 9.00
3 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 21.72 8.00
4 3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 21.79 5.50
5 1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.09 1.00
6 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 22.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.88 3.00
2 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.47
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.54
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 22.67
5 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 23.07
6 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 23.71
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 22.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.79 5.50
2 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 22.53
3 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 22.84
4 4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.45
Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 22.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 23.42
2 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 23.73
3 2 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 24.04
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 25.80
5 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 26.43
6 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 27.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 22.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.73 7.00
2 9 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.07 2.00
3 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.83
4 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 25.63
5 Barbora JedlanováBarbora Jedlanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 29.29
2 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 22.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 21.83 4.00
2 5 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.41
3 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.83
4 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 24.46
5 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.90
MS Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.01
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.38 11.00
2 4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 21.50 9.00
3 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 21.72 8.00
4 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.73 7.00
5 3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 21.79 5.50
5 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.79 5.50
7 6 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 21.83 4.00
8 1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.88 3.00
9 9 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.07 2.00
10 1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.09 1.00
11 5 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.41
12 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.47
13 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 22.53
14 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.54
15 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.65
16 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 22.67
17 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 22.84
18 Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.01
19 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 23.07
20 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 23.42
21 4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.45
22 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 23.71
23 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 23.73
24 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.83
24 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.83
26 2 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 24.04
27 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 24.46
28 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.90
29 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 25.63
30 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 25.80
31 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 26.43
32 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 27.00
33 Barbora JedlanováBarbora Jedlanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 29.29
Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 DNF
2 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 DNS