výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Dětské olympijské hry v atletice

Turnov (15. 6. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel CEJNARDaniel CEJNAR
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
03 78.74 0.0
2 Vojtěch ŽĎÁRSKÝVojtěch ŽĎÁRSKÝ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
03 65.23 0.0
3 Štěpán SlavíkŠtěpán Slavík
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
03 64.94 0.0
4 Lukáš JansaLukáš Jansa
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
02 63.38 0.0
5 František ŠvandrlíkFrantišek Švandrlík
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
02 62.13 0.0
6 JAKUB SÜČJAKUB SÜČ
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
02 60.33 0.0
7 Tomáš PavelTomáš Pavel
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
03 59.30 0.0
8 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal
ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily
03 58.02 0.0
9 Attila SzaboAttila Szabo
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
04 55.27 0.0
Adam VeleAdam Vele
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 54.10 0.0
10 Jan PaučekJan Pauček
ZŠ StudenecZŠ Studenec
03 54.10 0.0
11 Michal ČernohouzMichal Černohouz
ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily
02 51.28 0.0
12 Daniel NavrátilDaniel Navrátil
ZŠ StudenecZŠ Studenec
03 50.27 0.0
13 Daniel HluchýDaniel Hluchý
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
03 49.70 0.0
14 Jan TomíčekJan Tomíček
ZŠ PonikláZŠ Poniklá
04 48.13 0.0
15 Petr HavlíčekPetr Havlíček
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
02 44.08 0.0
16 Tomáš ZikešTomáš Zikeš
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
04 43.20 0.0
17 Jiří StojkaJiří Stojka
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
04 41.73 0.0
18 Vojtěch KouckýVojtěch Koucký
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
04 41.38 0.0
19 Michal SmidžárMichal Smidžár
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 39.60 0.0
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 12:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KůtekTomáš Kůtek
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
05 55.80 0.0
2 Jan VANCLJan VANCL
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
05 55.71 0.0
3 Tomáš BártaTomáš Bárta
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
05 50.20 0.0
4 Jan ŠtefanJan Štefan
ZŠ StudenecZŠ Studenec
05 49.52 0.0
5 Kamil NosálKamil Nosál
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
06 49.04 0.0
6 Lukáš VANCLLukáš VANCL
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
05 47.10 0.0
7 Jakub RichterJakub Richter
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
05 43.85 0.0
8 Štěpán KalkusŠtěpán Kalkus
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
05 43.65 0.0
9 Vojtěch MarekVojtěch Marek
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
06 42.48 0.0
10 PAVEL ŠVANDAPAVEL ŠVANDA
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
06 40.90 0.0
11 Jiří BermannJiří Bermann
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
07 39.67 0.0
12 Matěj PoslušnýMatěj Poslušný
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
05 39.00 0.0
13 Antonín MalýAntonín Malý
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
05 37.40 0.0
14 Pavel FučíkPavel Fučík
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
05 34.70 0.0
15 Štěpán GinzlŠtěpán Ginzl
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
06 30.40 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie PaulusováLucie Paulusová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
04 46.89 0.0
2 katřina Jakouběovákatřina Jakouběová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
03 39.41 0.0
3 Pavlína HochbergrováPavlína Hochbergrová
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
03 39.35 0.0
4 Kateřina JanevováKateřina Janevová
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
02 38.34 0.0
5 Barbora HnykováBarbora Hnyková
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
04 37.51 0.0
6 Anna Lenka ŽENÍŠKOVÁAnna Lenka ŽENÍŠKOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
04 37.27 0.0
7 Pavla KadlecováPavla Kadlecová
ZŠ StudenecZŠ Studenec
03 36.37 0.0
8 Klára VodhánělováKlára Vodhánělová
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
04 35.64 0.0
9 grabriela Votrubcovágrabriela Votrubcová
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
03 34.80 0.0
10 Lucie MalečkováLucie Malečková
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
04 34.52 0.0
11 Jana ŠálkováJana Šálková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 34.49 0.0
12 Patricie RajtrováPatricie Rajtrová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 34.19 0.0
13 KAROLÍNA ZLÁMALOVÁKAROLÍNA ZLÁMALOVÁ
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
04 32.50 0.0
14 Markéta FEJKLOVÁMarkéta FEJKLOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
02 31.20 0.0
15 Andrea EfenberkováAndrea Efenberková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
02 30.55 0.0
16 Kateřina JónováKateřina Jónová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
03 28.10 0.0
17 Tereza GrosmanováTereza Grosmanová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
03 26.10 0.0
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie MartínkováMarie Martínková
ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J.
05 52.01 0.0
2 Julie VaňkováJulie Vaňková
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
05 47.90 0.0
3 Petra PokornáPetra Pokorná
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
06 44.46 0.0
4 Markéta JanouškováMarkéta Janoušková
ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz.
05 42.22 0.0
5 Karolína HuřťákováKarolína Huřťáková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
05 40.31 0.0
6 Nela SvárovskáNela Svárovská
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
05 40.00 0.0
7 Lucie PaučkováLucie Paučková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
06 38.60 0.0
8 Adéla HujerováAdéla Hujerová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
05 37.89 0.0
9 Michaela KočováMichaela Kočová
ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov
06 37.77 0.0
10 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského
05 37.59 0.0
11 Barbora PaulůBarbora Paulů
ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná
06 36.60 0.0
12 Natálie DlabováNatálie Dlabová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
06 36.52 0.0
13 Tereza JerjeováTereza Jerjeová
ZŠ a MŠ Roztoky u JilemniceZŠ a MŠ Roztoky u Jilemnice
06 35.52 0.0
14 Simona ŽidůSimona Židů
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
05 33.84 0.0
15 Michaela StaňkováMichaela Staňková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
05 29.48 0.0
16 Veronika ZárybnickáVeronika Zárybnická
ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov
05 28.80 0.0
17 Lenka VYHLASOVÁLenka VYHLASOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
05 27.91 0.0
18 Nela JOHNOVÁNela JOHNOVÁ
ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA
06 26.80 0.0
19 LUCIE KARLOVÁLUCIE KARLOVÁ
ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE
06 24.60 0.0
Celkem 19 závodníků