výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva

Hranice (21. 6. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 16:30) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.49 11.00
2 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 08.80 8.00
3 Gabriel PaulíkGabriel Paulík 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 08.81 7.00
4 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 08.85 5.00
5 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 08.94 3.00
6 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 08.97 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 16:30) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.59 9.00
2 Patrik VodákPatrik Vodák 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.83 6.00
3 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.03 1.00
4 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 09.14
5 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 09.27
6 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 09.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 16:30) Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.40
2 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 09.51
3 Albert KlocAlbert Kloc 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.72
4 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.96
5 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.04
6 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 10.05
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 16:30) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 09.35
2 Lukáš TarkowskiLukáš Tarkowski 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 09.52
3 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 09.75
4 Oliver HrbekOliver Hrbek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.06
5 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 10.07
6 Matěj GartnerMatěj Gartner 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.53
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 16:30) Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš LangerTomáš Langer 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 08.86 4.00
2 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.17
3 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.31
4 Jan ŠvrdlíkJan Švrdlík 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 09.63
5 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 09.98
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.49 11.00
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.59 9.00
3 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 08.80 8.00
4 Gabriel PaulíkGabriel Paulík 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 08.81 7.00
5 Patrik VodákPatrik Vodák 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.83 6.00
6 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 08.85 5.00
7 Tomáš LangerTomáš Langer 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 08.86 4.00
8 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 08.94 3.00
9 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 08.97 2.00
10 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.03 1.00
11 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 09.14
12 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.17
13 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 09.27
14 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 09.31
14 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.31
16 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 09.35
17 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.40
18 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 09.51
19 Lukáš TarkowskiLukáš Tarkowski 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 09.52
20 Jan ŠvrdlíkJan Švrdlík 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 09.63
21 Albert KlocAlbert Kloc 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.72
22 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 09.75
23 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.96
24 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 09.98
25 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.04
26 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 10.05
27 Oliver HrbekOliver Hrbek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.06
28 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 10.07
29 Matěj GartnerMatěj Gartner 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.53

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.64 11.00
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.67 9.00
3 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.80 8.00
4 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 09.08 5.00
5 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.12 4.00
6 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 09.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 08.96 7.00
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 09.04 6.00
3 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.18 2.00
4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 09.21 1.00
5 Adriana ŠpitováAdriana Špitová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 09.24
6 Klára ZalkováKlára Zalková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 09.32
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 09.24
2 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 09.29
3 Nela AndrysováNela Andrysová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.32
4 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.37
5 Klára ŠmerkováKlára Šmerková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 09.53
Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára IndrákováKlára Indráková 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 09.13 3.00
2 Nikola BukovanováNikola Bukovanová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.56
3 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.56
4 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 09.58
5 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 09.64
6 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 09.79
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VašenkováTereza Vašenková 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 09.72
2 Matylda Viktori ŠkrachováMatylda Viktori Škrachová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.84
3 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.01
4 Michaela ČubrdováMichaela Čubrdová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 10.02
5 Eva ŠvarcováEva Švarcová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 10.32
Adéla KonkolováAdéla Konkolová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 09.23
2 Nela LekešováNela Lekešová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 09.85
3 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.03
4 Veronika VeseláVeronika Veselá 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.16
5 Ema NavrátilováEma Navrátilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.42
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 09.37
2 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 09.47
3 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.74
4 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.14
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.64 11.00
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.67 9.00
3 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.80 8.00
4 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 08.96 7.00
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 09.04 6.00
6 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 09.08 5.00
7 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.12 4.00
8 Klára IndrákováKlára Indráková 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 09.13 3.00
9 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.18 2.00
10 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 09.21 1.00
11 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 09.23
12 Adriana ŠpitováAdriana Špitová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 09.24
12 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 09.24
14 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 09.26
15 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 09.29
16 Klára ZalkováKlára Zalková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 09.32
16 Nela AndrysováNela Andrysová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.32
18 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.37
18 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 09.37
20 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 09.47
21 Klára ŠmerkováKlára Šmerková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 09.53
22 Nikola BukovanováNikola Bukovanová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.56
22 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.56
24 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 09.58
25 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 09.64
26 Tereza VašenkováTereza Vašenková 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 09.72
27 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.74
28 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 09.79
29 Matylda Viktori ŠkrachováMatylda Viktori Škrachová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.84
30 Nela LekešováNela Lekešová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 09.85
31 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.01
32 Michaela ČubrdováMichaela Čubrdová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 10.02
33 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.03
34 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.14
35 Veronika VeseláVeronika Veselá 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.16
36 Eva ŠvarcováEva Švarcová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 10.32
37 Ema NavrátilováEma Navrátilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.42
Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 DNS
Adéla KonkolováAdéla Konkolová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 17:25) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 21.02 11.00
2 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 21.17 9.00
3 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.39 4.00
4 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 23.01 1.00
5 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 23.35
6 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 24.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 17:25) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 21.82 7.00
2 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 22.65 3.00
3 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 22.93 2.00
4 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 23.17
5 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 1 24.06
6 Jiří TesařJiří Tesař 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 25.57
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 17:25) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.46 8.00
2 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.03 6.00
3 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.28 5.00
4 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.99
5 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 24.94
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 21.02 11.00
2 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 21.17 9.00
3 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.46 8.00
4 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 21.82 7.00
5 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.03 6.00
6 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.28 5.00
7 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.39 4.00
8 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 22.65 3.00
9 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 22.93 2.00
10 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 23.01 1.00
11 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 23.17
12 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 23.35
13 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.99
14 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 1 24.06
15 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 24.93
16 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 24.94
17 Jiří TesařJiří Tesař 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 25.57

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 17:15) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.36 11.00
2 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 21.59 8.00
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.37 5.00
4 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 22.53 3.00
5 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 22.81
Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 17:15) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 22.38 4.00
2 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 22.55 2.00
3 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 22.61 1.00
4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 22.73
5 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.37
6 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 23.76
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 17:15) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 23.97
2 Matylda Viktori ŠkrachováMatylda Viktori Škrachová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.24
3 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.38
4 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 25.80
5 Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 26.12
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 22.33 6.00
2 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.89
3 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.82
4 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.44
5 Barbora KnoppováBarbora Knoppová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 27.09
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 17:15) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 21.53 9.00
2 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 21.76 7.00
3 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 23.39
4 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 23.54
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.36 11.00
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 21.53 9.00
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 21.59 8.00
4 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 21.76 7.00
5 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 22.33 6.00
6 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.37 5.00
7 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 22.38 4.00
8 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 22.53 3.00
9 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 22.55 2.00
10 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 22.61 1.00
11 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 22.73
12 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 22.81
13 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.89
14 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.37
15 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 23.39
16 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 23.54
17 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 23.76
18 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.82
19 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 23.97
20 Matylda Viktori ŠkrachováMatylda Viktori Škrachová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.24
21 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.44
22 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.38
23 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 25.80
24 Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 26.12
25 Barbora KnoppováBarbora Knoppová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 27.09
Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 16:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 48.32 11.00
2 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 49.04 9.00
3 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 49.43 8.00
4 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 53.42 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 16:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 50.70 7.00
2 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 54.74 5.00
3 Tomáš SlanýTomáš Slaný 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 58.56 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 48.32 11.00
2 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 49.04 9.00
3 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 49.43 8.00
4 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 50.70 7.00
5 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 53.42 6.00
6 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 54.74 5.00
7 Tomáš SlanýTomáš Slaný 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 58.56 4.00

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 46.57 11.00
2 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 50.13 9.00
3 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 50.33 8.00
4 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 50.98 6.00
Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 50.46 7.00
2 Aneta SadilováAneta Sadilová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 51.55 5.00
3 Markéta LukšováMarkéta Lukšová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 54.38 4.00
4 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 56.49 3.00
5 Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 57.48 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 46.57 11.00
2 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 50.13 9.00
3 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 50.33 8.00
4 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 50.46 7.00
5 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 50.98 6.00
6 Aneta SadilováAneta Sadilová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 51.55 5.00
7 Markéta LukšováMarkéta Lukšová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 54.38 4.00
8 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 56.49 3.00
9 Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 57.48 2.00
Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:33.87 11.00
2 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:36.06 9.00
3 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:37.24 8.00
4 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:39.17 7.00
5 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 2:40.20 6.00
6 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:42.03 5.00
7 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 2:44.05 4.00
8 Adam KohoutAdam Kohout 05 TJ UničovTJ Uničov 13 2:44.95 3.00
9 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 8 2:45.96 2.00
10 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:46.94 1.00
11 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11 2:50.21
12 Jakub FibigerJakub Fibiger 06 TJ UničovTJ Uničov 12 2:52.41
Jakub ŠpičkaJakub Špička 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 9 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 2:35.61 11.00
2 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:38.59 9.00
3 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:39.28 8.00
4 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:49.89 7.00
5 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:51.78 6.00
6 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14 2:52.87 5.00
7 Veronika ČižíkováVeronika Čižíková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 2:54.99 4.00
8 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 2:55.33 3.00
9 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 2:59.77 2.00
10 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 3:03.72 1.00
11 Natálie MólerováNatálie Mólerová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 13 3:10.75
12 Eva ŠvarcováEva Švarcová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 9 3:15.13
Klára IndrákováKlára Indráková 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 8 DNS
Nela LekešováNela Lekešová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 10 DNS
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 15:35) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 10.64 11.00
2 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.40 9.00
3 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 11.51 8.00
4 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.55 6.00
5 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 11.79 5.00
6 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 11.84 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 15:35) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.13 3.00
2 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 12.16 1.50
3 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.54
4 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 12.57
5 Jiří TesařJiří Tesař 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.68
6 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 15:35) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.52 7.00
2 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 12.88
3 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.27
4 Jan DýmalJan Dýmal 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 13.89
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 15:35) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik VogelPatrik Vogel 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.16 1.50
2 Tomáš SlanýTomáš Slaný 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 13.14
3 Marek MoudrýMarek Moudrý 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.87
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 10.64 11.00
2 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.40 9.00
3 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 11.51 8.00
4 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.52 7.00
5 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.55 6.00
6 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 11.79 5.00
7 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 11.84 4.00
8 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.13 3.00
9 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 12.16 1.50
9 Patrik VogelPatrik Vogel 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.16 1.50
11 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.54
12 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 12.57
13 Jiří TesařJiří Tesař 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.68
14 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.86
15 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 12.88
16 Tomáš SlanýTomáš Slaný 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 13.14
17 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.27
18 Marek MoudrýMarek Moudrý 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.87
19 Jan DýmalJan Dýmal 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 13.89

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 15:25) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 10.37 11.00
2 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.44 9.00
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 10.52 8.00
4 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 10.56 7.00
5 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 11.66 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 15:25) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 11.10 6.00
2 Klára ŠmerkováKlára Šmerková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 11.27 5.00
3 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 12.20 3.00
4 Kristýna GracováKristýna Gracová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.12 1.00
Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 15:25) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 12.89 2.00
2 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 13.55
3 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.68
Adéla KonkolováAdéla Konkolová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 10.37 11.00
2 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.44 9.00
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 10.52 8.00
4 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 10.56 7.00
5 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 11.10 6.00
6 Klára ŠmerkováKlára Šmerková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 11.27 5.00
7 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 11.66 4.00
8 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 12.20 3.00
9 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 12.89 2.00
10 Kristýna GracováKristýna Gracová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.12 1.00
11 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 13.55
12 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.68
Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 DNS
Adéla KonkolováAdéla Konkolová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dostálek, Vodák, Slavíček, Miškovský Dostálek, Vodák, Slavíček, Miškovský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 33.44 11.00
2 Paulík, Schwarz, Stráněl, Švrdlík Paulík, Schwarz, Stráněl, Švrdlík Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 35.02 7.00
3 Slavík, Vogel, Bednář, Lambertucci Slavík, Vogel, Bednář, Lambertucci TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 36.40 6.00
4 Punge, Kopec, Karlík, Hastík Punge, Kopec, Karlík, Hastík Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 38.91 3.00
Hejtmánek, Janák, Losík, Vachutka Hejtmánek, Janák, Losík, Vachutka Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jelínek, Kratina, Mlčoch, Nekoksa Jelínek, Kratina, Mlčoch, Nekoksa Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.79 9.00
2 Tarkowski, Langer, Krov, Coufal Tarkowski, Langer, Krov, Coufal Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 34.88 8.00
3 Kašpar, Riedl, Kabourek, Šána Kašpar, Riedl, Kabourek, Šána TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 37.57 5.00
4 Gartner, Khýr, Kloc, Moudrý Gartner, Khýr, Kloc, Moudrý Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 37.78 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dostálek, Vodák, Slavíček, Miškovský Dostálek, Vodák, Slavíček, Miškovský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 33.44 11.00
2 Jelínek, Kratina, Mlčoch, Nekoksa Jelínek, Kratina, Mlčoch, Nekoksa Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.79 9.00
3 Tarkowski, Langer, Krov, Coufal Tarkowski, Langer, Krov, Coufal Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 34.88 8.00
4 Paulík, Schwarz, Stráněl, Švrdlík Paulík, Schwarz, Stráněl, Švrdlík Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 35.02 7.00
5 Slavík, Vogel, Bednář, Lambertucci Slavík, Vogel, Bednář, Lambertucci TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 36.40 6.00
6 Kašpar, Riedl, Kabourek, Šána Kašpar, Riedl, Kabourek, Šána TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 37.57 5.00
7 Gartner, Khýr, Kloc, Moudrý Gartner, Khýr, Kloc, Moudrý Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 37.78 4.00
8 Punge, Kopec, Karlík, Hastík Punge, Kopec, Karlík, Hastík Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 38.91 3.00
Hejtmánek, Janák, Losík, Vachutka Hejtmánek, Janák, Losík, Vachutka Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špitová, Vykročilová, Zalková, Šmerková Špitová, Vykročilová, Zalková, Šmerková Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 34.38 11.00
2 Derychová, Marková, Nekoksová, Štarnovská Derychová, Marková, Nekoksová, Štarnovská Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.44 9.00
3 Andrysová, Klanicová, Kročová, Dostálová Andrysová, Klanicová, Kročová, Dostálová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 35.46 8.00
4 Juránková, Sikorová, Šerová, Hloušková Juránková, Sikorová, Šerová, Hloušková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 35.89 7.00
5 Sadilová, Hájková, Tandlerová, Voldánová Sadilová, Hájková, Tandlerová, Voldánová Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 36.63 4.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čubrdová, Indráková, Svobodová, Šebestová Čubrdová, Indráková, Svobodová, Šebestová Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 36.15 6.00
2 Bukovanová, Kopecká, Navrátilová, Nerušilová Bukovanová, Kopecká, Navrátilová, Nerušilová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 36.63 4.50
3 Bundilová, Grégrová, Hofhanslová, Kuncová Bundilová, Grégrová, Hofhanslová, Kuncová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 37.21 3.00
4 Kochwasserová, Škrachová, Venoušová, Kohoutková Kochwasserová, Škrachová, Venoušová, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 37.34 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špitová, Vykročilová, Zalková, Šmerková Špitová, Vykročilová, Zalková, Šmerková Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 34.38 11.00
2 Derychová, Marková, Nekoksová, Štarnovská Derychová, Marková, Nekoksová, Štarnovská Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.44 9.00
3 Andrysová, Klanicová, Kročová, Dostálová Andrysová, Klanicová, Kročová, Dostálová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 35.46 8.00
4 Juránková, Sikorová, Šerová, Hloušková Juránková, Sikorová, Šerová, Hloušková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 35.89 7.00
5 Čubrdová, Indráková, Svobodová, Šebestová Čubrdová, Indráková, Svobodová, Šebestová Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 36.15 6.00
6 Sadilová, Hájková, Tandlerová, Voldánová Sadilová, Hájková, Tandlerová, Voldánová Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 36.63 4.50
6 Bukovanová, Kopecká, Navrátilová, Nerušilová Bukovanová, Kopecká, Navrátilová, Nerušilová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 36.63 4.50
8 Bundilová, Grégrová, Hofhanslová, Kuncová Bundilová, Grégrová, Hofhanslová, Kuncová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 37.21 3.00
9 Kochwasserová, Škrachová, Venoušová, Kohoutková Kochwasserová, Škrachová, Venoušová, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 37.34 2.00

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 16:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.121.171.221.271.321.351.381.411.441.471.501.531.56 Body
1 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1.44 ooooooxoooxxx 11.00
2 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1.41 --oooooxoxxx 9.00
3 Patrik VogelPatrik Vogel
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.38 o--ooooxxx 8.00
4 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 1.38 oooxxooxoxoxxx 7.00
5= Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1.32 --o-oxxx 5.50
5= Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 1.32 oooooxxx 5.50
7 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 1.32 ---oxxoxxx 4.00
8 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.27 -oooxxx 3.00
9 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 1.27 oooxoxxx 2.00
10 Daniel SlavíkDaniel Slavík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1.27 --oxxoxxx 1.00
11= Filip CoufalFilip Coufal
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 1.22 --oxxx
11= Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1.22 oooxxx
13 Vojtěch RiedlVojtěch Riedl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.12 oxxx
Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 NM ----xxx
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.081.131.181.231.281.311.341.371.401.431.48 Body
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 1.43 --oooooxooxxoxxx 11.00
2 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 1.40 ---oooooxxoxxx 9.00
3 Eliška ŠerováEliška Šerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1.34 -oxoxoxxooxxx 8.00
4 Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.31 oooooo-xxx 7.00
5 Valérie ŠebestováValérie Šebestová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
05 1.31 ooooxooxxx 6.00
6= Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 1.28 oooooxxx 4.50
6= Tereza VašenkováTereza Vašenková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
05 1.28 -ooooxxx 4.50
8 Tereza MedříkováTereza Medříková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 1.28 oooxxoxoxxx 3.00
9= Veronika HorákováVeronika Horáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1.23 ooooxxx 1.50
9= Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1.23 ooooxxx 1.50
11 Kristýna GracováKristýna Gracová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 1.23 xooxoxxx
12 Markéta LukšováMarkéta Lukšová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 1.23 oooxoxxx
13 Darina NerušilováDarina Nerušilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1.08 oxxx
14 Nela LekešováNela Lekešová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 1.08 xxoxxx
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 15:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PolanskýAdam Polanský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 4.66 -1.8 m/s 4,56  -2.54,66  -1.83,53  -1.04,660.00.00.0 11.00
2 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 4.63 -1.5 m/s 4,08  -1.74,16  -1.04,22  -1.04,224,06  -1.34,63  -1.54,49  -1.9 9.00
3 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 4.36 -0.3 m/s 3,99  -2.44,36  -0.34,29  -1.64,363,97  -2.04,13  -2.24,24  -2.9 8.00
4 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 4.29 -3.8 m/s 4,29  -3.83,93  -2.2-4,29--- 7.00
5 David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 4.24 -1.4 m/s 4,08  -0.23,95  -3.43,97  -1.64,084,14  -4.14,24  -1.44,20  -1.7 6.00
6 Gabriel PaulíkGabriel Paulík
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
05 4.20 -1.7 m/s 4,20  -1.7x4,05  -0.74,20x4,20  -2.5x 5.00
7 Tomáš LangerTomáš Langer
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 4.20 -3.1 m/s x4,07  -3.14,05  -2.24,074,20  -3.1x4,17  -1.5 4.00
8 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 4.17 -5.3 m/s 4,17  -5.3xx4,173,74  -3.73,87  -1.9x 3.00
9 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 3.98 -4.6 m/s 3,85  -0.8x3,98  -4.63,980.00.00.0 2.00
10 David KarolaDavid Karola
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 3.97 -4.9 m/s 3,97  -4.9xx3,970.00.00.0 1.00
11 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 3.96 -1.8 m/s 3,96  -1.83,74  -4.43,87  -3.73,960.00.00.0
12 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 3.93 -3.8 m/s 3,79  -2.53,53  -3.43,93  -3.83,930.00.00.0
13 Matouš AdámekMatouš Adámek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 3.89 +5.9 m/s 3.88 -2.4 m/s 3,88  -2.43,89  +5.93,87  -2.53,890.00.00.0
14 Lukáš TarkowskiLukáš Tarkowski
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 3.86 -3.7 m/s 3,81  -3.7x3,86  -3.73,860.00.00.0
15 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 3.83 -4.5 m/s 3,83  -4.5x3,66  -3.23,830.00.00.0
16 Jan KhýrJan Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 3.75 -0.9 m/s 3,75  -0.93,47  -2.33,61  -4.63,750.00.00.0
17 David MartinecDavid Martinec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.72 -1.6 m/s 3,51  -2.43,61  +2.83,72  -1.63,720.00.00.0
18 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 3.71 -2.6 m/s x3,50  -1.53,71  -2.63,710.00.00.0
19 Jan ŠvrdlíkJan Švrdlík
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
05 3.69 -3.7 m/s 3,69  -3.73,52  -4.83,10  -1.93,690.00.00.0
20 Matěj PěčekMatěj Pěček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.59 -2.7 m/s 3,55  -0.33,59  -2.73,37  -3.43,590.00.00.0
21 Lukáš KopecLukáš Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.51 -3.9 m/s x3,51  -3.93,49  -3.83,510.00.00.0
22 Albert KlocAlbert Kloc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3.31 -3.7 m/s xx3,31  -3.73,310.00.00.0
23 Jiří TesařJiří Tesař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.17 -4.4 m/s 3,10  -1.53,17  -4.42,91  -2.03,170.00.00.0
24 Matěj GartnerMatěj Gartner
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2.57 -2.4 m/s x2,57  -2.4x2,570.00.00.0
David KrovDavid Krov
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 4.76 -1.2 m/s 4,41  -1.3x4,33  -5.94,414,49  -3.3x4,76  -1.2 11.00
2 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 4.62 -1.6 m/s 4,15  -2.34,31  -2.44,14  -4.24,314,06  -2.84,41  -2.94,62  -1.6 9.00
3 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 4.59 -2.3 m/s 3,63  -1.0x4,29  -3.14,294,53  -3.44,48  -3.14,59  -2.3 8.00
4 Adriana ŠpitováAdriana Špitová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 4.47 -2.9 m/s 4,47  -2.9--4,470.00.00.0 7.00
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 4.41 -3.0 m/s 4,23  -1.34,32  -3.63,83  -3.14,324,26  -4.33,90  -3.54,41  -3.0 6.00
6 Elena LaitochováElena Laitochová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 4.34 -3.9 m/s x4,34  -3.94,07  -1.84,344,26  -4.54,12  -3.54,21  -3.5 5.00
7 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 4.20 -1.4 m/s 4,20  -1.4x3,10  -3.04,204,00  -3.54,20  -2.44,16  -1.1 4.00
8 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 4.18 -1.7 m/s 3,81  +3.34,18  -1.73,66  -3.04,183,96  -3.53,98  -3.44,15  -2.0 3.00
9 Julie NekoksováJulie Nekoksová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 4.10 -4.2 m/s 4,05  -0.93,77  -1.24,10  -4.24,100.00.00.0 2.00
10 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 4.04 -2.8 m/s 4,04  -2.8x3,66  -3.04,040.00.00.0 1.00
11 Klára ZalkováKlára Zalková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 4.03 -3.4 m/s 3,75  -2.24,00  -2.54,03  -3.44,030.00.00.0
12 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 4.01 -3.3 m/s 3,78  -3.94,01  -3.33,93  -3.34,010.00.00.0
13 Sofia DelpreteSofia Delprete
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 3.96 -2.4 m/s 3,96  -2.43,52  -2.53,70  -2.43,960.00.00.0
14 Nela AndrysováNela Andrysová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 3.95 -2.0 m/s 3,60  -3.03,83  -3.73,95  -2.03,950.00.00.0
15 Magdalena MarkováMagdalena Marková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 3.92 -2.5 m/s xx3,92  -2.53,920.00.00.0
16 Valérie ŠebestováValérie Šebestová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
05 3.90 -0.9 m/s 3,73  -4.63,69  -1.13,90  -0.93,900.00.00.0
17 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 3.89 -2.1 m/s 3,89  -2.13,87  -1.83,73  -1.83,890.00.00.0
18 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 3.87 -2.8 m/s 3,87  -2.83,73  -2.9x3,870.00.00.0
19 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3.71 +4.4 m/s 3.65 -3.4 m/s 3,65  -3.4x3,71  +4.43,710.00.00.0
20 Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 3.71 -1.3 m/s 3,51  -2.23,71  -1.33,56  +2.43,710.00.00.0
21 Tereza VašenkováTereza Vašenková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
05 3.67 -4.6 m/s 3,64  -2.63,67  -4.63,35  -3.43,670.00.00.0
22 Lucie KročováLucie Kročová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 3.66 -2.4 m/s  -3.93,66  -2.43,55  -2.53,660.00.00.0
23 Tereza MedříkováTereza Medříková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 3.66 -2.3 m/s 3,54  -2.83,66  -2.33,47  -3.03,660.00.00.0
24 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3.63 -4.1 m/s -3,63  -4.12,71  -3.03,630.00.00.0
25 Marie KročováMarie Kročová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 3.50 -1.7 m/s 3,08  -3.33,50  -1.73,41  -1.73,500.00.00.0
26 Barbora BürglováBarbora Bürglová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.50 -2.3 m/s 3,50  -2.33,31  -1.83,34  -2.03,500.00.00.0
27 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 3.48 -1.6 m/s 3,48  -1.63,48  -1.8x3,480.00.00.0
28 Adéla GrigelováAdéla Grigelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 3.38 -3.9 m/s xx3,38  -3.93,380.00.00.0
29 Michaela ČubrdováMichaela Čubrdová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 3.37 -3.3 m/s 3,26  -2.33,31  -3.03,37  -3.33,370.00.00.0
30 Kristýna GracováKristýna Gracová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.32 -2.9 m/s x3,04  -2.53,32  -2.93,320.00.00.0
31 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 3.28 -2.5 m/s 3,09  -2.83,20  -2.23,28  -2.53,280.00.00.0
32 Ema NavrátilováEma Navrátilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 3.18 -1.9 m/s 3,11  -2.43,18  -1.93,01  -2.23,180.00.00.0
33 Barbora ŽeleznáBarbora Železná
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 3.16 -1.1 m/s 3,16  -1.12,98  -1.72,97  -2.13,160.00.00.0
34 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3.07 -3.2 m/s x3,07  -3.2x3,070.00.00.0
35 Nela LekešováNela Lekešová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 3.00 -3.8 m/s 3,00  -3.82,70  -1.42,86  -2.23,000.00.00.0
36 Veronika VeseláVeronika Veselá
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2.91 -0.9 m/s 2,91  -0.92,85  -3.22,83  -4.22,910.00.00.0
37 Barbora KnoppováBarbora Knoppová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 2.91 -1.3 m/s 2,91  -1.3xx2,910.00.00.0
Veronika HorákováVeronika Horáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tereza SvobodováTereza Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
05 NM xxx0.00.00.00.0
Anna SnášelováAnna Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 40 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 11.90 11,44x10,9411,4411,90xx 11.00
2 Silvie BeňováSilvie Beňová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 10.52 09,9909,4409,5609,99-10,5209,78 9.00
3 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 10.04 09,3710,0409,7610,0409,5409,62x 8.00
4 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 08.05 07,4007,3208,0508,05--- 7.00
5 Marcela HlouškováMarcela Hloušková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 07.68 06,6907,6807,5807,68x07,1607,31 6.00
6 Darina NerušilováDarina Nerušilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 07.26 06,9007,1306,7507,1307,1607,1507,26 5.00
7 Veronika HorákováVeronika Horáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 07.26 07,2606,64x07,2606,94xx 4.00
8 Nikola BukovanováNikola Bukovanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 07.16 07,0607,1606,8607,16xx06,10 3.00
9 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 06.53 06,5106,5305,0306,530.00.00.0 2.00
10 Markéta LukšováMarkéta Lukšová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 06.43 x06,4306,2806,430.00.00.0 1.00
11 Barbora ŽeleznáBarbora Železná
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 06.02 05,7505,6506,0206,020.00.00.0
12 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 05.32 05,3204,9804,9005,320.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 15:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PolanskýAdam Polanský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 09.55 08,5308,8008,7508,8009,5509,3209,52 11.00
2 Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 08.31 07,7107,6107,1807,7107,4607,3208,31 9.00
3 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 08.24 07,7208,1307,5908,1308,0707,9608,24 8.00
4 Radek KašparRadek Kašpar
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 07.88 06,17xx06,17x06,6907,88 7.00
5 Samuel PungeSamuel Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 07.76 07,7607,2307,2707,7607,6107,1107,72 6.00
6 Robin BednářRobin Bednář
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 07.72 07,7206,51x07,7206,91x06,40 5.00
7 Martin HollýMartin Hollý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 07.53 07,1007,5307,5007,5307,4107,50x 4.00
8 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 05.74 05,74x04,2905,74x04,4405,60 3.00
9 Jiří PospíšilJiří Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
05 05.13 -04,7505,1305,13--- 2.00
Jan DýmalJan Dýmal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 31.88 31,4431,8826,4831,8830,6031,8131,18 11.00
2 Silvie BeňováSilvie Beňová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 29.65 24,7029,6524,0529,6525,6324,7824,49 9.00
3 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 28.21 28,0127,8928,2128,2127,08x25,41 8.00
4 Eliška ŠerováEliška Šerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 27.51 24,5722,2226,4126,41-27,5127,35 7.00
5 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 27.14 24,2025,0427,1427,1422,8023,3924,26 6.00
6 Marcela HlouškováMarcela Hloušková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 26.19 x19,2521,6521,6526,1924,0024,69 5.00
7 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 25.28 22,6324,25-24,2525,2823,21x 4.00
8 Vendula VoldánováVendula Voldánová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 18.66 x14,3518,6618,66xxx 3.00
9 Anna SnášelováAnna Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 17.51 17,5117,2510,8417,510.00.00.0 2.00
10 Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 17.17 17,1714,5415,8717,170.00.00.0 1.00
11 Adéla GrigelováAdéla Grigelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 15.89 15,85x15,8915,890.00.00.0
12 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 15.37 13,7815,3713,1915,370.00.00.0
13 Veronika VeseláVeronika Veselá
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 11.30 08,4111,3004,5711,300.00.00.0
14 Natálie MólerováNatálie Mólerová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 06.16 xx06,1606,160.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 21.6.2018 - 16:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek KašparRadek Kašpar
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 32.72 28,1827,0930,0630,0630,6031,0832,72 11.00
2 Robin BednářRobin Bednář
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 29.90 19,8129,9017,7129,9015,3917,1113,72 9.00
3 Adam KohoutAdam Kohout
TJ UničovTJ Uničov
05 27.27 21,9627,2722,3827,2722,9826,94x 8.00
4 Alois HřebíčekAlois Hřebíček
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 27.07 22,8523,9425,0525,0527,0717,07- 7.00
5 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 26.69 26,4226,6925,9526,6920,0522,7223,64 6.00
6 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 26.43 24,4023,1522,3124,4025,3725,1326,43 5.00
7 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 26.38 22,4023,7421,3823,7426,3825,60x 4.00
8 Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 23.87 x21,7123,5123,5123,87xx 3.00
9 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 21.85 20,1621,8518,7721,850.00.00.0 2.00
10 Dominik KrejčíDominik Krejčí
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 21.48 19,0921,48x21,480.00.00.0 1.00
11 Richard HorákRichard Horák
TJ UničovTJ Uničov
06 21.27 19,9921,2718,6321,270.00.00.0
12 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 21.22 x14,0221,2221,220.00.00.0
13 Patrik VodákPatrik Vodák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 20.20 xx20,2020,200.00.00.0
14 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 19.14 19,1415,6818,9019,140.00.00.0
15 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 18.46 18,4615,90x18,460.00.00.0
16 Marek MoudrýMarek Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 18.41 18,41x18,2518,410.00.00.0
17 Eduard SchwarzEduard Schwarz
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 15.40 13,1012,8515,4015,400.00.00.0
18 Vojtěch RiedlVojtěch Riedl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 11.88 09,3911,8807,6311,880.00.00.0
19 Jan DýmalJan Dýmal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 11.49 11,1908,9411,4911,490.00.00.0
Celkem 19 závodníků