výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva

Hranice (21. 6. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 17:25) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 21.02 11.00
2 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 21.17 9.00
3 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.39 4.00
4 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 23.01 1.00
5 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 23.35
6 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 24.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 17:25) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 21.82 7.00
2 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 22.65 3.00
3 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 22.93 2.00
4 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 23.17
5 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 1 24.06
6 Jiří TesařJiří Tesař 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 25.57
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 17:25) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.46 8.00
2 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.03 6.00
3 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.28 5.00
4 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.99
5 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 24.94
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 21.02 11.00
2 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 21.17 9.00
3 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.46 8.00
4 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 21.82 7.00
5 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.03 6.00
6 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.28 5.00
7 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.39 4.00
8 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 22.65 3.00
9 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 22.93 2.00
10 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1 23.01 1.00
11 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 23.17
12 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 23.35
13 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.99
14 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 1 24.06
15 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 24.93
16 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 24.94
17 Jiří TesařJiří Tesař 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 25.57

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 17:15) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.36 11.00
2 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 21.59 8.00
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.37 5.00
4 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 22.53 3.00
5 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 22.81
Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 17:15) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 22.38 4.00
2 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 22.55 2.00
3 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 22.61 1.00
4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 22.73
5 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.37
6 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 23.76
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 17:15) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 23.97
2 Matylda Viktori ŠkrachováMatylda Viktori Škrachová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.24
3 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.38
4 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 25.80
5 Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 26.12
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 22.33 6.00
2 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.89
3 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.82
4 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.44
5 Barbora KnoppováBarbora Knoppová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 27.09
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 17:15) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 21.53 9.00
2 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 21.76 7.00
3 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 23.39
4 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 23.54
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.36 11.00
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 21.53 9.00
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 21.59 8.00
4 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 21.76 7.00
5 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 22.33 6.00
6 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.37 5.00
7 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 22.38 4.00
8 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 22.53 3.00
9 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 22.55 2.00
10 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 22.61 1.00
11 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 22.73
12 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 22.81
13 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.89
14 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.37
15 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 23.39
16 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 23.54
17 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 23.76
18 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.82
19 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 23.97
20 Matylda Viktori ŠkrachováMatylda Viktori Škrachová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.24
21 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.44
22 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.38
23 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 25.80
24 Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 26.12
25 Barbora KnoppováBarbora Knoppová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 27.09
Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 DNS