HESU meeting Zuzany Hejnové
Kutná Hora (4. 9. 2018)100 yardů - Ženy (Finále)
Finále (út, 4.9.2018 - 18:10) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 10.84 | ||||||||||||||
2 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 11.19 | ||||||||||||||
3 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 11.53 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan BurešJan Bureš | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jan MajdlochJan Majdloch | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | 07.73 | ||||||||||||||
2 | David FreudlDavid Freudl | 09 | SC Radotín Praha | 2 | 08.76 | ||||||||||||||
3 | Max KřivohlavýMax Křivohlavý | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 09.25 | ||||||||||||||
4 | František JezberaFrantišek Jezbera | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Vladimír MálekVladimír Málek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 8 | 09.70 | ||||||||||||||
6 | David LetochaDavid Letocha | 10 | ZŠ U Stadionu Chrudim | 6 | 09.71 | ||||||||||||||
7 | Marek KrupičkaMarek Krupička | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 10.36 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maxmilián TesnerMaxmilián Tesner | 09 | Pohybová akademie | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Šimon PešiceŠimon Pešice | 09 | Pohybová akademie | 2 | 08.36 | ||||||||||||||
2 | Jakub VašákJakub Vašák | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 09.10 | ||||||||||||||
3 | Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 09.12 | ||||||||||||||
4 | Matěj PospíšilMatěj Pospíšil | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 09.41 | ||||||||||||||
5 | Martin PelikánMartin Pelikán | 09 | SC Radotín Praha | 1 | 09.50 | ||||||||||||||
6 | Tobiáš TvrdíkTobiáš Tvrdík | 10 | ZŠ TGM Kutná Hora | 5 | 09.71 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 09.03 | ||||||||||||||
2 | Ben KřivohlavýBen Křivohlavý | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 09.06 | ||||||||||||||
3 | Matěj KlepalMatěj Klepal | 11 | Pohybová akademie | 5 | 09.50 | ||||||||||||||
4 | Adam BorovskýAdam Borovský | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 09.84 | ||||||||||||||
5 | Samuel KábrtSamuel Kábrt | 12 | Pohybová akademie | 3 | 10.97 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav ProcházkaStanislav Procházka | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 09.19 | ||||||||||||||
2 | Pavel MálekPavel Málek | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 09.58 | ||||||||||||||
3 | Vít TuhýVít Tuhý | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 10.27 | ||||||||||||||
4 | David VystoupilDavid Vystoupil | 11 | SC Radotín Praha | 7 | 10.43 | ||||||||||||||
5 | Vincent Max NovákVincent Max Novák | 11 | SC Radotín Praha | 3 | 10.47 | ||||||||||||||
6 | Matěj PospíšilMatěj Pospíšil | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 11.60 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rémy Armel TsouassaRémy Armel Tsouassa | 08 | SC Radotín Praha | 6 | 08.01 | ||||||||||||||
2 | Tomáš VelíšekTomáš Velíšek | 08 | HESU-České Budějovice, z.s. | 7 | 08.07 | ||||||||||||||
3 | Matěj JordanidisMatěj Jordanidis | 07 | SC Radotín Praha | 3 | 08.32 | ||||||||||||||
4 | Jan KnížekJan Knížek | 07 | ZŠ TGM Kutná Hora | 5 | 08.33 | ||||||||||||||
5 | Adam KloosAdam Kloos | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 08.57 | ||||||||||||||
6 | Matěj GabkoMatěj Gabko | 08 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 2 | 09.15 | ||||||||||||||
7 | Ondřej DvorníkOndřej Dvorník | 08 | SC Radotín Praha | 1 | 09.41 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MajdlochJan Majdloch | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | 07.73 | |||
2 | Rémy Armel TsouassaRémy Armel Tsouassa | 08 | SC Radotín Praha | 6 | 08.01 | |||
3 | Tomáš VelíšekTomáš Velíšek | 08 | HESU-České Budějovice, z.s. | 7 | 08.07 | |||
4 | Matěj JordanidisMatěj Jordanidis | 07 | SC Radotín Praha | 3 | 08.32 | |||
5 | Jan KnížekJan Knížek | 07 | ZŠ TGM Kutná Hora | 5 | 08.33 | |||
6 | Šimon PešiceŠimon Pešice | 09 | Pohybová akademie | 2 | 08.36 | |||
7 | Adam KloosAdam Kloos | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 08.57 | |||
8 | David FreudlDavid Freudl | 09 | SC Radotín Praha | 2 | 08.76 | |||
9 | Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 09.03 | |||
10 | Ben KřivohlavýBen Křivohlavý | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 09.06 | |||
11 | Jakub VašákJakub Vašák | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 09.10 | |||
12 | Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 09.12 | |||
13 | Matěj GabkoMatěj Gabko | 08 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 2 | 09.15 | |||
14 | Stanislav ProcházkaStanislav Procházka | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 09.19 | |||
15 | Max KřivohlavýMax Křivohlavý | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 09.25 | |||
16 | Matěj PospíšilMatěj Pospíšil | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 09.41 | |||
16 | Ondřej DvorníkOndřej Dvorník | 08 | SC Radotín Praha | 1 | 09.41 | |||
18 | František JezberaFrantišek Jezbera | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 09.48 | |||
19 | Martin PelikánMartin Pelikán | 09 | SC Radotín Praha | 1 | 09.50 | |||
19 | Matěj KlepalMatěj Klepal | 11 | Pohybová akademie | 5 | 09.50 | |||
21 | Pavel MálekPavel Málek | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 09.58 | |||
22 | Vladimír MálekVladimír Málek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 8 | 09.70 | |||
23 | David LetochaDavid Letocha | 10 | ZŠ U Stadionu Chrudim | 6 | 09.71 | |||
23 | Tobiáš TvrdíkTobiáš Tvrdík | 10 | ZŠ TGM Kutná Hora | 5 | 09.71 | |||
25 | Adam BorovskýAdam Borovský | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 09.84 | |||
26 | Vít TuhýVít Tuhý | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 10.27 | |||
27 | Marek KrupičkaMarek Krupička | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 10.36 | |||
28 | David VystoupilDavid Vystoupil | 11 | SC Radotín Praha | 7 | 10.43 | |||
29 | Vincent Max NovákVincent Max Novák | 11 | SC Radotín Praha | 3 | 10.47 | |||
30 | Samuel KábrtSamuel Kábrt | 12 | Pohybová akademie | 3 | 10.97 | |||
31 | Matěj PospíšilMatěj Pospíšil | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 11.60 | |||
Jan BurešJan Bureš | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | DNS | ||||
Maxmilián TesnerMaxmilián Tesner | 09 | Pohybová akademie | 4 | DNS |
50 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Johana JezberováJohana Jezberová | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Sára CibulkováSára Cibulková | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 07.67 | ||||||||||||||
2 | Justýna FílováJustýna Fílová | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 07.84 | ||||||||||||||
3 | Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 07.97 | ||||||||||||||
4 | Helena KahleHelena Kahle | 07 | SC Radotín Praha | 6 | 08.15 | ||||||||||||||
5 | Tereza KettnerováTereza Kettnerová | 07 | SC Radotín Praha | 7 | 08.87 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora LetochováBarbora Letochová | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 07.91 | ||||||||||||||
2 | Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová | 07 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 08.10 | ||||||||||||||
3 | Nora MalichováNora Malichová | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | 08.56 | ||||||||||||||
4 | Anežka MarcováAnežka Marcová | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 08.67 | ||||||||||||||
5 | Kristýna LiškováKristýna Lišková | 08 | HESU-Liberec, z.s. | 3 | 08.69 | ||||||||||||||
6 | Eva MaredováEva Maredová | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 08.70 | ||||||||||||||
7 | Anna NáhlovskáAnna Náhlovská | 07 | Neregistorvaní | 6 | 08.73 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 08 | TJ Spartak Vlašim | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Anna PajerováAnna Pajerová | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 08.26 | ||||||||||||||
2 | Hana VotavováHana Votavová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 08.49 | ||||||||||||||
3 | Dominika ŠťastnáDominika Šťastná | 08 | SC Radotín Praha | 4 | 08.97 | ||||||||||||||
4 | Klára VeverkováKlára Veverková | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 08.98 | ||||||||||||||
5 | Nataly ŠťastnáNataly Šťastná | 08 | SC Radotín Praha | 5 | 09.06 | ||||||||||||||
6 | Tereza RešetárováTereza Rešetárová | 06 | Neregistorvaní | 2 | 09.18 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza ChroustovskaTereza Chroustovska | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Petra ŠestákováPetra Šestáková | 09 | ZŠ Mánesova | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Ema KounickáEma Kounická | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 08.80 | ||||||||||||||
2 | Hana AmbrožováHana Ambrožová | 09 | Pohybová akademie | 4 | 08.82 | ||||||||||||||
3 | Barbora MelvaldovaBarbora Melvaldova | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 09.38 | ||||||||||||||
4 | Sofie CibulkováSofie Cibulková | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 09.64 | ||||||||||||||
5 | Eliška ČinovicováEliška Činovicová | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 09.70 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Barbora MálkováBarbora Málková | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Adéla NoskováAdéla Nosková | 10 | TJ Dukla Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková | 09 | Pohybová akademie | 7 | DNS | |||||||||||||||
1 | Johana ProkešováJohana Prokešová | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 08.49 | ||||||||||||||
2 | Lucie MaredováLucie Maredová | 10 | ZŠ Nad Přehradou | 4 | 09.08 | ||||||||||||||
3 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2 | 09.17 | ||||||||||||||
4 | Tereza KrupičkováTereza Krupičková | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 09.89 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KoukalováEliška Koukalová | 09 | Pohybová akademie | 3 | 08.18 | ||||||||||||||
2 | Josefína ŠebkováJosefína Šebková | 10 | Pohybová akademie | 2 | 08.28 | ||||||||||||||
3 | Michaela ŠtulířováMichaela Štulířová | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.02 | ||||||||||||||
4 | Eliška ŠkarkováEliška Škarková | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 09.06 | ||||||||||||||
5 | Eliška VotavováEliška Votavová | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 09.42 | ||||||||||||||
6 | Anna ŠoltováAnna Šoltová | 10 | ZŠ Recany nad Labem | 1 | 09.67 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adéla GabkováAdéla Gabková | 11 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Nikola JenčkováNikola Jenčková | 11 | AC TJ Jičín | 7 | 08.83 | ||||||||||||||
2 | Eliška DoubkováEliška Doubková | 11 | SC Radotín Praha | 2 | 09.20 | ||||||||||||||
3 | Andrea FreudlováAndrea Freudlová | 11 | SC Radotín Praha | 3 | 10.15 | ||||||||||||||
4 | Anežka JelínkováAnežka Jelínková | 11 | ZŠ TGM Kutná Hora | 5 | 10.37 | ||||||||||||||
5 | Barbora ČinovicováBarbora Činovicová | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 10.52 | ||||||||||||||
6 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 11 | ZŠ TGM Kutná Hora | 6 | 10.72 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 08 (út, 4.9.2018 - 16:00) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Josefína SlavíčkováJosefína Slavíčková | 11 | Pohybová akademie | 5 | DNS | |||||||||||||||
Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová | 11 | TJ Sokol Lysá nad Labem | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Adéla KřelinováAdéla Křelinová | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 10.03 | ||||||||||||||
2 | Karolina KnapováKarolina Knapová | 11 | Neregistorvaní | 8 | 10.09 | ||||||||||||||
3 | Anika LoučkováAnika Loučková | 11 | ZŠ Na Rovině Třebosice | 4 | 10.35 | ||||||||||||||
4 | Lucie KounickáLucie Kounická | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 11.15 | ||||||||||||||
5 | Lucie VeverkováLucie Veverková | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 11.24 | ||||||||||||||
6 | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 11.45 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára CibulkováSára Cibulková | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 07.67 | |||
2 | Justýna FílováJustýna Fílová | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 07.84 | |||
3 | Barbora LetochováBarbora Letochová | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 07.91 | |||
4 | Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 07.97 | |||
5 | Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová | 07 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 08.10 | |||
6 | Helena KahleHelena Kahle | 07 | SC Radotín Praha | 6 | 08.15 | |||
7 | Eliška KoukalováEliška Koukalová | 09 | Pohybová akademie | 3 | 08.18 | |||
8 | Anna PajerováAnna Pajerová | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 08.26 | |||
9 | Josefína ŠebkováJosefína Šebková | 10 | Pohybová akademie | 2 | 08.28 | |||
10 | Hana VotavováHana Votavová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 08.49 | |||
10 | Johana ProkešováJohana Prokešová | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 08.49 | |||
12 | Nora MalichováNora Malichová | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | 08.56 | |||
13 | Anežka MarcováAnežka Marcová | 07 | SC Radotín Praha | 4 | 08.67 | |||
14 | Kristýna LiškováKristýna Lišková | 08 | HESU-Liberec, z.s. | 3 | 08.69 | |||
15 | Eva MaredováEva Maredová | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 08.70 | |||
16 | Anna NáhlovskáAnna Náhlovská | 07 | Neregistorvaní | 6 | 08.73 | |||
17 | Ema KounickáEma Kounická | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 08.80 | |||
18 | Hana AmbrožováHana Ambrožová | 09 | Pohybová akademie | 4 | 08.82 | |||
19 | Nikola JenčkováNikola Jenčková | 11 | AC TJ Jičín | 7 | 08.83 | |||
20 | Tereza KettnerováTereza Kettnerová | 07 | SC Radotín Praha | 7 | 08.87 | |||
21 | Dominika ŠťastnáDominika Šťastná | 08 | SC Radotín Praha | 4 | 08.97 | |||
22 | Klára VeverkováKlára Veverková | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 08.98 | |||
23 | Michaela ŠtulířováMichaela Štulířová | 09 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.02 | |||
24 | Nataly ŠťastnáNataly Šťastná | 08 | SC Radotín Praha | 5 | 09.06 | |||
24 | Eliška ŠkarkováEliška Škarková | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 09.06 | |||
26 | Lucie MaredováLucie Maredová | 10 | ZŠ Nad Přehradou | 4 | 09.08 | |||
27 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2 | 09.17 | |||
28 | Tereza RešetárováTereza Rešetárová | 06 | Neregistorvaní | 2 | 09.18 | |||
29 | Eliška DoubkováEliška Doubková | 11 | SC Radotín Praha | 2 | 09.20 | |||
30 | Barbora MelvaldovaBarbora Melvaldova | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 09.38 | |||
31 | Eliška VotavováEliška Votavová | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 09.42 | |||
32 | Sofie CibulkováSofie Cibulková | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 09.64 | |||
33 | Anna ŠoltováAnna Šoltová | 10 | ZŠ Recany nad Labem | 1 | 09.67 | |||
34 | Eliška ČinovicováEliška Činovicová | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 09.70 | |||
35 | Tereza KrupičkováTereza Krupičková | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 09.89 | |||
36 | Adéla KřelinováAdéla Křelinová | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 10.03 | |||
37 | Karolina KnapováKarolina Knapová | 11 | Neregistorvaní | 8 | 10.09 | |||
38 | Andrea FreudlováAndrea Freudlová | 11 | SC Radotín Praha | 3 | 10.15 | |||
39 | Anika LoučkováAnika Loučková | 11 | ZŠ Na Rovině Třebosice | 4 | 10.35 | |||
40 | Anežka JelínkováAnežka Jelínková | 11 | ZŠ TGM Kutná Hora | 5 | 10.37 | |||
41 | Barbora ČinovicováBarbora Činovicová | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 10.52 | |||
42 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 11 | ZŠ TGM Kutná Hora | 6 | 10.72 | |||
43 | Lucie KounickáLucie Kounická | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 11.15 | |||
44 | Lucie VeverkováLucie Veverková | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 11.24 | |||
45 | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 12 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 11.45 | |||
Johana JezberováJohana Jezberová | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | DNS | ||||
Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 08 | TJ Spartak Vlašim | 3 | DNS | ||||
Tereza ChroustovskaTereza Chroustovska | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | DNS | ||||
Petra ŠestákováPetra Šestáková | 09 | ZŠ Mánesova | 6 | DNS | ||||
Barbora MálkováBarbora Málková | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | DNS | ||||
Adéla NoskováAdéla Nosková | 10 | TJ Dukla Praha | 5 | DNS | ||||
Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková | 09 | Pohybová akademie | 7 | DNS | ||||
Adéla GabkováAdéla Gabková | 11 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 4 | DNS | ||||
Josefína SlavíčkováJosefína Slavíčková | 11 | Pohybová akademie | 5 | DNS | ||||
Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová | 11 | TJ Sokol Lysá nad Labem | 6 | DNS |
100 m - Muži (Finále)
Finále (út, 4.9.2018 - 18:10) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ZáleskýDominik Záleský | 95 | VSK Univerzita Brno | 5 | 10.37 | ||||||||||||||
2 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | TJ Dukla Praha | 6 | 10.48 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 11.03 | ||||||||||||||
4 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 8 | 11.11 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 4.9.2018 - 17:55) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 15.91 | ||||||||||||||
2 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 16.18 | ||||||||||||||
3 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 16.93 | ||||||||||||||
4 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 6 | 17.30 | ||||||||||||||
5 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 18.22 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 17:55) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 4 | 17.43 | ||||||||||||||
2 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 6 | 17.95 | ||||||||||||||
3 | Zdeněk KřečekZdeněk Křeček | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 18.48 | ||||||||||||||
4 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 3 | 19.26 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 15.91 | |||
2 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 16.18 | |||
3 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 16.93 | |||
4 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 6 | 17.30 | |||
5 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 4 | 17.43 | |||
6 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 6 | 17.95 | |||
7 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 18.22 | |||
8 | Zdeněk KřečekZdeněk Křeček | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 18.48 | |||
9 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 3 | 19.26 |
150 m - Žáci (Finále)
Finále (út, 4.9.2018 - 16:40) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 18.09 | ||||||||||||||
2 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 18.93 | ||||||||||||||
3 | Matěj SeveraMatěj Severa | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 19.44 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 4.9.2018 - 17:55) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 19.05 | ||||||||||||||
2 | Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 19.27 | ||||||||||||||
3 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 19.59 | ||||||||||||||
4 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 20.87 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Finále)
Finále (út, 4.9.2018 - 16:40) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 19.57 | ||||||||||||||
2 | Babeta LoučkováBabeta Loučková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 20.01 | ||||||||||||||
3 | Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 20.54 | ||||||||||||||
4 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 21.10 | ||||||||||||||
5 | Ema PajerováEma Pajerová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 22.62 | ||||||||||||||
6 | Michaela PazderováMichaela Pazderová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 24.29 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (út, 4.9.2018 - 17:00) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 13.42 | ||||||||||||||
2 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 13.84 | ||||||||||||||
3 | Anna KřížkováAnna Křížková | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 14.13 | ||||||||||||||
4 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 14.18 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 14.53 | ||||||||||||||
6 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 15.31 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Muži (Finále)
Finále (út, 4.9.2018 - 18:30) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.51 | ||||||||||||||
2 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 4 | 27.26 | ||||||||||||||
3 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 3 | 28.44 | ||||||||||||||
4 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 6 | 29.69 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (út, 4.9.2018 - 18:40) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | DNF | |||||||||||||||
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 28.25 | ||||||||||||||
2 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 28.49 | ||||||||||||||
3 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK Jeseniova | 4 | 32.99 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100-200-300-400 m - Muži (Finále)
Finále (út, 4.9.2018 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hůlková, Kopecká, Vodička, Levý Hůlková, Kopecká, Vodička, Levý | HESU, z.s. | 3 | 2:12.50 | |||||||||||||||
2 | Zapalač, Touha, Kulka, Vavrečka Zapalač, Touha, Kulka, Vavrečka | Run Jinak | 4 | 2:16.06 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Muži
(út, 4.9.2018 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla Praha |
84 | 2 | 2.11 | |||||||||||||||
2 |
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 3 | 2.09 | |||||||||||||||
3= |
Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita Brno |
98 | 1 | 1.96 | |||||||||||||||
3= |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 4 | 1.96 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(út, 4.9.2018 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub ... |
98 | 1 | 1.84 | |||||||||||||||
2 |
Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s. |
94 | 4 | 1.77 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 2 | 1.77 | |||||||||||||||
4 |
Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 3 | 1.65 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ženy
(út, 4.9.2018 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA Plzeň |
94 | 5 | 5.90 +2.4 m/s | 5.59 +0.9 m/s | 5.90 +2.4 | 5.59 +0.9 | 0.0 | 5.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
2 |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 6 | 5.89 +1.8 m/s | 5.89 +1.8 | 0.0 | 0.0 | 5.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 2 | 5.59 +1.6 m/s | 5.59 +1.6 | 0.0 | 0.0 | 5.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 4 | 5.47 +1.8 m/s | 5.47 +1.8 | 0.0 | 0.0 | 5.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Martina HomolováMartina Homolová
Univerzitní sportovní klub ... |
96 | 3 | 5.34 +1.5 m/s | 5.34 +1.5 | 0.0 | 0.0 | 5.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Babeta LoučkováBabeta Loučková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1 | 4.67 +1.1 m/s | 4.67 +1.1 | 0.0 | 0.0 | 4.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s. |
05 | 7 | 4.18 +1.7 m/s | 4.18 +1.7 | 0.0 | 0.0 | 4.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 8 | 3.42 +1.6 m/s | 3.42 +1.6 | 0.0 | 0.0 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
Přespolní běh - Muži
(út, 4.9.2018 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VrbenskýJakub Vrbenský | 91 | OCR běh | 5 | 0:10:07 | ||||||||||||||
2 | Dušan ZapalačDušan Zapalač | 77 | OCR běh | 6 | 0:11:27 | ||||||||||||||
3 | Vladimír SkopalVladimír Skopal | 65 | OCR běh | 4 | 0:11:47 | ||||||||||||||
4 | Pavel MalochPavel Maloch | 71 | OCR běh | 1 | 0:13:08 | ||||||||||||||
5 | Dominik RoubíčekDominik Roubíček | 70 | OCR běh | 3 | 0:13:53 | ||||||||||||||
6 | Pavel MartínekPavel Martínek | 67 | OCR běh | 2 | 0:15:09 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |