Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C

Praha-Pekařka (21. 6. 2018)

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 21.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.081.111.141.171.201.231.261.291.32 Body
1 Jan ČápJan Čáp
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 1.41 24.00
2 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 1.38 23.00
3 Martin KopenecMartin Kopenec
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1.32 22.00
4 Ondřej BesedaOndřej Beseda
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
05 1.26 21.00
5 Jaroslav KoppJaroslav Kopp
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 1.23 20.00
6 Šimon VožickýŠimon Vožický
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 1.20 19.00
7 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 1.14 18.00
8 Vladimír PravenecVladimír Pravenec
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 1.14 17.00
9 Jakub ŠvarcJakub Švarc
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 1.14 16.00
10 Ondřej FürbachOndřej Fürbach
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1.11 15.00
11 František DurajFrantišek Duraj
SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C
07 1.11 14.00
12 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 1.08 13.00
13 Erik MatejErik Matej
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 1.08 12.00
Filip HodačFilip Hodač
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 NM
Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 21.6.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.031.061.091.121.151.181.211.241.271.30 Body
1 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 1.45 24.00
2 Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
05 1.33 23.00
3 Vendula KadlecováVendula Kadlecová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
05 1.27 22.00
4 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 1.27 21.00
5 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 1.27 20.00
6 Eva MaredováEva Maredová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 1.21 19.00
7 Kristýna HusákováKristýna Husáková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 1.21 18.00
8 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 1.15 17.00
9 Barbora HavlováBarbora Havlová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 1.15 16.00
10 Barbora MašínováBarbora Mašínová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 1.12 15.00
11 Julie VršeckáJulie Vršecká
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 1.12 14.00
12 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C
07 1.06 13.00
13 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 1.06 12.00
Celkem 13 závodníků