Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C

Praha-Pekařka (21. 6. 2018)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 10.49 24.00
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 11.55 23.00
3 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 11.83 22.00
4 Václav AkrmanVáclav Akrman 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.20 21.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 12.84 19.00
2 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 13.24 17.00
3 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 13.25 16.00
4 Václav MarekVáclav Marek 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 13.45 15.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.95 18.00
2 Martin PlatzMartin Platz 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.79 14.00
3 Luboš NovotnýLuboš Novotný 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 14.74 12.00
4 Jakub VondraJakub Vondra 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 15.13 11.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 12.70 20.00
2 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 2 14.67 13.00
Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 10.49 24.00
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 11.55 23.00
3 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 11.83 22.00
4 Václav AkrmanVáclav Akrman 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.20 21.00
5 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 12.70 20.00
6 Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 12.84 19.00
7 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.95 18.00
8 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 13.24 17.00
9 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 13.25 16.00
10 Václav MarekVáclav Marek 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 13.45 15.00
11 Martin PlatzMartin Platz 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.79 14.00
12 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 2 14.67 13.00
13 Luboš NovotnýLuboš Novotný 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 14.74 12.00
14 Jakub VondraJakub Vondra 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 15.13 11.00
Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olivie CarrOlivie Carr 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.90 24.00
2 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.04 23.00
3 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 12.21 20.50
4 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 12.99 17.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 11.78 22.00
2 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.10 16.00
3 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 13.71 12.00
4 Lucie WeinholdováLucie Weinholdová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 13.72 11.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HofmanováAdéla Hofmanová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 12.21 20.50
2 Amélie BalážováAmélie Balážová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 13.32 15.00
3 Barbora VitáčkováBarbora Vitáčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 13.76 10.00
4 Andrea ŠlechtickáAndrea Šlechtická 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 14.46 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 12.66 19.00
2 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 13.57 14.00
3 Marie AkrmanováMarie Akrmanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.82 9.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.87 18.00
2 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 13.67 13.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olivie CarrOlivie Carr 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.90 24.00
2 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.04 23.00
3 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 11.78 22.00
4 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 12.21 20.50
4 Adéla HofmanováAdéla Hofmanová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 12.21 20.50
6 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 12.66 19.00
7 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.87 18.00
8 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 12.99 17.00
9 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.10 16.00
10 Amélie BalážováAmélie Balážová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 13.32 15.00
11 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 13.57 14.00
12 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 13.67 13.00
13 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 13.71 12.00
14 Lucie WeinholdováLucie Weinholdová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 13.72 11.00
15 Barbora VitáčkováBarbora Vitáčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 13.76 10.00
16 Marie AkrmanováMarie Akrmanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.82 9.00
17 Andrea ŠlechtickáAndrea Šlechtická 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 14.46 8.00