Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo OMD mužů a žen

Nýřany (30. 6. 2018)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BauerAdam Bauer
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 5.85 5,645,855,735,855,575,675,79 11.00
2 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 5.54 4,455,505,315,505,525,485,54 9.00
3 Jan ToncarJan Toncar
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
93 5.19 4,584,694,974,974,765,194,94 8.00
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5.10 4,97--4,97--5,10 7.00
5 Adam ChristophAdam Christoph
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
01 5.06 4,815,064,865,064,794,855,00 6.00
6 Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 4.89 4,854,874,894,894,44xx 5.00
7 16 Tomáš HašekTomáš Hašek
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
89 4.46 4,244,284,464,46--- 4.00
8 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 4.14 3,59--3,593,86-4,14 3.00
12 Michal ČernýMichal Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
82 DNS ---00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 5.02 4,644,750.04,755,025,00x 11.00
2 Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
99 4.84 4,724,404,774,774,844,644,79 9.00
3 Kristýna MikulováKristýna Mikulová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.65 4,534,34x4,534,284,544,65 8.00
4 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.61 xx4,344,344,61x3,91 7.00
5 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 4.39 3,894,204,394,394,304,264,31 6.00
6 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.39 4,024,39x4,394,064,11x 5.00
7 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 4.36 4,134,29x4,294,364,084,13 4.00
MS Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.69
MS Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.16
Celkem 9 závodníků