Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje žactva AC Domažlice

Domažlice (26. 6. 2018)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 26.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.3 444.00
2 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.3 164.00
3 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.2 82.00
4 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.3 0.00
5 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.8 0.00
6 Miroslav VeselýMiroslav Veselý 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16.1 0.00
Vladimír SpeierlVladimír Speierl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 26.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.4 308.00
2 Daniel VondrašDaniel Vondraš 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.6 0.00
MS Josef VáchalJosef Váchal 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.2
MS Marek CíslerMarek Císler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.2
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef VáchalJosef Váchal 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.2
2 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.3 444.00
3 Marek CíslerMarek Císler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.2
4 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.4 308.00
5 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.3 164.00
6 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.2 82.00
7 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.3 0.00
8 Daniel VondrašDaniel Vondraš 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.6 0.00
9 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.8 0.00
10 Miroslav VeselýMiroslav Veselý 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16.1 0.00
Vladimír SpeierlVladimír Speierl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 26.6.2018 - 16:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.2 324.00
2 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.2 45.00
Klára ŠetlíkováKlára Šetlíková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Kateřina KecováKateřina Kecová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 26.6.2018 - 16:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna GadlinováKristýna Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.9 23.00
2 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16.2 13.00
3 Anna Marie CookAnna Marie Cook 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 18.1 0.00
MS Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14.3
MS Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.1
MS Claudia-Julia KonicarováClaudia-Julia Konicarová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.2
Patricie PivoňkováPatricie Pivoňková 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.1
2 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.2 324.00
3 Claudia-Julia KonicarováClaudia-Julia Konicarová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.2
4 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14.3
5 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.2 45.00
6 Kristýna GadlinováKristýna Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.9 23.00
7 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16.2 13.00
8 Anna Marie CookAnna Marie Cook 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 18.1 0.00
Klára ŠetlíkováKlára Šetlíková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Kateřina KecováKateřina Kecová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Patricie PivoňkováPatricie Pivoňková 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF