Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo

Frýdek-Místek (6. 9. 2018)

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 6.9.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 29 40.23 0.0 11.00
2 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 28 31.93 0.0 9.00
3 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 24 30.07 0.0 8.00
4 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 27 29.03 0.0 7.00
5 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 26 28.32 0.0 6.00
6 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 25 27.54 0.0 5.00
7 David SchwanDavid Schwan
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 22 26.94 0.0 4.00
8 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 18 26.65 0.0 3.00
9 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 5 26.17 0.0 2.00
10 Matěj JakubíkMatěj Jakubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 19 25.52 0.0 1.00
11 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 13 24.72 0.0
12 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 21 24.63 0.0
13 Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 23 24.58 0.0
14 Tomáš VinckerTomáš Vincker
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 6 24.49 0.0
15 Jiří TheuerJiří Theuer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 10 23.00 0.0
16 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 20 22.50 0.0
17 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 22.38 0.0
18 Filip DejFilip Dej
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 15 22.01 0.0
19 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 7 21.87 0.0
20 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 21.45 0.0
21 Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 16 21.22 0.0
22 Daniel ReisDaniel Reis
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 8 21.17 0.0
23 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 20.97 0.0
24 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 17 20.14 0.0
25 Igor NovákIgor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4 18.88 0.0
26 Jáchym HenzlJáchym Henzl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1 18.46 0.0
27 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 11 17.79 0.0
28 David VojtalDavid Vojtal
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 9 16.11 0.0
MS Daniel JasinskýDaniel Jasinský
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 23.73 0.0
Celkem 29 závodníků