Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo

Frýdek-Místek (6. 9. 2018)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 6.9.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 35 60.45 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 32 58.23 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 34 58.06 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 29 56.04 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 David SchwanDavid Schwan
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 27 53.69 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 15 53.20 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 30 53.01 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Jiří TheuerJiří Theuer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 28 52.12 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 33 51.01 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 21 49.05 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 31 47.89 0.00.00.00.00.00.00.0
12 René SchromRené Schrom
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 26 47.31 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16 47.10 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Jáchym HenzlJáchym Henzl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 23 46.86 0.00.00.00.00.00.00.0
15 David VojtalDavid Vojtal
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 22 45.03 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Filip DejFilip Dej
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 25 44.82 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 13 44.35 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Jan JašekJan Jašek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 44.26 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Daniel ReisDaniel Reis
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 24 43.49 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 9 41.53 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 18 41.04 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 17 40.16 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 20 40.08 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Martin KubátMartin Kubát
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 10 37.18 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Pavel KowalaPavel Kowala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 11 35.58 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 14 34.21 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Martin BousekMartin Bousek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 8 33.55 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Jan MarhajJan Marhaj
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 33.53 0.0
29 Lukáš TylšarLukáš Tylšar
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 7 32.20 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Tomáš VolnýTomáš Volný
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 4 30.80 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 6 30.56 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Štěpán SmetanaŠtěpán Smetana
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3 29.57 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 2 24.48 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 23.95 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam GajdušekAdam Gajdušek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Šimon HolušaŠimon Holuša
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 36 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 6.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mila StanojkovićMila Stanojković
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 28 51.47 0.0 11.00
2 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 29 49.84 0.0 9.00
3 Sabina SikorováSabina Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 31 49.45 0.0 8.00
4 Adriana HolinkováAdriana Holinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30 48.56 0.0 7.00
5 Anna GureckáAnna Gurecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 23 46.74 0.0 6.00
6 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 21 45.55 0.0 5.00
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 26 45.16 0.0 4.00
8 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 27 42.96 0.0 3.00
9 Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 22 42.83 0.0 2.00
10 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 42.39 0.0 1.00
11 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 25 38.79 0.0
12 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 20 37.64 0.0
13 Natálie MaternováNatálie Maternová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 37.56 0.0
14 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 24 36.70 0.0
15 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 15 36.17 0.0
16 Nicol NovákNicol Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 35.28 0.0
17 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 11 34.85 0.0
18 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 13 34.65 0.0
19 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 10 33.64 0.0
20 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 33.62 0.0
21 Klára KocurováKlára Kocurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 16 33.50 0.0
22 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 19 32.63 0.0
23 Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 9 31.65 0.0
24 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14 31.60 0.0
25 Adéla RohlováAdéla Rohlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 31.33 0.0
26 Barbora HotováBarbora Hotová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 18 29.78 0.0
27 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 24.08 0.0
28 Kateřina TomášováKateřina Tomášová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 6 23.98 0.0
29 Kateřina GlosováKateřina Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 23.67 0.0
30 Martina LigockáMartina Ligocká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 23.12 0.0
31 Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 5 18.73 0.0
Celkem 31 závodníků