výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo

Frýdek-Místek (6. 9. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 16:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.09 11.00
2 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.14 9.00
3 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.29 8.00
4 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.65 4.50
5 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.76 3.00
6 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.83
7 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.90
8 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.92
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 16:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.64 6.00
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.65 4.50
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.77 2.00
4 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.79 1.00
5 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.86
6 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.02
7 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.02
8 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.15
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.9.2018 - 16:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.92
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.97
3 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.07
4 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.25
5 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.29
6 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.71
7 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.73
Ondřej VelebaOndřej Veleba 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.9.2018 - 16:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.22
2 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.43
3 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.48
4 Štěpán MarekŠtěpán Marek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.49
5 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.74
6 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.76
7 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.96
8 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.51
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.9.2018 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.40 7.00
2 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.52
3 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.40
MS Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.77
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.09 11.00
2 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.14 9.00
3 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.29 8.00
4 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.40 7.00
5 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.64 6.00
6 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.65 4.50
6 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.65 4.50
8 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.76 3.00
9 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.77 2.00
10 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.79 1.00
11 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.83
12 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.86
13 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.90
14 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.92
14 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.92
16 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.97
17 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.02
17 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.02
19 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.07
20 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.15
21 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.22
22 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.25
23 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.29
24 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.43
25 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.48
26 Štěpán MarekŠtěpán Marek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.49
27 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.52
28 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.71
29 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.73
30 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.74
31 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.76
32 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.96
33 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.40
34 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.51
35 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.77
Ondřej VelebaOndřej Veleba 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 16:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.41 11.00
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.44 8.50
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.51 7.00
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.64 6.00
5 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.72 5.00
6 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.76 4.00
7 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.85 1.00
8 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.96
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 16:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.87
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.88
3 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.90
4 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.92
5 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.97
6 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.04
7 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.14
8 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.25
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.9.2018 - 16:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mila StanojkovićMila Stanojković 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.77 3.00
2 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.84 2.00
3 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.14
4 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.14
5 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.19
6 Sabina SikorováSabina Sikorová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.41
7 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.42
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.9.2018 - 16:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.93
2 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.94
3 Julie VálkováJulie Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.10
4 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.19
5 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.28
6 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.37
7 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.47
8 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.54
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.9.2018 - 16:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 09.32
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.33
3 René CihlářováRené Cihlářová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.44
4 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.65
5 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.75
6 Nicol NovákNicol Novák 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.89
7 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.90
8 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.32
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 6.9.2018 - 16:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.56
2 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 09.57
3 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.58
4 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.74
5 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.81
6 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.93
7 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.08
8 Sára KačmařováSára Kačmařová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 10.38
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 6.9.2018 - 16:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.64
2 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.77
3 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.98
4 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.06
5 Magdalena ValováMagdalena Valová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.80
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 6.9.2018 - 16:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.44 8.50
2 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.12
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 09.17
4 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.82
5 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.41 11.00
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.44 8.50
2 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.44 8.50
4 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.51 7.00
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.64 6.00
6 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.72 5.00
7 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.76 4.00
8 Mila StanojkovićMila Stanojković 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.77 3.00
9 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.84 2.00
10 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.85 1.00
11 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.87
12 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.88
13 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.90
14 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.92
15 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.93
16 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.94
17 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.96
18 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.97
19 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.04
20 Julie VálkováJulie Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.10
21 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.12
22 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.14
22 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.14
22 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.14
25 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 09.17
26 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.19
26 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.19
28 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.25
29 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.28
30 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 09.32
31 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.33
32 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.37
33 Sabina SikorováSabina Sikorová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.41
34 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.42
35 René CihlářováRené Cihlářová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.44
36 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.47
37 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.54
38 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.56
39 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 09.57
40 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.58
41 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.64
42 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.65
43 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.74
44 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.75
45 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.77
46 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.81
47 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.82
48 Nicol NovákNicol Novák 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.89
49 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.90
50 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.91
51 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.93
52 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.98
53 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.06
54 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.08
55 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.32
56 Sára KačmařováSára Kačmařová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 10.38
57 Magdalena ValováMagdalena Valová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.80