výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo

Frýdek-Místek (6. 9. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.10 11.00
2 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.19 9.00
3 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.47 8.00
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.69 7.00
5 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.71 6.00
6 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.77 5.00
7 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.79 4.00
8 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 10.82 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 15:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.03 2.00
2 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.73 1.00
3 Matěj MooreMatěj Moore 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.75
4 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.90
5 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.92
6 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12.13
7 Adam ChovanecAdam Chovanec 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 12.33
8 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 17.55
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.10 11.00
2 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.19 9.00
3 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.47 8.00
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.69 7.00
5 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.71 6.00
6 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.77 5.00
7 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.79 4.00
8 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 10.82 3.00
9 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.03 2.00
10 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.73 1.00
11 Matěj MooreMatěj Moore 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.75
12 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.90
13 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.92
14 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12.13
15 Adam ChovanecAdam Chovanec 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 12.33
16 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 17.55

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.38 11.00
2 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.54 9.00
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.66 8.00
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.89 7.00
5 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.23 6.00
6 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.27 5.00
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.29 3.50
8 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.09 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.29 3.50
2 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.66 2.00
3 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.10
4 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.21
5 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12.25
6 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.54
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.96
8 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 14.29
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.9.2018 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 René CihlářováRené Cihlářová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.72
2 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.79
3 Lucie KremlingováLucie Kremlingová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.18
4 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.38
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.38 11.00
2 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.54 9.00
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.66 8.00
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.89 7.00
5 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.23 6.00
6 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.27 5.00
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.29 3.50
7 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.29 3.50
9 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.66 2.00
10 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.09 1.00
11 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.10
12 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.21
13 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12.25
14 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.54
15 René CihlářováRené Cihlářová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.72
16 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.79
17 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.96
18 Lucie KremlingováLucie Kremlingová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.18
19 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.38
20 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 14.29