výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo

Frýdek-Místek (6. 9. 2018)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kavan, Hrbáč, Marvan, Matýsek Kavan, Hrbáč, Marvan, Matýsek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 33.11 11.00
2 Bojko, Morcinek, Trobmik, Wojnar Bojko, Morcinek, Trobmik, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 34.41 9.00
3 Bardoň, Bartoň, Lojek, Raška Bardoň, Bartoň, Lojek, Raška Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 34.84 8.00
4 Babiuch, Bielig, Koza, Stach Babiuch, Bielig, Koza, Stach SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 34.90 7.00
5 Boďa, Chytil, Ondrušák, Třešňák Boďa, Chytil, Ondrušák, Třešňák Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 35.34 6.00
6 Matura, Stoszek, Tobola, Harhaj Matura, Stoszek, Tobola, Harhaj SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 36.92 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Borovský, Moore, Vaněk, Henzl Borovský, Moore, Vaněk, Henzl TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.92 5.00
2 Schwan, Stanjura, Vícha, Hellebrandt Schwan, Stanjura, Vícha, Hellebrandt TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.83 4.00
3 Schrom, Koudelka, Podešva, Smetana Schrom, Koudelka, Podešva, Smetana Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 38.37 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kavan, Hrbáč, Marvan, Matýsek Kavan, Hrbáč, Marvan, Matýsek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 33.11 11.00
2 Bojko, Morcinek, Trobmik, Wojnar Bojko, Morcinek, Trobmik, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 34.41 9.00
3 Bardoň, Bartoň, Lojek, Raška Bardoň, Bartoň, Lojek, Raška Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 34.84 8.00
4 Babiuch, Bielig, Koza, Stach Babiuch, Bielig, Koza, Stach SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 34.90 7.00
5 Boďa, Chytil, Ondrušák, Třešňák Boďa, Chytil, Ondrušák, Třešňák Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 35.34 6.00
6 Borovský, Moore, Vaněk, Henzl Borovský, Moore, Vaněk, Henzl TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.92 5.00
7 Schwan, Stanjura, Vícha, Hellebrandt Schwan, Stanjura, Vícha, Hellebrandt TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.83 4.00
8 Matura, Stoszek, Tobola, Harhaj Matura, Stoszek, Tobola, Harhaj SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 36.92 3.00
9 Schrom, Koudelka, Podešva, Smetana Schrom, Koudelka, Podešva, Smetana Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 38.37 2.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gleňová, Holšánová, Válková, Válková Gleňová, Holšánová, Válková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 34.33 11.00
2 Holešová, Hoňková, Prášková, Potůčková Holešová, Hoňková, Prášková, Potůčková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 34.90 9.00
3 Bělunková, Bartoňová, Novák, Kremlingová Bělunková, Bartoňová, Novák, Kremlingová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 35.45 6.00
4 Vontrobová, Vlčková, Markusová, Cetlová Vontrobová, Vlčková, Markusová, Cetlová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 35.65 4.00
5 Burová, Čmielová, Kluzová, Sikorová Burová, Čmielová, Kluzová, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 36.68 3.00
6 Bláhová, Svobodová, Kačmařová, Kaczmarzová Bláhová, Svobodová, Kačmařová, Kaczmarzová Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 36.77 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grycmanová, Klotková, Solichová, Stanieková Grycmanová, Klotková, Solichová, Stanieková Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 34.98 8.00
2 Dolníčková, Kočvarová, Kovalská, Stehnová Dolníčková, Kočvarová, Kovalská, Stehnová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 35.10 7.00
3 Maternová, Vlčková, Šenkeříková, Sasínová Maternová, Vlčková, Šenkeříková, Sasínová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 37.25
4 Hábová, Kubicová, Stoklásková, Valentová Hábová, Kubicová, Stoklásková, Valentová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 37.59
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 6.9.2018 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cihlářová, Hlaváčová, Krchňáková, Trojková Cihlářová, Hlaváčová, Krchňáková, Trojková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 35.55 5.00
2 Gurecká, Holasová, Kvášová, Slaninová Gurecká, Holasová, Kvášová, Slaninová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 37.01 1.00
3 Bienieková, Lojková, Sekaninová, Tondrová Bienieková, Lojková, Sekaninová, Tondrová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 37.47
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gleňová, Holšánová, Válková, Válková Gleňová, Holšánová, Válková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 34.33 11.00
2 Holešová, Hoňková, Prášková, Potůčková Holešová, Hoňková, Prášková, Potůčková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 34.90 9.00
3 Grycmanová, Klotková, Solichová, Stanieková Grycmanová, Klotková, Solichová, Stanieková Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 34.98 8.00
4 Dolníčková, Kočvarová, Kovalská, Stehnová Dolníčková, Kočvarová, Kovalská, Stehnová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 35.10 7.00
5 Bělunková, Bartoňová, Novák, Kremlingová Bělunková, Bartoňová, Novák, Kremlingová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 35.45 6.00
6 Cihlářová, Hlaváčová, Krchňáková, Trojková Cihlářová, Hlaváčová, Krchňáková, Trojková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 35.55 5.00
7 Vontrobová, Vlčková, Markusová, Cetlová Vontrobová, Vlčková, Markusová, Cetlová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 35.65 4.00
8 Burová, Čmielová, Kluzová, Sikorová Burová, Čmielová, Kluzová, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 36.68 3.00
9 Bláhová, Svobodová, Kačmařová, Kaczmarzová Bláhová, Svobodová, Kačmařová, Kaczmarzová Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 36.77 2.00
10 Gurecká, Holasová, Kvášová, Slaninová Gurecká, Holasová, Kvášová, Slaninová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 37.01 1.00
11 Maternová, Vlčková, Šenkeříková, Sasínová Maternová, Vlčková, Šenkeříková, Sasínová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 37.25
12 Bienieková, Lojková, Sekaninová, Tondrová Bienieková, Lojková, Sekaninová, Tondrová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 37.47
13 Hábová, Kubicová, Stoklásková, Valentová Hábová, Kubicová, Stoklásková, Valentová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 37.59