Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR neslyšících

Brno (2. 6. 2018)
skok vysoký - Muži (sobota, 2.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 František ŠvarcFrantišek Švarc 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1.24
skok daleký - Muži (sobota, 2.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5.08
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 2.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3.84
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 2.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František ŠvarcFrantišek Švarc 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.59
2 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.50
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 2.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.84
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 2.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad lesy-PrahaŠSK Újezd nad lesy-Praha 08.05
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 2.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka MatouškováLenka Matoušková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.95
2 Lenka HornováLenka Hornová 90 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.79
3 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.29
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 2.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka MatouškováLenka Matoušková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 45.81
2 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 29.04
3 Lenka HornováLenka Hornová 90 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24.59
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 2.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 29.23
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 2.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 29.17
2 Lenka HornováLenka Hornová 90 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 28.73
3 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 18.15
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 2.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 31.91
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 2.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 František ŠvarcFrantišek Švarc 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 32.53