výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 9. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Bucha, František 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 22,00
2 Bendová, Ester 03 PSK Olymp Praha, z.s. 22,00
3 Kostka, Martin 03 A. C. Sparta Praha 20,00
4 Vejražka, Matěj 03 A. C. Sparta Praha 20,00
5 Krbcová, Lucie 03 SK Jeseniova 20,00
6 Hlaváčová, Julie 03 Univerzitní sportovní klub Praha 20,00
7 Volf, Ivan 03 Univerzitní sportovní klub Praha 19,00
8 Jaroš, Adam 03 Spartak Praha 4 19,00
9 Bohman, Šimon 03 Spartak Praha 4 19,00
10 Drahota, Josef 03 ASK Slavia Praha 19,00
11 Weiser, Šimon 03 SK Jeseniova 18,00
12 Václavíková, Daniela 03 SK Jeseniova 18,00
13 Hanousek, Tomáš 04 PSK Olymp Praha, z.s. 18,00
14 Kodadová, Kateřina 03 Spartak Praha 4 17,00
15 Muzikářová, Aneta 04 Atletika Jižní Město z.s. 17,00
16 Ljunggren, Marie 03 TJ Dukla Praha 17,00
17 Kavanová, Kateřina 03 ASK Slavia Praha 17,00
18 Kordík, Pavel 03 Spartak Praha 4 17,00
19 Gnip, Dominik 03 Atletika Jižní Město z.s. 16,00
20 Zaddem, Yasmina 03 A. C. Sparta Praha 16,00
21 Vaňková, Barbora 04 ASK Slavia Praha 16,00
22 Zunová, Adéla 04 SK Kotlářka Praha, z.s. 15,00
23 Jakabová, Sofie 04 Univerzitní sportovní klub Praha 15,00
24 Tolj, Damjan 04 A. C. Sparta Praha 15,00
25 Dvořáková, Tereza 03 TJ Dukla Praha 15,00
26 Musil, Josef 04 ASK Slavia Praha 14,00
27 Král, Jan 04 Spartak Praha 4 14,00
28 Kubala, Mikuláš 04 Spartak Praha 4 14,00
29 Poledník, Ondřej 03 SK Jeseniova 13,50
30 Vrána, Vítek 03 Spartak Praha 4 13,00
31 Matolín, Maximilian 03 TJ Dukla Praha 12,00
32 Tran Thai, Bao 04 SK Jeseniova 12,00
33 Šmeralová, Viktorie 04 Spartak Praha 4 12,00
34 Kudláček, Jakub 04 SK Jeseniova 11,00
35 Veselý, Lukáš 04 A. C. Sparta Praha 11,00
36 Polívková, Lea Anna 03 ASK Slavia Praha 11,00
37 Landsmannová, Eliška 03 Atletika Jižní Město z.s. 11,00
38 Vlčková, Michaela 03 ASK Slavia Praha 11,00
39 Durdová, Michaela 03 SK Jeseniova 10,00
40 Baliamisová, Tereza 03 ASK Slavia Praha 10,00
41 Nýč, Filip 03 SK Jeseniova 10,00
42 Dvořák, Matěj 03 ASK Slavia Praha 10,00
43 Holeček, Vojtěch 04 ASK Slavia Praha 10,00
44 Migová, Kristýna 04 ASK Slavia Praha 10,00
45 Chaloupková, Stella 04 PSK Olymp Praha, z.s. 10,00
46 Nosková, Tereza 04 SK Jeseniova 9,00
47 Vaculíková, Edita 03 TJ Dukla Praha 9,00
48 Komárková, Karolína 03 A. C. Sparta Praha 9,00
49 Königsmarková, Justýna 03 SK Jeseniova 9,00
50 Kolaříková, Kateřina 03 SK Jeseniova 9,00
51 Ksandrová, Alexandra 03 SK Jeseniova 8,50
52 Hospodka, Vojtěch 03 A. C. Sparta Praha 8,50
53 Kára, Kristián Michal 03 SK Jeseniova 8,00
54 Poborská, Eliška 03 SK Jeseniova 8,00
55 Jakabová, Natálie 03 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
56 Argaláč, Martin 03 PSK Olymp Praha, z.s. 8,00
57 Hošek, Štefan 04 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
58 Matějka, Albert 04 SK Jeseniova 8,00
59 Fliegelová, Kristýna 04 A. C. Sparta Praha 8,00
60 Florová, Monika 04 A. C. Sparta Praha 8,00
61 Sojková, Hana 04 SK Jeseniova 8,00
62 Pacáková, Simona 04 ASK Slavia Praha 8,00
63 Dvorčuk, Tomáš 03 PSK Olymp Praha, z.s. 7,50
64 Nessmith, Karoline Ann 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 7,00
65 Kočárková, Milada 03 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
66 Stránecká, Anna 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 7,00
67 Javůrková, Magda 03 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
68 Hrdlička, Matěj 04 SK Jeseniova 7,00
69 Sup, Michal 04 TJ Dukla Praha 7,00
70 Krista, Jan 04 SK Jeseniova 7,00
71 Pavlyuk, Miroslav 04 Univerzitní sportovní klub Praha 6,50
72 Lautnerová, Rozálie 03 Univerzitní sportovní klub Praha 6,50
73 Beňa, Ondřej 03 Univerzitní sportovní klub Praha 6,50
74 Cihlář, Vojtěch 03 ASK Slavia Praha 6,00
75 Smetana, Prokop 03 ASK Slavia Praha 6,00
76 Dallal, Mike 03 Spartak Praha 4 6,00
77 Pihera, Antonín 04 ASK Slavia Praha 6,00
78 Kříž, Ondřej 04 SK Kotlářka Praha, z.s. 6,00
79 Jareš, Karel 04 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
80 Valtrová, Veronika 03 PSK Olymp Praha, z.s. 6,00
81 Matějka, Filip 04 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
82 Primasová, Martina 04 ASK Slavia Praha 6,00
83 Melounová, Nicol 04 A. C. Sparta Praha 5,50
84 Machytková, Nikita 04 Atletika Jižní Město z.s. 5,00
85 Kasová, Eva 04 SK Kotlářka Praha, z.s. 5,00
86 Fitan, Martin 03 A. C. Sparta Praha 5,00
87 Šplechtnová, Laura 04 PSK Olymp Praha, z.s. 5,00
88 Řehák, Tomáš 04 A. C. Sparta Praha 5,00
89 Hlaváček, Pavel 04 SK Jeseniova 5,00
90 Sulejmani, Denis 04 Univerzitní sportovní klub Praha 5,00
91 Žídková, Patricie 03 ASK Slavia Praha 5,00
92 Šimůnková, Adéla 03 Spartak Praha 4 5,00
93 Cachová, Kristina 03 Atletika Jižní Město z.s. 5,00
94 Nováková, Eliška 03 TJ Dukla Praha 5,00
95 Rucki, Daniel 03 A. C. Sparta Praha 4,50
96 Navrátilová, Tereza 04 A. C. Sparta Praha 4,00
97 Švíbková, Andrea 04 Spartak Praha 4 4,00
98 Myslivec, Jakub 04 ASK Slavia Praha 4,00
99 Jára, Michal 04 Spartak Praha 4 4,00
100 Průša, Dominik 04 ASK Slavia Praha 4,00
101 Jánský, Dan 04 Univerzitní sportovní klub Praha 4,00
102 Kalátová, Lucie 03 PSK Olymp Praha, z.s. 4,00
103 Žižková, Andrea 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 4,00
104 Lorencová, Markéta 03 Spartak Praha 4 4,00
105 Karol, David 03 SK Jeseniova 4,00
106 Mottel, Matyáš 03 SK Jeseniova 4,00
107 Obuškevičová, Vendula 03 ASK Slavia Praha 3,50
108 Kavříková, Natálie 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 3,50
109 Halbich, Adam 03 SK Jeseniova 3,00
110 Češka, Jiří Pavel 04 Spartak Praha 4 3,00
111 Caldrová, Eva 04 ASK Slavia Praha 3,00
112 Štrosová, Aneta 04 Univerzitní sportovní klub Praha 3,00
113 Šimůnková, Aneta 04 ASK Slavia Praha 3,00
114 Masopustová, Terezie 04 TJ Dukla Praha 3,00
115 Machová, Anna 04 Spartak Praha 4 2,00
116 Anderlová, Jolana 04 ASK Slavia Praha 2,00
117 Pastuchová, Aneta 04 A. C. Sparta Praha 2,00
118 Šafránek, Ondřej 04 SK Jeseniova 2,00
119 Kudělová, Kateřina 03 ASK Slavia Praha 2,00
120 Lamač, Lukáš 03 Atletika Jižní Město z.s. 2,00
121 Sedláček, Jaroslav 03 PSK Olymp Praha, z.s. 2,00
122 Fröhlich, Vít 03 Spartak Praha 4 2,00
123 Piroch, Marek 03 ASK Slavia Praha 2,00
124 Strnadová, Anna 03 SK Jeseniova 2,00
125 Machátová, Martina 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 2,00
126 Kvasničková, Veronika 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 2,00
127 Tesařová, Antonie 03 ASK Slavia Praha 1,00
128 Szabo, Rebecca 03 PSK Olymp Praha, z.s. 1,00
129 Golonka, Gabriela 03 PSK Olymp Praha, z.s. 1,00
130 Skoumal, Šimon 03 Spartak Praha 4 1,00
131 Filip, Vojtěch Vítězsl 03 TJ Dukla Praha 1,00
132 Kubák, Jindřich 04 ASK Slavia Praha 1,00
133 Sečkař, Marek 04 A. C. Sparta Praha 1,00
134 Balcarová, Nikol 04 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00
135 Barabasheva, Daniela 04 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00
136 Kabát, Martin 04 A. C. Sparta Praha 1,00
137 Gladišová, Karolína 04 SK Jeseniova 1,00
138 Šebková, Julie Anna 04 Univerzitní sportovní klub Praha 0,50
139 Peštová, Jasna 04 Spartak Praha 4 0,50
140 Gaigrová, Sofie 03 Spartak Praha 4 0,50