výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 9. 2018)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 5.9.2018 - 18:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.78 8.00
2 8 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 29.12 7.00
3 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 29.77 6.00
4 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 30.46 5.00
5 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 30.69 3.00
6 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 33.26
7 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 33.38
8 2 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 33.92
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 18:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.54 11.00
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.31 9.00
3 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 30.50 4.00
4 Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 31.30 2.00
5 1 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 32.53 1.00
6 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 32.57
7 290 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 34.77
Tomáš RojíkTomáš Rojík 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.54 11.00
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.31 9.00
3 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.78 8.00
4 8 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 29.12 7.00
5 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 29.77 6.00
6 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 30.46 5.00
7 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 30.50 4.00
8 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 30.69 3.00
9 Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 31.30 2.00
10 1 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 32.53 1.00
11 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 32.57
12 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 33.26
13 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 33.38
14 2 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 33.92
15 290 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 34.77
Tomáš RojíkTomáš Rojík 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 5.9.2018 - 18:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.78 11.00
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 29.89 9.00
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 30.75 8.00
4 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 31.95 7.00
5 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 32.35 3.00
6 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 32.76 2.00
7 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 33.44
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 18:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 32.00 5.00
2 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 32.12 4.00
3= Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 32.92 0.50
3= 8 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 32.92 0.50
5 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 32.93
6 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 33.35
7 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 33.40
8 Julie FerdinandováJulie Ferdinandová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 35.82
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 5.9.2018 - 18:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 31.97 6.00
2 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 34.24
3 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 34.82
4 Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 34.99
5 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 35.26
6 Eliška StachováEliška Stachová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 35.82
7 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 35.83
8 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 35.92
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.78 11.00
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 29.89 9.00
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 30.75 8.00
4 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 31.95 7.00
5 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 31.97 6.00
6 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 32.00 5.00
7 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 32.12 4.00
8 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 32.35 3.00
9 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 32.76 2.00
10 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 32.92 0.50
10 8 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 32.92 0.50
12 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 32.93
13 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 33.35
14 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 33.40
15 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 33.44
16 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 34.24
17 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 34.82
18 Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 34.99
19 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 35.26
20 Julie FerdinandováJulie Ferdinandová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 35.82
20 Eliška StachováEliška Stachová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 35.82
22 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 35.83
23 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 35.92