výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 9. 2018)

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 5.9.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 28 30.16 0.0 11.00
2 Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 19 26.81 0.0 9.00
3 Hana SojkováHana Sojková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 23 26.20 0.0 8.00
4 Magda JavůrkováMagda Javůrková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 21 25.63 0.0 7.00
5 Michaela DurdováMichaela Durdová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 27 25.47 0.0 6.00
6 Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 13 24.67 0.0 5.00
7 Markéta LorencováMarkéta Lorencová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 20 24.52 0.0 4.00
8 Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 14 23.66 0.0 3.00
9 Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 16 21.19 0.0 2.00
10 Daniela BarabashevaDaniela Barabasheva
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 22 20.84 0.0 1.00
11 Nicole DorňákováNicole Dorňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 17 19.64 0.0
12 Dita BurianováDita Burianová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 24 19.62 0.0
13 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1 19.48 0.0
14 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 19.19 0.0
15 Dominika FrkousováDominika Frkousová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 26 19.14 0.0
16 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 19.12 0.0
17 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 15 19.10 0.0
18 Adéla DembowskiAdéla Dembowski
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 18.95 0.0
19 Eliška ČernáEliška Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 18 18.30 0.0
20 Anna SmrčkováAnna Smrčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 18.20 0.0
21 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 10 17.59 0.0
22 Julie KroupováJulie Kroupová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 5 17.49 0.0
23 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 11 17.09 0.0
24 Veronika KvasničkováVeronika Kvasničková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 6 16.21 0.0
25 Adéla BlahováAdéla Blahová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2 15.83 0.0
MS Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 8 13.20 0.0
Karoline Ann NessmithKaroline Ann Nessmith
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 7 DNS 0.0
Celkem 27 závodníků