výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C

Praha - Eden (13. 9. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.9.2018 - 18:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 20.18 11.00
2 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 20.35 8.50
3 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 20.37 7.00
4 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 7 20.49 6.00
5 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 6 21.12 5.00
6 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 21.58 3.00
7 Jan LebedaJan Lebeda 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 22.75 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 13.9.2018 - 18:05) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian GregorSebastian Gregor 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 22.95
2 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 22.98
3 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 23.40
4 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 25.08
5 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 2 25.85
6 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 26.03
Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 13.9.2018 - 18:05) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 20.35 8.50
2 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 21.35 4.00
3 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 22.81 1.00
4 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 23.22
5 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 23.48
6 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 23.76
7 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 23.94
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 20.18 11.00
2 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 20.35 8.50
2 Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 20.35 8.50
4 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 20.37 7.00
5 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 7 20.49 6.00
6 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 6 21.12 5.00
7 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 21.35 4.00
8 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 21.58 3.00
9 Jan LebedaJan Lebeda 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 22.75 2.00
10 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 22.81 1.00
11 Sebastian GregorSebastian Gregor 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 22.95
12 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 22.98
13 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 23.22
14 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 23.40
15 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 23.48
16 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 23.76
17 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 23.94
18 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 25.08
19 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 2 25.85
20 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 26.03
Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 13.9.2018 - 17:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 20.82 9.00
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 21.47 8.00
3 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 21.89 6.00
4 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 8 22.06 5.00
5 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 22.08 4.00
6 Anna VoseckáAnna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.35 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 13.9.2018 - 17:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 21.61 7.00
2 Kristýna PánkováKristýna Pánková 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 22.55
3 Sára ChadimováSára Chadimová 05 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 22.72
4 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 22.75
5 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 24.70
6 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 25.21
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 13.9.2018 - 17:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 20.64 11.00
2 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 22.20 3.00
3 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2 22.51 1.00
4 Dominika BarrattDominika Barratt 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 23.41
5 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 7 23.66
6 Nela HrnčířováNela Hrnčířová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 24.27
Dominika RajchlováDominika Rajchlová 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 20.64 11.00
2 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 20.82 9.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 21.47 8.00
4 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 21.61 7.00
5 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 21.89 6.00
6 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 8 22.06 5.00
7 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 22.08 4.00
8 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 22.20 3.00
9 Anna VoseckáAnna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.35 2.00
10 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2 22.51 1.00
11 Kristýna PánkováKristýna Pánková 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 22.55
12 Sára ChadimováSára Chadimová 05 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 22.72
13 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 22.75
14 Dominika BarrattDominika Barratt 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 23.41
15 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 7 23.66
16 Nela HrnčířováNela Hrnčířová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 24.27
17 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 24.70
18 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 25.21
Dominika RajchlováDominika Rajchlová 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 DNS