výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva

Kolín (31. 8. 2018)
60 m - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 040322 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.84 4.00
2 Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.87 3.00
3 Filip KolářFilip Kolář 030918 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.92 2.00
60 m - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim 030121 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.49 11.00
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.55 9.00
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.61 8.00
60 m - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 040416 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.46 4.00
2 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 030313 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.54 3.00
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 040624 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.59 2.00
60 m - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 030618 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 07.99 11.00
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 040902 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 08.24 9.00
3 Tereza KlasnováTereza Klasnová 040322 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.27 8.00
800 m - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Jan HříchJan Hřích 030612 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.83 11.00
2 4 Kryštof AlexaKryštof Alexa 030325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:14.56 9.00
3 2 František MalinaFrantišek Malina 050724 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:16.58 8.00
800 m - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 12 Tereza PlacatkováTereza Placatková 040805 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:25.11 11.00
2 13 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 031222 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2:25.73 9.00
3 15 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 031129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:34.75 8.00
1500 m - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 46 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 040805 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:55.87 11.00
2 31 Radek HušekRadek Hušek 030812 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5:08.55 9.00
3 34 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 041013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:09.20 8.00
1500 m - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 36 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 030108 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4:55.27 11.00
2 37 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 040313 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:56.70 9.00
3 38 Šárka SomrováŠárka Somrová 040723 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5:05.37 8.00
100 m překážek - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.61 11.00
2 Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.68 9.00
3 Michael ŠteflMichael Štefl 040425 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.36 8.00
1500 m překážek - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 28 Marián DražanMarián Dražan 040409 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:50.46 11.00
2 28 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:04.61 9.00
3 27 Jan KlírJan Klír 040702 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:55.00 8.00