Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva

Kolín (31. 8. 2018)
skok vysoký - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.79 11.00
2 Filip MocFilip Moc 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.76 9.00
3 Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.64 8.00
skok vysoký - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.60 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1.57 9.00
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.54 8.00
skok o tyči - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.20 11.00
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2.90 9.00
3 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2.90 8.00
skok o tyči - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2.80 11.00
2 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2.10 9.00
3 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1.95 8.00
skok daleký - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.68 11.00
2 Filip KolářFilip Kolář 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5.47 9.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.45 8.00
skok daleký - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5.21 11.00
2 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5.14 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.10 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.43 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 11.67 9.00
3 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.90 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.96 11.00
2 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.10 9.00
3 Tomáš BayerTomáš Bayer 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.24 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 35.37 11.00
2 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 28.54 9.00
3 Gabriela PodanáGabriela Podaná 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.97 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MocFilip Moc 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.46 11.00
2 Tomáš BayerTomáš Bayer 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.24 9.00
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35.87 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 47.51 11.00
2 Denisa KopeckáDenisa Kopecká 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 34.96 9.00
3 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 31.54 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.33 11.00
2 Tomáš BayerTomáš Bayer 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.34 9.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38.64 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 38.16 11.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 32.27 9.00
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 31.90 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MocFilip Moc 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.56 11.00
2 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37.33 9.00
3 David MazalDavid Mazal 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34.60 8.00