výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva

Kolín (31. 8. 2018)
Skok vysoký - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim 030121 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.79 11.00
2 Filip MocFilip Moc 030302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.76 9.00
3 Jakub DouděraJakub Douděra 040122 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.64 8.00
Skok vysoký - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 031003 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.60 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 030415 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1.57 9.00
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 030329 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.54 8.00
Skok o tyči - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín ReichlAntonín Reichl 030224 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.20 11.00
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2.90 9.00
3 Jan BürgerJan Bürger 030825 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2.90 8.00
Skok o tyči - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anita HruškováAnita Hrušková 030609 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2.80 11.00
2 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 030624 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2.10 9.00
3 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 030831 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1.95 8.00
Skok daleký - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.68 11.00
2 Filip KolářFilip Kolář 030918 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5.47 9.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal 030618 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.45 8.00
Skok daleký - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 040808 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5.21 11.00
2 Tereza VlkováTereza Vlková 040513 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5.14 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 040216 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.10 8.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 030530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.43 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 030415 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 11.67 9.00
3 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 030628 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.90 8.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 030324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.96 11.00
2 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký 030313 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.10 9.00
3 Tomáš BayerTomáš Bayer 030830 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.24 8.00
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 030530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 35.37 11.00
2 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 030628 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 28.54 9.00
3 Gabriela PodanáGabriela Podaná 030909 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.97 8.00
Hod diskem 1kg - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MocFilip Moc 030302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.46 11.00
2 Tomáš BayerTomáš Bayer 030830 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.24 9.00
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 030618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35.87 8.00
Hod kladivem 3kg - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková 030214 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 47.51 11.00
2 Denisa KopeckáDenisa Kopecká 030902 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 34.96 9.00
3 Klára HolcováKlára Holcová 030530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 31.54 8.00
Hod kladivem 4kg - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 030618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.33 11.00
2 Tomáš BayerTomáš Bayer 030830 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.34 9.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák 030222 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38.64 8.00
Hod oštěpem 500g - Žákyně (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 040105 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 38.16 11.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 040503 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 32.27 9.00
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 040719 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 31.90 8.00
Hod oštěpem 600g - Žáci (pátek, 31.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MocFilip Moc 030302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.56 11.00
2 Miroslav TodtMiroslav Todt 040220 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37.33 9.00
3 David MazalDavid Mazal 040213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34.60 8.00