Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva

Kolín (31. 8. 2018)

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 31.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 24 12.43 11.35x12.3712.3711.7012.43x 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 23 11.67 11.67-11.3711.67--- 9.00
3 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 19 10.90 09.8710.42x10.4210.9009.7910.00 8.00
4 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 21 10.08 09.1408.6910.0110.0109.71x10.08 7.00
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 18 09.92 09.3709.9208.2609.9209.2108.7609.20 6.00
6 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 16 09.56 09.0309.5608.6209.5608.5109.2509.15 5.00
7 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 15 09.41 09.4108.3308.8009.4108.9808.8208.98 4.00
8 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 22 09.32 09.32x08.7209.3209.18-- 3.00
9 Adéla LadomirjakováAdéla Ladomirjaková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 2 09.06 07.8308.4009.0609.060.00.00.0 2.00
10 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 8 08.72 08.7208.5108.3108.720.00.00.0 1.00
11 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 17 08.69 08.5708.6908.5808.690.00.00.0
12 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 20 08.64 08.6408.5507.3208.640.00.00.0
13 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 11 08.47 07.4307.7508.4708.470.00.00.0
14 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 9 08.29 07.4007.8708.2908.290.00.00.0
15 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 12 08.24 08.2408.1407.5408.240.00.00.0
16 Štěpánka HelclováŠtěpánka Helclová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 1 07.88 07.4407.8807.4907.880.00.00.0
17 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 10 07.72 07.2007.2607.7207.720.00.00.0
18 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 14 07.56 07.5607.4207.4407.560.00.00.0
19 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 13 07.45 07.4506.8106.9307.450.00.00.0
20 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 7 07.42 07.4207.1507.3907.420.00.00.0
21 Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 6 06.90 06.5106.9006.7006.900.00.00.0
22 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 5 06.54 05.8506.4006.5406.540.00.00.0
23 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
03 3 05.97 05.6605.9205.9705.970.00.00.0
Eliška PěgřímkováEliška Pěgřímková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 4 NM ---00.00.00.0
Celkem 24 závodníků