výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva

Kolín (31. 8. 2018)

Skok daleký - Žáci

(pá, 31.8.2018 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 5.68 +0.5 m/s 5.07  +0.3x5.15  +0.35.155.68  +0.5x- 11.00
2 Filip KolářFilip Kolář
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 5 5.47 +0.2 m/s 5.18  +0.55.47  +0.25.46  +0.55.47xx4.84  +0.0 9.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 9 5.45 +0.2 m/s x5.39  +0.95.45  +0.25.455.38  +0.25.13  +0.2x 8.00
4 Pavel BenešPavel Beneš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 1 5.44 +0.6 m/s x5.20  +0.85.44  +0.65.44x5.29  +0.65.41  +0.0 7.00
5 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 11 5.30 +0.5 m/s 4.70  +0.05.30  +0.55.18  +0.65.304.89  +0.74.58  -0.25.10  +0.7 6.00
6 11 David VosykaDavid Vosyka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 10 5.22 +0.3 m/s x4.99  +1.04.96  +0.84.995.22  +0.35.07  +0.0x 5.00
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 5.06 +0.3 m/s 4.77  +0.65.06  +0.34.94  +0.55.06x4.69  -0.24.66  +0.0 4.00
8 Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 8 5.05 +0.8 m/s 5.05  +0.84.91  +0.34.85  +0.15.054.81  +0.35.02  -0.24.78  +0.6 3.00
9 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 6 4.87 +0.8 m/s 4.45  +0.34.87  +0.8x4.870.00.00.0 2.00
10 3 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 4.39 +1.3 m/s 4.28  +0.14.39  +1.34.15  -0.24.390.00.00.0 1.00
11 Libor BlatnýLibor Blatný
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 2 4.35 +0.4 m/s xx4.35  +0.44.350.00.00.0
Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 13 DNS ---00.00.00.0
Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 3 DNS ---00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 31.8.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 33 5.21 +1.1 m/s 5.19  +0.45.10  +0.85.21  +1.15.21x4.82  +2.4x 11.00
2 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 32 5.14 -0.1 m/s 5.14  -0.14.92  +1.5x5.14xx4.83  +0.3 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 29 5.10 +0.2 m/s 5.09  -0.15.04  +0.0x5.094.76  +1.25.10  +0.24.94  +1.0 8.00
4 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 28 4.97 +0.2 m/s 4.72  -0.1xx4.72x4.76  +0.54.97  +0.2 7.00
5 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 24 4.72 -0.6 m/s 4.72  -0.64.38  +0.64.60  +0.54.724.69  +0.64.65  +0.8x 6.00
6 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 27 4.68 +1.0 m/s 4.63  -0.24.68  +1.0x4.684.31  +0.34.65  +1.3x 5.00
7 Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 23 4.65 +2.5 m/s 4.62 +0.7 m/s 4.47  +0.54.52  +0.24.62  +0.74.62xx4.65  +2.5 4.00
8 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 30 4.63 +1.0 m/s 4.63  +1.04.59  +1.04.60  +1.14.634.59  +1.44.63  +1.54.54  +0.0 3.00
9 Tereza StudničkováTereza Studničková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 26 4.62 +1.2 m/s 4.32  -0.74.50  +0.44.62  +1.24.620.00.00.0 2.00
10 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 25 4.60 -0.2 m/s 4.60  -0.24.35  +1.3x4.600.00.00.0 1.00
11 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 18 4.58 +0.6 m/s 3.95  +1.04.09  +0.34.58  +0.64.580.00.00.0
12 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 20 4.54 -0.6 m/s 4.54  -0.64.40  +0.24.32  +1.04.540.00.00.0
13 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 19 4.48 +0.4 m/s 2.70  -1.54.48  +0.4x4.480.00.00.0
14 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 22 4.44 -0.7 m/s 4.44  -0.74.36  +0.3x4.440.00.00.0
15 Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 17 4.37 +0.4 m/s 4.27  +1.34.10  +0.44.37  +0.44.370.00.00.0
16 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4 4.34 +0.0 m/s 4.34  +0.04.29  +0.73.71  +0.44.340.00.00.0
17 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1 4.34 +1.3 m/s 4.22  +0.54.22  +0.54.34  +1.34.340.00.00.0
18 Barbora LukavskáBarbora Lukavská
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 2 4.32 +0.7 m/s 4.32  +0.7xx4.320.00.00.0
19 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 10 4.29 +0.8 m/s 4.17  +0.64.29  +0.84.15  +1.04.290.00.00.0
20 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 14 4.26 +1.0 m/s 4.26  +1.0x4.25  -1.04.260.00.00.0
21 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 15 4.18 +0.0 m/s 4.18  +0.04.11  +0.7x4.180.00.00.0
22 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 13 4.17 +1.0 m/s 4.17  +1.03.71  +0.73.79  +1.04.170.00.00.0
23 44 Lucie MüllerováLucie Müllerová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 12 4.15 +0.9 m/s 4.15  +0.94.06  +1.04.13  +0.04.150.00.00.0
24 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 16 4.08 +1.0 m/s 3.98  +0.54.08  +1.03.95  +0.94.080.00.00.0
25 Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 9 3.95 +1.2 m/s 3.95  +1.2x3.81  +0.03.950.00.00.0
26 21 Nela SnášelováNela Snášelová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 11 3.92 +0.3 m/s 3.92  +0.33.58  +0.6x3.920.00.00.0
27 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 8 3.80 +0.0 m/s 3.80  +0.03.66  +1.33.67  +0.13.800.00.00.0
28 Lucie NedomováLucie Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 6 3.80 +1.5 m/s x3.80  +1.5x3.800.00.00.0
29 Marie HolakovskáMarie Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 7 3.66 +0.5 m/s 3.63  +0.0x3.66  +0.53.660.00.00.0
30 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5 3.60 +0.8 m/s xx3.60  +0.83.600.00.00.0
31 45 Barbora MikulováBarbora Mikulová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 3.52 +0.7 m/s 3.52  +0.73.50  +1.33.42  +1.33.520.00.00.0
Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 21 NM ---00.00.00.0
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 31 NM ---00.00.00.0
Celkem 33 závodníků