3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva
Kolín (31. 8. 2018)skok daleký - Žáci
(pá, 31.8.2018 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK Slaný |
03 | 13 | DNS | 5.07 +0.3 | x | 5.15 +0.3 | 5.15 | 5.68 +0.5 | x | - | |||||||||
Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
04 | 3 | DNS | 5.18 +0.5 | 5.47 +0.2 | 5.46 +0.5 | 5.47 | x | x | 4.84 +0.0 | |||||||||
1 |
Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 12 | 5.68 +0.5 m/s | 5.07 +0.3 | x | 5.15 +0.3 | 5.15 | 5.68 +0.5 | x | - | 11.00 | |||||||
2 |
Filip KolářFilip Kolář
TJ Neratovice |
03 | 5 | 5.47 +0.2 m/s | 5.18 +0.5 | 5.47 +0.2 | 5.46 +0.5 | 5.47 | x | x | 4.84 +0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 9 | 5.45 +0.2 m/s | x | 5.39 +0.9 | 5.45 +0.2 | 5.45 | 5.38 +0.2 | 5.13 +0.2 | x | 8.00 | |||||||
4 |
Pavel BenešPavel Beneš
TJ Neratovice |
03 | 1 | 5.44 +0.6 m/s | x | 5.20 +0.8 | 5.44 +0.6 | 5.44 | x | 5.29 +0.6 | 5.41 +0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 11 | 5.30 +0.5 m/s | 4.70 +0.0 | 5.30 +0.5 | 5.18 +0.6 | 5.30 | 4.89 +0.7 | 4.58 -0.2 | 5.10 +0.7 | 6.00 | |||||||
6 | 11 |
David VosykaDavid Vosyka
A. C. TEPO Kladno |
04 | 10 | 5.22 +0.3 m/s | x | 4.99 +1.0 | 4.96 +0.8 | 4.99 | 5.22 +0.3 | 5.07 +0.0 | x | 5.00 | ||||||
7 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 7 | 5.06 +0.3 m/s | 4.77 +0.6 | 5.06 +0.3 | 4.94 +0.5 | 5.06 | x | 4.69 -0.2 | 4.66 +0.0 | 4.00 | |||||||
8 |
Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 8 | 5.05 +0.8 m/s | 5.05 +0.8 | 4.91 +0.3 | 4.85 +0.1 | 5.05 | 4.81 +0.3 | 5.02 -0.2 | 4.78 +0.6 | 3.00 | |||||||
9 |
Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 6 | 4.87 +0.8 m/s | 4.45 +0.3 | 4.87 +0.8 | x | 4.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 | 3 |
Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 4 | 4.39 +1.3 m/s | 4.28 +0.1 | 4.39 +1.3 | 4.15 -0.2 | 4.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 |
Libor BlatnýLibor Blatný
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
04 | 2 | 4.35 +0.4 m/s | x | x | 4.35 +0.4 | 4.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(pá, 31.8.2018 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK Slaný |
03 | 21 | NM | 5.19 +0.4 | 5.10 +0.8 | 5.21 +1.1 | 5.21 | x | 4.82 +2.4 | x | |||||||||
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika A |
03 | 31 | NM | 5.14 -0.1 | 4.92 +1.5 | x | 5.14 | x | x | 4.83 +0.3 | |||||||||
1 |
Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO Kladno A |
04 | 33 | 5.21 +1.1 m/s | 5.19 +0.4 | 5.10 +0.8 | 5.21 +1.1 | 5.21 | x | 4.82 +2.4 | x | 11.00 | |||||||
2 |
Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno A |
04 | 32 | 5.14 -0.1 m/s | 5.14 -0.1 | 4.92 +1.5 | x | 5.14 | x | x | 4.83 +0.3 | 9.00 | |||||||
3 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
04 | 29 | 5.10 +0.2 m/s | 5.09 -0.1 | 5.04 +0.0 | x | 5.09 | 4.76 +1.2 | 5.10 +0.2 | 4.94 +1.0 | 8.00 | |||||||
4 |
Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
04 | 28 | 4.97 +0.2 m/s | 4.72 -0.1 | x | x | 4.72 | x | 4.76 +0.5 | 4.97 +0.2 | 7.00 | |||||||
5 |
Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 24 | 4.72 -0.6 m/s | 4.72 -0.6 | 4.38 +0.6 | 4.60 +0.5 | 4.72 | 4.69 +0.6 | 4.65 +0.8 | x | 6.00 | |||||||
6 |
Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika Líbeznice |
04 | 27 | 4.68 +1.0 m/s | 4.63 -0.2 | 4.68 +1.0 | x | 4.68 | 4.31 +0.3 | 4.65 +1.3 | x | 5.00 | |||||||
7 |
Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 23 | 4.65 +2.5 m/s | 4.62 +0.7 m/s | 4.47 +0.5 | 4.52 +0.2 | 4.62 +0.7 | 4.62 | x | x | 4.65 +2.5 | 4.00 | ||||||
8 |
Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 30 | 4.63 +1.0 m/s | 4.63 +1.0 | 4.59 +1.0 | 4.60 +1.1 | 4.63 | 4.59 +1.4 | 4.63 +1.5 | 4.54 +0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Tereza StudničkováTereza Studničková
A. C. TEPO Kladno A |
03 | 26 | 4.62 +1.2 m/s | 4.32 -0.7 | 4.50 +0.4 | 4.62 +1.2 | 4.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 25 | 4.60 -0.2 m/s | 4.60 -0.2 | 4.35 +1.3 | x | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno A |
03 | 18 | 4.58 +0.6 m/s | 3.95 +1.0 | 4.09 +0.3 | 4.58 +0.6 | 4.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
04 | 20 | 4.54 -0.6 m/s | 4.54 -0.6 | 4.40 +0.2 | 4.32 +1.0 | 4.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Kristýna NedomováKristýna Nedomová
TJ Neratovice |
04 | 19 | 4.48 +0.4 m/s | 2.70 -1.5 | 4.48 +0.4 | x | 4.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ Neratovice |
04 | 22 | 4.44 -0.7 m/s | 4.44 -0.7 | 4.36 +0.3 | x | 4.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak Vlašim |
03 | 17 | 4.37 +0.4 m/s | 4.27 +1.3 | 4.10 +0.4 | 4.37 +0.4 | 4.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika Líbeznice |
04 | 4 | 4.34 +0.0 m/s | 4.34 +0.0 | 4.29 +0.7 | 3.71 +0.4 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 1 | 4.34 +1.3 m/s | 4.22 +0.5 | 4.22 +0.5 | 4.34 +1.3 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Barbora LukavskáBarbora Lukavská
A. C. TEPO Kladno B |
04 | 2 | 4.32 +0.7 m/s | 4.32 +0.7 | x | x | 4.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 10 | 4.29 +0.8 m/s | 4.17 +0.6 | 4.29 +0.8 | 4.15 +1.0 | 4.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ Neratovice |
03 | 14 | 4.26 +1.0 m/s | 4.26 +1.0 | x | 4.25 -1.0 | 4.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Karla CvrčkováKarla Cvrčková
TJ Spartak Vlašim |
04 | 15 | 4.18 +0.0 m/s | 4.18 +0.0 | 4.11 +0.7 | x | 4.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 13 | 4.17 +1.0 m/s | 4.17 +1.0 | 3.71 +0.7 | 3.79 +1.0 | 4.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 | 44 |
Lucie MüllerováLucie Müllerová
TJ Sokol Kolín-atletika A |
03 | 12 | 4.15 +0.9 m/s | 4.15 +0.9 | 4.06 +1.0 | 4.13 +0.0 | 4.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
24 |
Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletika A |
03 | 16 | 4.08 +1.0 m/s | 3.98 +0.5 | 4.08 +1.0 | 3.95 +0.9 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak Vlašim |
03 | 9 | 3.95 +1.2 m/s | 3.95 +1.2 | x | 3.81 +0.0 | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 | 21 |
Nela SnášelováNela Snášelová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
04 | 11 | 3.92 +0.3 m/s | 3.92 +0.3 | 3.58 +0.6 | x | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
27 |
Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
04 | 8 | 3.80 +0.0 m/s | 3.80 +0.0 | 3.66 +1.3 | 3.67 +0.1 | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Lucie NedomováLucie Nedomová
TJ Neratovice |
04 | 6 | 3.80 +1.5 m/s | x | 3.80 +1.5 | x | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Marie HolakovskáMarie Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
04 | 7 | 3.66 +0.5 m/s | 3.63 +0.0 | x | 3.66 +0.5 | 3.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 5 | 3.60 +0.8 m/s | x | x | 3.60 +0.8 | 3.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 | 45 |
Barbora MikulováBarbora Mikulová
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 3 | 3.52 +0.7 m/s | 3.52 +0.7 | 3.50 +1.3 | 3.42 +1.3 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 33 závodníků |