Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva

Kolín (31. 8. 2018)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 31.8.2018 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.56 11.00
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 28.26 9.00
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 30.41 8.00
4 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 30.52 7.00
5 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 30.99 5.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 31.8.2018 - 15:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KutílekTomáš Kutílek 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 30.99 5.50
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 31.33 4.00
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 31.84 3.00
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 33.29 2.00
5 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 34.88 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.56 11.00
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 28.26 9.00
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 30.41 8.00
4 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 30.52 7.00
5 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 30.99 5.50
5 Tomáš KutílekTomáš Kutílek 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 30.99 5.50
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 31.33 4.00
8 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 31.84 3.00
9 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 33.29 2.00
10 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 34.88 1.00

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 31.8.2018 - 15:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 31.11 11.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 31.31 9.00
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 32.98 7.00
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 33.13 3.00
5 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 33.72 1.00
MS Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 32.56
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 31.8.2018 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 32.99 6.00
2 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 33.02 5.00
3 Lia HeryánováLia Heryánová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 33.07 4.00
4 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 34.29
5 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 34.38
6 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 35.08
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 31.8.2018 - 15:55) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 33.56 2.00
2 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 33.94
3 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 34.65
4 20 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 34.98
5 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 37.97
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 31.8.2018 - 15:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 31.90 8.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 34.20
3 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 34.54
4 Andrea ŠtefkováAndrea Štefková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 37.95
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 31.11 11.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 31.31 9.00
3 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 31.90 8.00
4 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 32.56
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 32.98 7.00
6 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 32.99 6.00
7 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 33.02 5.00
8 Lia HeryánováLia Heryánová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 33.07 4.00
9 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 33.13 3.00
10 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 33.56 2.00
11 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 33.72 1.00
12 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 33.94
13 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 34.20
14 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 34.29
15 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 34.38
16 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 34.54
17 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 34.65
18 20 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 34.98
19 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 35.08
20 Andrea ŠtefkováAndrea Štefková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 37.95
21 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 37.97