3.kolo Středočeského KP družstev staršího žactva
Kolín (31. 8. 2018)200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 31.8.2018 - 15:45) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 27.56 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 28.26 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 30.41 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš MüllerMatyáš Müller | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 30.52 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jakub StehlíkJakub Stehlík | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 30.99 | 5.50 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 31.8.2018 - 15:45) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KutílekTomáš Kutílek | 03 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 30.99 | 5.50 | |||||||||||||
2 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 31.33 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš KalašTomáš Kalaš | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 31.84 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 33.29 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Jaroslav JarýJaroslav Jarý | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 34.88 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 27.56 | 11.00 | |||
2 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 28.26 | 9.00 | |||
3 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 30.41 | 8.00 | |||
4 | Matyáš MüllerMatyáš Müller | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 30.52 | 7.00 | |||
5 | Jakub StehlíkJakub Stehlík | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 30.99 | 5.50 | |||
5 | Tomáš KutílekTomáš Kutílek | 03 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 30.99 | 5.50 | |||
7 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 31.33 | 4.00 | |||
8 | Tomáš KalašTomáš Kalaš | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 31.84 | 3.00 | |||
9 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 33.29 | 2.00 | |||
10 | Jaroslav JarýJaroslav Jarý | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 34.88 | 1.00 |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 31.8.2018 - 15:55) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 31.11 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 5 | 31.31 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 32.98 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 33.13 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 3 | 33.72 | 1.00 | |||||||||||||
MS | Marina KollárováMarina Kollárová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 32.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 31.8.2018 - 15:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno A | 3 | 32.99 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Aneta RuttováAneta Ruttová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 33.02 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Lia HeryánováLia Heryánová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 33.07 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Alena FridrichováAlena Fridrichová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 5 | 34.29 | ||||||||||||||
5 | Vendula HroudováVendula Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 6 | 34.38 | ||||||||||||||
6 | Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová | 04 | A. C. TEPO Kladno A | 1 | 35.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 31.8.2018 - 15:55) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová | 03 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 33.56 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Hana BodnarováHana Bodnarová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 2 | 33.94 | ||||||||||||||
3 | Viktorie HroudováViktorie Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 3 | 34.65 | ||||||||||||||
4 | 20 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 34.98 | |||||||||||||
5 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 6 | 37.97 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 31.8.2018 - 15:55) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka HlouchováRadka Hlouchová | 04 | AC Čáslav z.s. | 3 | 31.90 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno A | 5 | 34.20 | ||||||||||||||
3 | Sára BeranováSára Beranová | 04 | AC Čáslav z.s. | 4 | 34.54 | ||||||||||||||
4 | Andrea ŠtefkováAndrea Štefková | 03 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 37.95 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 31.11 | 11.00 | |||
2 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 5 | 31.31 | 9.00 | |||
3 | Radka HlouchováRadka Hlouchová | 04 | AC Čáslav z.s. | 3 | 31.90 | 8.00 | |||
4 | Marina KollárováMarina Kollárová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 32.56 | ||||
5 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 32.98 | 7.00 | |||
6 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno A | 3 | 32.99 | 6.00 | |||
7 | Aneta RuttováAneta Ruttová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 33.02 | 5.00 | |||
8 | Lia HeryánováLia Heryánová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 33.07 | 4.00 | |||
9 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 33.13 | 3.00 | |||
10 | Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová | 03 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 33.56 | 2.00 | |||
11 | Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 3 | 33.72 | 1.00 | |||
12 | Hana BodnarováHana Bodnarová | 04 | A. C. TEPO Kladno B | 2 | 33.94 | ||||
13 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno A | 5 | 34.20 | ||||
14 | Alena FridrichováAlena Fridrichová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 5 | 34.29 | ||||
15 | Vendula HroudováVendula Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 6 | 34.38 | ||||
16 | Sára BeranováSára Beranová | 04 | AC Čáslav z.s. | 4 | 34.54 | ||||
17 | Viktorie HroudováViktorie Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 3 | 34.65 | ||||
18 | 20 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 34.98 | |||
19 | Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová | 04 | A. C. TEPO Kladno A | 1 | 35.08 | ||||
20 | Andrea ŠtefkováAndrea Štefková | 03 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 37.95 | ||||
21 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 6 | 37.97 |