Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B

Kolín (7. 9. 2018)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 7.9.2018 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 19 12.91 0.0
2 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 18 10.11 0.0 11.00
3 Tereza LázňovskáTereza Lázňovská
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 16 09.47 0.0 9.00
4 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 17 09.42 0.0 8.00
5 Natálie SucháNatálie Suchá
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 13 08.95 0.0 7.00
6 Helena KrejčíHelena Krejčí
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 2 08.78 0.0 6.00
7 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 11 08.60 0.0 5.00
8 Ela KoníčkováEla Koníčková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 14 08.43 0.0 4.00
9 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 08.10 0.0 3.00
10 Rozálie PačesováRozálie Pačesová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 10 08.07 0.0 2.00
11 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 12 07.60 0.0 1.00
12 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 9 07.37 0.0
13 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3 07.37 0.0
14 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 6 07.19 0.0
15 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 7 07.18 0.0
16 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4 07.03 0.0
17 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 5 06.15 0.0
Ema PohlováEma Pohlová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 8 DNS 0.0
Sabina SiňorováSabina Siňorová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků