Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B

Kolín (7. 9. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 7.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 22 5.10 +0.2 m/s 0.0 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 19 4.74 +1.2 m/s 0.0 9.00
3 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 21 4.52 +0.3 m/s 0.0 8.00
4 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 15 4.50 +0.6 m/s 0.0 7.00
5 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 16 4.44 +0.2 m/s 0.0 6.00
6 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 10 4.42 +0.0 m/s 0.0 5.00
7 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 9 4.37 +1.5 m/s 0.0 4.00
8 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 17 4.21 +1.0 m/s 0.0 3.00
9 Svatopluk BočekSvatopluk Boček
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 12 4.20 +0.2 m/s 0.0 2.00
10 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 18 4.12 +0.5 m/s 0.0 1.00
11 Karel VašákKarel Vašák
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 20 4.02 +0.5 m/s 0.0
12 31 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 7 4.00 +1.9 m/s 0.0
13 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 11 3.99 +0.0 m/s 0.0
14 David VýbornýDavid Výborný
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 14 3.97 +0.1 m/s 0.0
15 Matěj HavránekMatěj Havránek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 6 3.95 +1.2 m/s 0.0
16 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 8 3.90 +1.4 m/s 0.0
17 18 Daniel RůžičkaDaniel Růžička
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4 3.87 +0.0 m/s 0.0
18 Šimon NešporŠimon Nešpor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3 3.43 +0.1 m/s 0.0
19 Ondřej HenrichOndřej Henrich
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 2 3.32 +0.8 m/s 0.0
Daniel PůžaDaniel Půža
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 5 2.52 +0.2 m/s 0.0
20 Daniel PůžaDaniel Půža
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 2.52 +0.1 m/s 0.0
Filip ŠátekFilip Šátek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1 DNS 0.0
Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 13 NM 0.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 7.9.2018 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 40 4.70 +1.0 m/s 0.0 11.00
2 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 39 4.60 +0.2 m/s 0.0 9.00
3 Emma JežkováEmma Ježková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 41 4.52 +0.3 m/s 0.0 8.00
4 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 25 4.44 +0.8 m/s 0.0 7.00
5 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 22 4.39 +0.4 m/s 0.0 6.00
6 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 38 4.37 +0.0 m/s 0.0 5.00
7 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 33 4.35 +1.2 m/s 0.0 4.00
8 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 37 4.19 +1.1 m/s 0.0 3.00
9 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 23 4.18 +0.8 m/s 0.0 2.00
10 Tereza StehnováTereza Stehnová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 36 4.15 +0.3 m/s 0.0 1.00
11 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 30 4.14 +0.1 m/s 0.0
12 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 20 4.11 -0.2 m/s 0.0
13 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 26 4.10 +0.0 m/s 0.0
14 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 34 4.04 -0.6 m/s 0.0
15 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 1 4.03 +0.5 m/s 0.0
16 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 15 4.03 +0.7 m/s 0.0
17 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 28 4.00 +1.5 m/s 0.0
18 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 29 3.95 +0.3 m/s 0.0
19 Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 31 3.95 +0.2 m/s 0.0
20 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 24 3.92 +0.0 m/s 0.0
21 Veronika BelzováVeronika Belzová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
06 19 3.78 +0.0 m/s 0.0
22 Josefína PrůšováJosefína Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 4 3.78 +0.5 m/s 0.0
23 Eliška DundychováEliška Dundychová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 13 3.75 +0.9 m/s 0.0
24 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 27 3.75 +0.5 m/s 0.0
25 Lucie KloosováLucie Kloosová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 2 3.72 +0.5 m/s 0.0
26 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 32 3.67 +0.6 m/s 0.0
27 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 11 3.57 +1.3 m/s 0.0
MS Anna ŠvejnohováAnna Švejnohová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 5 3.57 +1.4 m/s 0.0
29 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 9 3.50 +0.5 m/s 0.0
30 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 18 3.48 +1.8 m/s 0.0
31 Kateřina TondlováKateřina Tondlová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
06 6 3.40 +0.0 m/s 0.0
32 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 10 3.38 +0.2 m/s 0.0
33 5 Lucie LodrováLucie Lodrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 12 3.34 +0.6 m/s 0.0
34 Lucie FoltýnkováLucie Foltýnková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 16 3.32 +0.5 m/s 0.0
35 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 8 3.26 +0.9 m/s 0.0
36 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 14 3.21 +1.3 m/s 0.0
MS Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
06 3 3.13 +1.4 m/s 0.0
38 Barbora JedlanováBarbora Jedlanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 7 3.01 +0.8 m/s 0.0
Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 35 DNS 0.0
Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 21 NM 0.0
Agáta NovákováAgáta Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 17 NM 0.0
Celkem 41 závodníků