Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B

Kolín (7. 9. 2018)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 7.9.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 43.62 11.00
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 45.26 9.00
3 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 45.91 7.00
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 46.09 6.00
5 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 46.31 5.00
6 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 50.36 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 7.9.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 45.63 8.00
2 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 49.33 3.00
3 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 50.80
4 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 51.55
5 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 55.67
6 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 62.49
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 7.9.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 48.51 4.00
2 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 54.37
3 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 55.52
4 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 56.99
5 Vojtěch FendrychVojtěch Fendrych 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 57.63
Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 7.9.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 49.74 2.00
2 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 50.72
3 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 50.94
4 Šimon StarýŠimon Starý 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 53.08
5 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 54.02
6 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 55.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 43.62 11.00
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 45.26 9.00
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 45.63 8.00
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 45.91 7.00
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 46.09 6.00
6 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 46.31 5.00
7 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 48.51 4.00
8 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 49.33 3.00
9 13 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 49.74 2.00
10 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 50.36 1.00
11 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 50.72
12 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 50.80
13 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 50.94
14 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 51.55
15 Šimon StarýŠimon Starý 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 53.08
16 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 54.02
17 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 54.37
18 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 55.52
19 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 55.63
20 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 55.67
21 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 56.99
22 Vojtěch FendrychVojtěch Fendrych 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 57.63
23 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 62.49
Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 7.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 47.15 11.00
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 47.21 9.00
MS Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.43
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 47.85 6.00
5 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 47.92 5.00
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 7.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 50.06
2 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 50.35
3 1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 51.11
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 51.24
5 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 51.24
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 7.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.45 4.00
2 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 49.74 1.00
3 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 50.24
4 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 52.61
5 Sara PeetersSara Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 52.70
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 7.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 53.43
2 Barbora ČernáBarbora Černá 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 54.38
3 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 56.71
4 Lucie FoltýnkováLucie Foltýnková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 60.32
5 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 61.21
Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 7.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 49.48 2.00
2 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 50.55
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 50.55
4 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 52.05
5 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 52.70
6 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 54.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 7.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 47.76 7.00
2 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 48.97 3.00
3 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 53.20
4 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 54.77
5 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 55.50
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 7.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 47.67 8.00
2 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 51.00
3 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 53.83
MS Anna ŠvejnohováAnna Švejnohová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 54.34
MS Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 4 66.25
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 47.15 11.00
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 47.21 9.00
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.43
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 47.67 8.00
5 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 47.76 7.00
6 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 47.85 6.00
7 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 47.92 5.00
8 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.45 4.00
9 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 48.97 3.00
10 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 49.48 2.00
11 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 49.74 1.00
12 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 50.06
13 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 50.24
14 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 50.35
15 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 50.55
15 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 50.55
17 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 51.00
18 1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 51.11
19 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 51.24
19 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 51.24
21 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 52.05
22 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 52.61
23 Sara PeetersSara Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 52.70
23 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 52.70
25 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 53.20
26 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 53.43
27 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 53.83
28 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 54.00
29 Anna ŠvejnohováAnna Švejnohová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 54.34
30 Barbora ČernáBarbora Černá 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 54.38
31 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 54.77
32 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 55.50
33 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 56.71
34 Lucie FoltýnkováLucie Foltýnková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 60.32
35 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 61.21
36 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 4 66.25
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 DNS
Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS