Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. finále MPD staršího žactva, skupina A

Praha - Přátelství (30. 8. 2018)

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 30.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 253 Michaela DurdováMichaela Durdová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 24 28.74 0.0 11.00
2 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 19 27.94 0.0 9.00
3 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 23 27.23 0.0 8.00
4 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 21 26.32 0.0 7.00
5 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 20 26.08 0.0 6.00
6 Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 14 22.84 0.0 5.00
7 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 18 21.30 0.0 4.00
8 Eliška ČernáEliška Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 16 20.54 0.0 3.00
9 Dominika FrkousováDominika Frkousová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 6 19.02 0.0 2.00
10 Veronika KvasničkováVeronika Kvasničková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 13 18.76 0.0 1.00
11 Karoline Ann NessmithKaroline Ann Nessmith
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 15 18.33 0.0
12 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 2 18.21 0.0
13 Adéla BlahováAdéla Blahová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 10 17.46 0.0
14 Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 11 17.37 0.0
15 Julie KroupováJulie Kroupová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 17 17.19 0.0
16 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 9 17.09 0.0
17 Daniela BarabashevaDaniela Barabasheva
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 7 16.64 0.0
18 Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 22 15.90 0.0
19 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 15.78 0.0
20 246 Adéla ČervenkováAdéla Červenková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4 13.76 0.0
21 Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 3 11.66 0.0
Klára KosteleckáKlára Kostelecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 5 DNS 0.0
Eva KasováEva Kasová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 12 DNS 0.0
Zuzana HurychováZuzana Hurychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 NM 0.0
Celkem 24 závodníků