výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Přátelství (13. 9. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Bílý, Matyáš 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 22,00
2 Mahrová, Michaela 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 22,00
3 Kryštofová, Natálie 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 22,00
4 Zlesák, Petr 06 PSK Olymp Praha, z.s. B 22,00
5 Lasíková, Lucie 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 20,00
6 Jakeš, Bruno 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 20,00
7 Hrubec, Pavel 05 SK Aktis Praha z.s. 20,00
8 Fritz, Natanael 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 20,00
9 Marinov, Patrik 05 SC Radotín Praha A 20,00
10 Marčić, Sara 05 SK Aktis Praha z.s. 19,00
11 Götzová, Františka 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 18,00
12 Štélová, Karolína 05 TJ Dukla Praha A 17,00
13 Matoušek, Šimon 06 SC Radotín Praha A 17,00
14 Špaček, Maximilian 05 SC Radotín Praha A 17,00
15 Stejskal, Alexandr 05 SC Radotín Praha A 16,00
16 Steindlová, Valerie 06 PSK Olymp Praha, z.s. B 15,00
17 Zbožínková, Klára 06 SC Radotín Praha A 15,00
18 Görglová, Karolína 05 SC Radotín Praha A 15,00
19 Rozkydálek, Richard 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 15,00
20 Haman, Hugo 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 14,00
21 Hollmann, Jakub 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 14,00
22 Jindrová, Michaela 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 14,00
23 Hildprandtová, Josefine 06 SC Radotín Praha A 14,00
24 Hoffmannová, Elen 06 Univerzitní sportovní klub Praha A 14,00
25 Váňa, Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s. B 12,00
26 Ungerová, Eliška 07 SC Radotín Praha A 12,00
27 Manichová, Maya 05 SK Aktis Praha z.s. 12,00
28 Prokopová, Monika 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 11,50
29 Kunický, Kryštof 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 11,00
30 Klouda, Adam 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 11,00
31 Čermáková, Anna 05 ASK Slavia Praha B 11,00
32 Haasová, Matylda 06 PSK Olymp Praha, z.s. B 10,00
33 Beneš, Jan 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 10,00
34 Majznerová, Lucie 05 ASK Slavia Praha E 10,00
35 Vojáček, Filip 07 Univerzitní sportovní klub Praha A 10,00
36 Lišková, Valerie 06 SC Radotín Praha A 10,00
37 Valentová, Ema 06 Univerzitní sportovní klub Praha A 10,00
38 Šulc, Matěj 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 9,00
39 Nemšovský, Filip 05 SK Aktis Praha z.s. 9,00
40 Vaccino, Alessandro 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 9,00
41 Tichý, Tadeáš 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 9,00
42 Endršt, Tomáš 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 9,00
43 Myška, Jakub 06 Univerzitní sportovní klub Praha A 9,00
44 Hegar, Petr 06 SC Radotín Praha A 9,00
45 Dolníčková, Nikol 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 9,00
46 Vágenknechtová, Agáta 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 8,00
47 Knajflová, Anna 06 SC Radotín Praha A 8,00
48 Zámečník, Matěj 07 SC Radotín Praha A 7,00
49 Snížková, Soňa 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 7,00
50 Holiš, Oren 05 SK Aktis Praha z.s. 7,00
51 Bolehovský, Daniel 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 7,00
52 Plochová, Lucie 05 SK Jeseniova C 7,00
53 Palečková, Eliška Libuše 05 TJ Dukla Praha A 7,00
54 Hrdinová, Ester 05 SK Jeseniova C 7,00
55 Brendlová, Agáta 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 7,00
56 Hofmanová, Adéla 06 ASK Slavia Praha B 7,00
57 Cuřín, Mikuláš 06 SC Radotín Praha A 7,00
58 Andres, Mikuláš 06 PSK Olymp Praha, z.s. B 6,00
59 Sladká, Anežka 05 SC Radotín Praha B 6,00
60 Konečný, Filip 05 SC Radotín Praha A 6,00
61 Ludvík, Šimon 05 ASK Slavia Praha B 6,00
62 Zedník, David 05 TJ Dukla Praha A 6,00
63 Daněčková, Silvie 07 Univerzitní sportovní klub Praha A 6,00
64 Vojtová, Adéla 05 ASK Slavia Praha B 5,00
65 Kahle, Helena 07 SC Radotín Praha A 5,00
66 Hroník, Kryštof 07 ASK Slavia Praha B 5,00
67 Bouša, Martin 07 TJ Dukla Praha A 5,00
68 Cádra, Vojtěch 05 SC Radotín Praha A 5,00
69 Měchura, Marek 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 5,00
70 Mrštný, Filip 06 SC Radotín Praha A 5,00
71 Hošková, Magdalena 05 Univerzitní sportovní klub Praha A 5,00
72 Černá, Františka 05 ASK Slavia Praha B 5,00
73 Zapletalová, Eliška 05 SK Jeseniova C 5,00
74 Suchánková, Barbora 05 SK Aktis Praha z.s. 5,00
75 Freslová, Natálie 05 SK Jeseniova C 5,00
76 Zemanová, Barbora 05 ASK Slavia Praha B 4,50
77 Lipová, Karolína 06 ASK Slavia Praha B 4,00
78 Hovorka, Tomáš Alexander 05 ASK Slavia Praha B 4,00
79 Chyba, František 05 SC Radotín Praha B 4,00
80 Čechová, Tereza Anežka 05 SK Jeseniova C 4,00
81 Machová, Karolína 06 SC Radotín Praha A 4,00
82 Wogurková, Alžběta 06 SK Aktis Praha z.s. 4,00
83 Melišíková, Viktorie 07 TJ Dukla Praha A 4,00
84 Poděbradský, Tomáš 07 SK Aktis Praha z.s. 4,00
85 Mutinský, Mikuláš 05 SC Radotín Praha A 4,00
86 Fílová, Justýna 07 SC Radotín Praha A 3,00
87 Weinholdová, Lucie 06 ASK Slavia Praha B 3,00
88 Radil, Dominik 07 TJ Dukla Praha A 3,00
89 Koptík, Lukáš 07 Univerzitní sportovní klub Praha A 3,00
90 Podlešák, Jakub 06 SC Radotín Praha B 3,00
91 Mlčoch, Tomáš 06 SC Radotín Praha A 3,00
92 Hřebíčková, Anna 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 3,00
93 Veverková, Dorota 05 SK Jeseniova C 2,00
94 Matějovič, Adam 05 SK Aktis Praha z.s. 2,00
95 Hlaváč, Ondřej 07 SC Radotín Praha B 2,00
96 Petschová, Kristýna 06 Univerzitní sportovní klub Praha A 2,00
97 Čislák, Andrej 07 SK Aktis Praha z.s. 1,00
98 Beránková, Matylda 07 TJ Dukla Praha A 1,00
99 Vyšná, Karolína 07 SC Radotín Praha A 1,00
100 Suchan, Štěpán 05 TJ Dukla Praha A 1,00
101 Ludvík, Matouš 05 ASK Slavia Praha B 1,00
102 Štélová, Markéta 05 TJ Dukla Praha A 1,00
103 Holková, Anežka 05 PSK Olymp Praha, z.s. B 1,00
104 Tomášek, Jan 06 SK Aktis Praha z.s. 1,00
105 Žohová, Kateřina 06 ASK Slavia Praha B 1,00