výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Přátelství (13. 9. 2018)

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 13.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Matyáš BílýMatyáš Bílý
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 8 1.44 11.00
2 Natanael FritzNatanael Fritz
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 9 1.44 9.00
3 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 11 1.44 8.00
4 Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 5 1.40 7.00
5 Jakub HollmannJakub Hollmann
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 7 1.28 6.00
6 Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 6 1.23 5.00
7 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 10 1.23 4.00
8 Tomáš MlčochTomáš Mlčoch
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 4 1.18 3.00
9 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 1 1.18 2.00
Ondřej NeničkaOndřej Nenička
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
05 3 NM
Adam MatějovičAdam Matějovič
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 2 NM
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 13.9.2018 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 19 1.41 11.00
2 Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 2 1.41 9.00
3 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 18 1.38 8.00
4 Adéla HofmanováAdéla Hofmanová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 14 1.25 7.00
5 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 16 1.25 6.00
6 Natálie FreslováNatálie Freslová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
05 4 1.25 5.00
7= Monika ProkopováMonika Prokopová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 13 1.21 3.50
7= Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 15 1.21 3.50
9 Nikol DolníčkováNikol Dolníčková
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 12 1.21 2.00
10 Anežka HolkováAnežka Holková
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 8 1.21 1.00
11 Sára KolencováSára Kolencová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 11 1.21
12 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
06 1 1.21
13= Julie PolákováJulie Poláková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
06 7 1.17
13= Kristýna PetschováKristýna Petschová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
06 6 1.17
15 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 10 1.17
16 Leontýna NuskováLeontýna Nusková
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
06 9 1.12
Alice MatouškováAlice Matoušková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
06 5 DNS
Vendula KadlecováVendula Kadlecová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 17 DNS
Lenka KučerováLenka Kučerová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 3 NM
Celkem 19 závodníků