výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody žactva

Praha - Jeseniova (3. 9. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 3.9.2018 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.70
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.83
3 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.46
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 3.9.2018 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.22
2 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 23.11
Hugh Wallace - AchesonHugh Wallace - Acheson 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 3.9.2018 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.91
2 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 24.18
3 618 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 26.53
Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 3.9.2018 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.76
2 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 24.02
3 Ladislav FišeraLadislav Fišera 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 24.46
Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.70
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.83
3 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.91
4 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.22
5 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.46
6 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.76
7 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 23.11
8 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 24.02
9 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 24.18
10 Ladislav FišeraLadislav Fišera 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 24.46
11 618 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 26.53
Hugh Wallace - AchesonHugh Wallace - Acheson 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 3.9.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.23
2 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.40
3 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.79
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 3.9.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.92
2 Klára HonsůKlára Honsů 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.72
3 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.12
4 Ema JonákováEma Jonáková 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 24.77
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 3.9.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.32
2 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 27.43
625 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 DNS
Barbora SálováBarbora Sálová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.92
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.23
3 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.40
4 Klára HonsůKlára Honsů 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.72
5 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.79
6 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.12
7 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.32
8 Ema JonákováEma Jonáková 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 24.77
9 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 27.43
625 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 DNS
Barbora SálováBarbora Sálová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS