Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D

Praha - Jeseniova (11. 9. 2018)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 11.9.2018 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
05 14 56.36 0.0 11.00
2 Dominik KozohorskýDominik Kozohorský
ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ
06 4 54.56 0.0 9.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ
05 13 53.19 0.0 8.00
4 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK Jeseniova SK Jeseniova
06 15 52.46 0.0 7.00
5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 12 51.10 0.0 6.00
6 Václav AkrmanVáclav Akrman
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
05 11 49.63 0.0 5.00
7 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova SK Jeseniova
06 10 48.03 0.0 4.00
8 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
06 3 46.29 0.0 3.00
9 František PečenýFrantišek Pečený
Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur...
06 9 43.27 0.0 2.00
10 Leonidas KaridisLeonidas Karidis
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
05 2 42.90 0.0 1.00
11 David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ
05 8 42.28 0.0
12 Jakub VondraJakub Vondra
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 7 36.41 0.0
13 Adam GoldaAdam Golda
Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur...
06 1 29.96 0.0
14 633 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka
Spartak Praha 4 B Spartak Praha 4 B
06 6 29.65 0.0
15 Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
06 5 29.53 0.0
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 11.9.2018 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Lucie LosinskáLucie Losinská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 6 DNS 0.0
1 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
06 21 47.46 0.0 11.00
2 Julie DurychováJulie Durychová
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 22 46.97 0.0 9.00
3 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ
06 19 45.30 0.0 8.00
4 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova SK Jeseniova
06 20 43.55 0.0 7.00
5 658 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
07 17 40.90 0.0 6.00
6 Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ
05 2 36.42 0.0 5.00
7 Alena HatiarováAlena Hatiarová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
05 15 35.86 0.0 4.00
8 Anna VondrováAnna Vondrová
ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ
06 16 35.61 0.0 3.00
9 Josefína FymanováJosefína Fymanová
Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur...
06 1 34.62 0.0 2.00
10 Lucie BöhmováLucie Böhmová
Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur...
05 14 34.55 0.0 1.00
11 Tereza TicháTereza Tichá
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
05 13 34.20 0.0
12 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 11 33.22 0.0
13 Vendula TřeštíkováVendula Třeštíková
Spartak Praha 4 B Spartak Praha 4 B
05 4 32.74 0.0
14 Adéla ŠimíčkováAdéla Šimíčková
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
07 12 31.76 0.0
15 Julie SchormováJulie Schormová
Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur...
05 3 27.93 0.0
16 Natálie KramlováNatálie Kramlová
ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ
05 10 26.83 0.0
17 Nela SteinmannováNela Steinmannová
A. C. Sparta Praha B A. C. Sparta Praha B
06 5 25.54 0.0
18 Tereza KandraváTereza Kandravá
A. C. Sparta Praha B A. C. Sparta Praha B
05 8 25.36 0.0
19 Petra SvobodováPetra Svobodová
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
05 18 25.22 0.0
20 604 Veronika DanišováVeronika Danišová
A. C. Sparta Praha B A. C. Sparta Praha B
05 9 24.16 0.0
21 Eva MaredováEva Maredová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 7 23.70 0.0
Celkem 22 závodníků