výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D

Praha - Jeseniova (11. 9. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 11.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.59 11.00
2 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.73 9.00
3 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.88 8.00
4 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.90 7.00
5 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.19 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 11.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SurjomartonoFilip Surjomartono 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.36 4.00
2 Jan BorovičkaJan Borovička 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.66 3.00
3 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.82 1.00
4 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 10.25
5 Jakub VondraJakub Vondra 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.38
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 11.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GoldaAdam Golda 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.73 2.00
2 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.95
3 Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.02
4 626 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 10.21
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 11.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.13 6.00
2 Oliver SteinerOliver Steiner 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 10.09
3 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 10.37
4 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 11.40
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.59 11.00
2 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.73 9.00
3 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.88 8.00
4 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.90 7.00
5 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.13 6.00
6 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.19 5.00
7 Filip SurjomartonoFilip Surjomartono 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.36 4.00
8 Jan BorovičkaJan Borovička 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.66 3.00
9 Adam GoldaAdam Golda 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.73 2.00
10 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.82 1.00
11 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.95
12 Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.02
13 Oliver SteinerOliver Steiner 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 10.09
14 626 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 10.21
15 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 10.25
16 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 10.37
17 Jakub VondraJakub Vondra 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.38
18 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 11.40

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 11.9.2018 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.30 11.00
2 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.67 9.00
3 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.74 8.00
4 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.96 6.00
5 Klára HonsůKlára Honsů 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.16 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 11.9.2018 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.91 7.00
2 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.26 3.00
3 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.53
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.55
5 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.56
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 11.9.2018 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 09.28 2.00
2 Eliška KryštofováEliška Kryštofová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.30 1.00
3 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.76
4 Vanda SečkařováVanda Sečkařová 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 09.81
5 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 10.55
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 11.9.2018 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.05 5.00
2 429 Stella SklenáříkováStella Sklenáříková 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2 10.11
3 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.61
MS 431 Monika CuřínováMonika Cuřínová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.50
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 11.9.2018 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZelenáZuzana Zelená 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.72
2 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.72
3 Tereza KandraváTereza Kandravá 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 10.42
MS Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.44
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.30 11.00
2 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.67 9.00
3 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.74 8.00
4 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.91 7.00
5 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.96 6.00
6 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.05 5.00
7 Klára HonsůKlára Honsů 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.16 4.00
8 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.26 3.00
9 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 09.28 2.00
10 Eliška KryštofováEliška Kryštofová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.30 1.00
11 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.44
12 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.53
13 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.55
14 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.56
15 Zuzana ZelenáZuzana Zelená 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.72
15 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.72
17 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.76
18 Vanda SečkařováVanda Sečkařová 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 09.81
19 429 Stella SklenáříkováStella Sklenáříková 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2 10.11
20 Tereza KandraváTereza Kandravá 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 10.42
21 431 Monika CuřínováMonika Cuřínová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.50
22 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 10.55
23 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.61