výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD ml. žactva

Jaroměř (16. 9. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.6 11.00
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.1 8.00
3 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 6 08.2 6.50
4 Jakub HarveyJakub Harvey 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 08.2 6.50
5 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.6 2.50
6 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 08.8 0.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 08.4 4.50
2 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.6 2.50
3 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.8 0.50
4 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.0
5 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.2
6 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.2
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MatějůFilip Matějů 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.4
2 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.4
3 Jakub RepaskýJakub Repaský 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.5
4 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.8
MS David NývltDavid Nývlt 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.9
Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.0 9.00
2 Dominik ZaoralDominik Zaoral 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.4
3 Imrich DioszegiImrich Dioszegi 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.5
4 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.7
5 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.4
6 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.9
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.4 4.50
2 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.9
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.2
4 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.4
5 Martin RážMartin Ráž 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.6
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.6 11.00
2 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.0 9.00
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.1 8.00
4 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 6 08.2 6.50
4 Jakub HarveyJakub Harvey 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 08.2 6.50
6 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 08.4 4.50
6 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.4 4.50
8 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.6 2.50
8 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.6 2.50
10 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 08.8 0.50
10 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.8 0.50
12 David NývltDavid Nývlt 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.9
12 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.9
14 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.0
15 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.2
15 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.2
15 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.2
18 Filip MatějůFilip Matějů 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.4
18 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.4
18 Dominik ZaoralDominik Zaoral 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.4
18 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.4
22 Jakub RepaskýJakub Repaský 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.5
22 Imrich DioszegiImrich Dioszegi 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.5
24 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.7
25 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.8
26 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.4
27 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.9
28 Martin RážMartin Ráž 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.6
Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.4 11.00
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.5 8.50
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.6 7.00
4 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.6 5.50
5 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.7 2.50
6 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.7 2.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 08.5 8.50
2 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 08.6 5.50
3 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 08.7 2.50
4 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.0
5 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.0
6 Klára HančováKlára Hančová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.1
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.7 2.50
2 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.8
3 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.0
4 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.1
5 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.2
Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 08.9
2 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.0
3 Nikola UherkováNikola Uherková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.3
4 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.5
Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 DNS
Viktorie LuňákováViktorie Luňáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.2
2 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.3
3 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 09.3
4 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.5
5 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.5
MS Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.6
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.8
2 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.0
3 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 09.2
4 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 09.6
5 Adéla TylšováAdéla Tylšová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 09.6
MS Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.5
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.8
2 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.8
3 Zuzana MeisnerováZuzana Meisnerová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 09.8
4 Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 09.9
5 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 10.3
MS Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.3
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.9
2 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.0
3 Ema JonákováEma Jonáková 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 09.4
4 Adriana CermanováAdriana Cermanová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.4
5 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 09.6
6 Dagmar MaláDagmar Malá 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 10.1
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.9
2 Kamila BudínováKamila Budínová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.0
3 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.1
4 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.3
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.4 11.00
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.5 8.50
2 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 08.5 8.50
4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.6 7.00
4 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.6 5.50
4 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 08.6 5.50
4 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.6
8 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.7 2.50
8 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.7 2.50
8 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 08.7 2.50
8 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.7 2.50
12 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.8
12 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.8
14 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 08.9
14 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.9
14 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.9
17 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.0
17 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.0
17 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.0
17 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.0
17 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.0
17 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.0
17 Kamila BudínováKamila Budínová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.0
24 Klára HančováKlára Hančová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.1
24 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.1
26 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.2
26 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.2
26 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 09.2
29 Nikola UherkováNikola Uherková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.3
29 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.3
29 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 09.3
29 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.3
33 Ema JonákováEma Jonáková 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 09.4
33 Adriana CermanováAdriana Cermanová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.4
35 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.5
35 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.5
35 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.5
35 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.5
39 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 09.6
39 Adéla TylšováAdéla Tylšová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 09.6
39 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 09.6
42 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.8
42 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.8
42 Zuzana MeisnerováZuzana Meisnerová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 09.8
45 Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 09.9
46 Dagmar MaláDagmar Malá 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 10.1
46 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.1
48 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 10.3
48 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.3
Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 DNS
Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 DNS
Viktorie LuňákováViktorie Luňáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 40.9 11.00
2 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 44.6 9.00
3 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 46.4 7.00
4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 48.7 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 45.1 8.00
2 Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 52.8 2.50
3 Tomáš KrejdlTomáš Krejdl 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 53.4 1.00
4 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 60.0
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Imrich DioszegiImrich Dioszegi 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 54.5
2 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 56.1
3 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 57.9
Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 50.3 4.00
2 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 52.8 2.50
3 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 59.1
Stanislav DušekStanislav Dušek 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 49.3 5.00
MS David NývltDavid Nývlt 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 53.6
3 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 55.0
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 40.9 11.00
2 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 44.6 9.00
3 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 45.1 8.00
4 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 46.4 7.00
5 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 48.7 6.00
6 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 49.3 5.00
7 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 50.3 4.00
8 Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 52.8 2.50
8 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 52.8 2.50
10 Tomáš KrejdlTomáš Krejdl 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 53.4 1.00
11 David NývltDavid Nývlt 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 53.6
12 Imrich DioszegiImrich Dioszegi 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 54.5
13 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 55.0
14 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 56.1
15 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 57.9
16 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 59.1
17 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 60.0
Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Stanislav DušekStanislav Dušek 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 46.1 11.00
2 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 48.0 9.00
3 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 48.7 8.00
4 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 51.0 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 2 50.4 6.00
2 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 50.6 5.00
3 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 50.8 4.00
4 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 52.1 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 49.4 7.00
2 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 50.9 3.00
3 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 52.2
Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 2 52.3
2 Rozálie MilionováRozálie Milionová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 53.6
3 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 54.3
4 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 57.2
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 54.9
2 Dagmar MaláDagmar Malá 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 58.8
3 Rozálie ZálabskáRozálie Zálabská 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 65.8
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JonákováEma Jonáková 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 53.8
2 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 55.3
3 Adriana CermanováAdriana Cermanová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 56.0
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 48.9
MS Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 51.6
MS Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 52.0
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 46.1 11.00
2 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 48.0 9.00
3 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 48.7 8.00
4 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 48.9
5 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 49.4 7.00
6 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 2 50.4 6.00
7 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 50.6 5.00
8 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 50.8 4.00
9 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 50.9 3.00
10 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 51.0 2.00
11 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 51.6
12 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 52.0
13 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 52.1 1.00
14 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 52.2
15 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 2 52.3
16 Rozálie MilionováRozálie Milionová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 53.6
17 Ema JonákováEma Jonáková 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 53.8
18 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 54.3
19 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 54.9
20 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 55.3
21 Adriana CermanováAdriana Cermanová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 56.0
22 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 57.2
23 Dagmar MaláDagmar Malá 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 58.8
24 Rozálie ZálabskáRozálie Zálabská 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 65.8
Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:34.1 11.00
2 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 2:34.5 9.00
3 Matěj KožnarMatěj Kožnar 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:38.1 7.00
4 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:39.8 5.00
5 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:40.4 4.00
6 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:42.2 2.00
7 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:43.1 1.00
8 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:43.4
9 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:44.4
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SalabaJakub Salaba 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:36.6 8.00
2 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 2:38.7 6.00
3 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:41.0 3.00
4 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:43.3
5 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:51.5
6 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:51.8
7 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:56.6
8 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 8 2:57.3
František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Hladík Vojtěch, DC Ostroměř 2. Seidl Lukáš, SK Dobruška 3. Salaba Jakub, TJ Jilemnice
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:34.1 11.00
2 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 2:34.5 9.00
3 Jakub SalabaJakub Salaba 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:36.6 8.00
4 Matěj KožnarMatěj Kožnar 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:38.1 7.00
5 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 2:38.7 6.00
6 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:39.8 5.00
7 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:40.4 4.00
8 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:41.0 3.00
9 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:42.2 2.00
10 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:43.1 1.00
11 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:43.3
12 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:43.4
13 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:44.4
14 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:51.5
15 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:51.8
16 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:56.6
17 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 8 2:57.3
František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:40.8 11.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:41.1 9.00
3 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:42.4 8.00
4 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:45.4 7.00
5 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:48.1 5.00
6 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:49.4 4.00
7 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:54.8
8 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 9 2:56.3
Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Ducháčová Ema, TJ Sokol Hradec Králové, 2. Voborníková Marie, TJ Sokol Jaroměř 3. Peterková Eliška, DC Ostroměř
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:47.7 6.00
2 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:51.3 3.00
3 Bára SodomkováBára Sodomková 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 2:51.9 2.00
4= Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 2:53.7 0.50
4= Klaudie KlierováKlaudie Klierová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 2:53.7 0.50
6 Anna JunkováAnna Junková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 5 2:56.3
7 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:57.7
8 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 3:00.9
9 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 3:03.5
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:40.8 11.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:41.1 9.00
3 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:42.4 8.00
4 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:45.4 7.00
5 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:47.7 6.00
6 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:48.1 5.00
7 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:49.4 4.00
8 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:51.3 3.00
9 Bára SodomkováBára Sodomková 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 2:51.9 2.00
10 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 2:53.7 0.50
10 Klaudie KlierováKlaudie Klierová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 2:53.7 0.50
12 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:54.8
13 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 9 2:56.3
13 Anna JunkováAnna Junková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 5 2:56.3
15 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:57.7
16 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 3:00.9
17 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 3:03.5
Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.7 11.00
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.8 9.00
3 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.7 7.00
4 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 11.8 6.00
5 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.1 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11.2 8.00
2 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.2 4.00
3 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 12.9 3.00
4 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.9 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.7 11.00
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.8 9.00
3 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11.2 8.00
4 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.7 7.00
5 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 11.8 6.00
6 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.1 5.00
7 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.2 4.00
8 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 12.9 3.00
9 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.9 2.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.9 11.00
2 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 10.0 9.00
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.3 8.00
4 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11.5 7.00
5 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.7 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.7 6.00
2 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.0 5.00
3 Nina JezdinskáNina Jezdinská 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 6 12.5 3.00
Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PokornáPetra Pokorná 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 12.3 4.00
2 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.1 1.00
3 Klaudie KlierováKlaudie Klierová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 13.6
4 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 13.8
5 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.9
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.9 11.00
2 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 10.0 9.00
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.3 8.00
4 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11.5 7.00
5 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.7 6.00
6 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.0 5.00
7 Petra PokornáPetra Pokorná 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 12.3 4.00
8 Nina JezdinskáNina Jezdinská 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 6 12.5 3.00
9 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.7 2.00
10 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.1 1.00
11 Klaudie KlierováKlaudie Klierová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 13.6
12 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 13.8
13 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.9
Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 DNF

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hladík, Kloutvor, Bílek, Špicar Hladík, Kloutvor, Bílek, Špicar Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 32.3 9.00
2 Halíř, Mrha, Pašek, Petržela Halíř, Mrha, Pašek, Petržela TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 32.9 8.00
3 Šrejber, Jirásko, Šašek, Hampl Šrejber, Jirásko, Šašek, Hampl TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 33.9 7.00
4 Bláha, Brumlich, Hájek, Velechovský Bláha, Brumlich, Hájek, Velechovský SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 34.2 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kutík, Nagy, Petera, Postupa Kutík, Nagy, Petera, Postupa TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 34.4 4.00
2 Ježek, Ježek, Svoboda, Salaba Ježek, Ježek, Svoboda, Salaba TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 34.7 3.00
3 Touc, Seidl, Locker, Matějů Touc, Seidl, Locker, Matějů SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 39.7
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bezrouk, Javůrek, Novák, Tejc Bezrouk, Javůrek, Novák, Tejc TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 32.2 11.00
2 Valeš, Čermák, Šulc, Kloutvor Valeš, Čermák, Šulc, Kloutvor Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 34.1 6.00
3 Repaský, Kubíček, Hauk, Kožnar Repaský, Kubíček, Hauk, Kožnar TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 38.2 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecký, Horák, Veinfurter, Bělík Kopecký, Horák, Veinfurter, Bělík TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 38.8 1.00
Arnošt, Machaň, Najman, Svíčka Arnošt, Machaň, Najman, Svíčka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNF
Dioszegi, Mareš, Pecina, Zeman Dioszegi, Mareš, Pecina, Zeman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bezrouk, Javůrek, Novák, Tejc Bezrouk, Javůrek, Novák, Tejc TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 32.2 11.00
2 Hladík, Kloutvor, Bílek, Špicar Hladík, Kloutvor, Bílek, Špicar Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 32.3 9.00
3 Halíř, Mrha, Pašek, Petržela Halíř, Mrha, Pašek, Petržela TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 32.9 8.00
4 Šrejber, Jirásko, Šašek, Hampl Šrejber, Jirásko, Šašek, Hampl TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 33.9 7.00
5 Valeš, Čermák, Šulc, Kloutvor Valeš, Čermák, Šulc, Kloutvor Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 34.1 6.00
6 Bláha, Brumlich, Hájek, Velechovský Bláha, Brumlich, Hájek, Velechovský SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 34.2 5.00
7 Kutík, Nagy, Petera, Postupa Kutík, Nagy, Petera, Postupa TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 34.4 4.00
8 Ježek, Ježek, Svoboda, Salaba Ježek, Ježek, Svoboda, Salaba TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 34.7 3.00
9 Repaský, Kubíček, Hauk, Kožnar Repaský, Kubíček, Hauk, Kožnar TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 38.2 2.00
10 Kopecký, Horák, Veinfurter, Bělík Kopecký, Horák, Veinfurter, Bělík TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 38.8 1.00
11 Touc, Seidl, Locker, Matějů Touc, Seidl, Locker, Matějů SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 39.7
Arnošt, Machaň, Najman, Svíčka Arnošt, Machaň, Najman, Svíčka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNF
Dioszegi, Mareš, Pecina, Zeman Dioszegi, Mareš, Pecina, Zeman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorná, Kunertová, Šírová, Buštová Pokorná, Kunertová, Šírová, Buštová TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 33.3 8.00
2 Šmídová, Rychterová, Metelková, Dittrichová Šmídová, Rychterová, Metelková, Dittrichová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 34.9 2.50
3 Kudrnáčová, Horáčková, Hejzlarová, Schönigerová Kudrnáčová, Horáčková, Hejzlarová, Schönigerová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 36.2
Horníková, Hohberg, Bašová, Andrejsová Horníková, Hohberg, Bašová, Andrejsová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyášová, Stejskalová, Václavková, Frejvaldová Matyášová, Stejskalová, Václavková, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 33.1 9.00
2 Rutrlová, Vondroušová, Sedláčková, Síbrová Rutrlová, Vondroušová, Sedláčková, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 33.9 7.00
3= Pavelková, Hančová, Pittnerová, Vokáčová Pavelková, Hančová, Pittnerová, Vokáčová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 34.5 5.50
3= Návratová, Strnádková, Jezdinská, Mikešová Návratová, Strnádková, Jezdinská, Mikešová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 34.5 5.50
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hochsteigerová, Kopecká, Voborníková, Štveráková Hochsteigerová, Kopecká, Voborníková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 32.9 11.00
2 Ducháčová, Novotná, Blatníková, Mičánková Ducháčová, Novotná, Blatníková, Mičánková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 34.7 4.00
3 Tylšová, Sodomková, Fettersová, Hejzlarová Tylšová, Sodomková, Fettersová, Hejzlarová SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 1 36.1 1.00
4 Lukšová, Klierová, Budínová, Hauková Lukšová, Klierová, Budínová, Hauková TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 36.4
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hejsková, Součková, Součková, Thiele Hejsková, Součková, Součková, Thiele TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 34.9 2.50
2 Fejová, Dvořáková, Horská, Štětinová Fejová, Dvořáková, Horská, Štětinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 36.3
3 Flečková, Mikešová, Geislerová, Nikolova Flečková, Mikešová, Geislerová, Nikolova TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 36.7
4 Jonáková, Exnarová, Zálabská, Cermanová Jonáková, Exnarová, Zálabská, Cermanová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 38.3
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hochsteigerová, Kopecká, Voborníková, Štveráková Hochsteigerová, Kopecká, Voborníková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 32.9 11.00
2 Matyášová, Stejskalová, Václavková, Frejvaldová Matyášová, Stejskalová, Václavková, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 33.1 9.00
3 Pokorná, Kunertová, Šírová, Buštová Pokorná, Kunertová, Šírová, Buštová TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 33.3 8.00
4 Rutrlová, Vondroušová, Sedláčková, Síbrová Rutrlová, Vondroušová, Sedláčková, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 33.9 7.00
5 Pavelková, Hančová, Pittnerová, Vokáčová Pavelková, Hančová, Pittnerová, Vokáčová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 34.5 5.50
5 Návratová, Strnádková, Jezdinská, Mikešová Návratová, Strnádková, Jezdinská, Mikešová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 34.5 5.50
7 Ducháčová, Novotná, Blatníková, Mičánková Ducháčová, Novotná, Blatníková, Mičánková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 34.7 4.00
8 Šmídová, Rychterová, Metelková, Dittrichová Šmídová, Rychterová, Metelková, Dittrichová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 34.9 2.50
8 Hejsková, Součková, Součková, Thiele Hejsková, Součková, Součková, Thiele TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 34.9 2.50
10 Tylšová, Sodomková, Fettersová, Hejzlarová Tylšová, Sodomková, Fettersová, Hejzlarová SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 1 36.1 1.00
11 Kudrnáčová, Horáčková, Hejzlarová, Schönigerová Kudrnáčová, Horáčková, Hejzlarová, Schönigerová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 36.2
12 Fejová, Dvořáková, Horská, Štětinová Fejová, Dvořáková, Horská, Štětinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 36.3
13 Lukšová, Klierová, Budínová, Hauková Lukšová, Klierová, Budínová, Hauková TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 36.4
14 Flečková, Mikešová, Geislerová, Nikolova Flečková, Mikešová, Geislerová, Nikolova TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 36.7
15 Jonáková, Exnarová, Zálabská, Cermanová Jonáková, Exnarová, Zálabská, Cermanová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 38.3
Horníková, Hohberg, Bašová, Andrejsová Horníková, Hohberg, Bašová, Andrejsová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 DQ

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.161.211.261.311.351.381.411.441.461.481.50 Body
1 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4 1.38 oooooo-xxx 11.00
2 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3 1.35 ooooxxoxxx 9.00
3= Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 2 1.21 ooxxx 7.50
3= Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 1.21 ooxxx 7.50
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.391.411.431.451.471.511.53 Body
1 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 16 1.51 ----o-oxo-ooxxooxxx 11.00
2 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 14 1.45 -ooooxxooxooxxooxxx 9.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 12 1.43 --ooooxooooxxx 8.00
4 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
05 3 1.41 -ooooooxooxxx 7.00
5 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 15 1.41 -oooooxoxxooxxx 6.00
6 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 10 1.33 ooooxxooxxx 5.00
7 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 13 1.33 oooxxoxooxx 4.00
8 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 1.30 ooooxoxxx 3.00
9 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 6 1.30 oooxoxxoxxx 2.00
10 Nikola UherkováNikola Uherková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 11 1.30 oxooxoxxoxx 1.00
11= Linda BuštováLinda Buštová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 9 1.25 ooooxxx
11= Bibiana LukšováBibiana Lukšová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 1.25 ooooxxx
13 Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 1.25 oooxxoxxx
14 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4 1.20 oooxxx
15 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 7 1.15 ooxxx
Viktorie LuňákováViktorie Luňáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 26 4.91 -0.3 m/s 4.22  +0.04.82  +0.1x4.824.91  -0.3x4.48  +0.2 11.00
2 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 18 4.64 -0.1 m/s 3.87  -0.54.55  +0.34.64  -0.14.644.62  -0.84.63  -0.44.57  +0.0 9.00
3 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 2 4.49 -1.0 m/s 4.19  -0.94.23  -0.44.41  +0.04.414.11  +0.0x4.49  -1.0 8.00
4 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 21 4.42 +0.0 m/s 3.75  -0.64.09  -0.84.21  -0.64.213.51  +0.04.42  +0.04.39  +0.0 7.00
5 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 12 4.40 +0.0 m/s 4.12  +0.04.07  -1.04.19  -0.54.193.84  +0.04.20  +0.04.40  +0.0 6.00
6 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 14 4.25 +0.0 m/s 3.96  +0.0x4.15  -0.14.154.25  +0.04.23  -1.14.13  -0.9 5.00
7 Adam ŠašekAdam Šašek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
05 22 4.18 +0.0 m/s x4.02  +0.04.09  -0.64.094.12  -0.64.18  +0.03.65  +0.0 4.00
8 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 28 4.14 x4.144.024.14xx3.95  -1.0 3.00
9 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 27 4.03 -0.5 m/s 4.02  +0.03.83  -1.64.03  -0.54.030.00.00.0 2.00
10 Jakub HarveyJakub Harvey
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 25 4.03 +0.0 m/s 4.03  +0.03.68  +0.03.94  +0.04.030.00.00.0 1.00
11 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3 4.01 +0.0 m/s 3.25  +0.04.01  +0.03.69  +0.04.010.00.00.0
12 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 23 3.97 -1.0 m/s 3.97  -1.03.97  +0.03.95  -0.43.970.00.00.0
13 Filip MatějůFilip Matějů
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 20 3.86 -0.1 m/s 3.65  +0.03.80  -0.53.86  -0.13.860.00.00.0
14 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 13 3.84 -1.1 m/s 3.84  -1.13.81  -0.8x3.840.00.00.0
15 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5 3.82 +0.0 m/s 3.82  +0.03.68  +0.03.45  -0.93.820.00.00.0
16 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 15 3.81 -0.3 m/s x3.81  -0.33.71  +0.03.810.00.00.0
17 Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 17 3.80 -0.4 m/s 3.80  -0.4xx3.800.00.00.0
18 Ondřej ŘehákOndřej Řehák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 4 3.77 +0.0 m/s 3.77  +0.03.51  +0.03.39  +0.03.770.00.00.0
19 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 19 3.67 -0.1 m/s 3.52  +0.03.67  -0.13.40  -0.23.670.00.00.0
20 Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 1 3.59 +0.0 m/s 3.42  -1.42.75  -0.93.59  +0.03.590.00.00.0
21 Matěj KožnarMatěj Kožnar
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 8 3.56 -0.9 m/s 3.56  -0.93.48  +0.03.34  -0.93.560.00.00.0
22 Matyáš ElicerMatyáš Elicer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 9 3.54 +0.0 m/s 3.54  +0.03.19  +0.03.32  +0.03.540.00.00.0
23 Stanislav DušekStanislav Dušek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 11 3.52 -1.0 m/s 3.30  +0.03.31  +0.03.52  -1.03.520.00.00.0
24 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 16 3.44 -0.8 m/s 3.30  -0.4x3.44  -0.83.440.00.00.0
25 Adam VeinfurterAdam Veinfurter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 10 3.38 -0.7 m/s 3.38  -0.7x3.23  -0.23.380.00.00.0
26 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 6 3.11 +0.0 m/s 2.29  -1.03.11  +0.02.60  +0.03.110.00.00.0
27 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 2.29 -0.6 m/s 2.29  -0.6x2.28  +0.02.290.00.00.0
David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 24 NM xxx0.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Bezrouk Matěj, TJ Sokol Hradec Králové 2. Bílek Vladimír, DC Ostroměř 3. Brumlich Tadeáš, SK Nové Město n. M.
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 26 4.47 +0.6 m/s 4.27  +0.04.14  -0.24.22  +0.24.274.47  +0.64.23  +0.0x 11.00
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 34 4.46 +0.0 m/s 4.43  -1.04.27  -0.94.01  -2.14.434.36  +0.0-4.46  +0.0 9.00
3 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 32 4.44 +0.0 m/s 4.42  +0.04.31  -1.14.44  +0.04.44xx4.02  +0.0 8.00
4 Lucie MatyášováLucie Matyášová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 29 4.41 +0.0 m/s 4.34  +0.0x4.13  +0.24.34-4.29  -0.34.41  +0.0 7.00
5 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 33 4.39 +0.0 m/s x4.15  -0.44.36  -1.44.364.39  +0.04.20  +0.0x 6.00
6 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 21 4.28 +0.7 m/s 4.10  -0.73.93  +0.04.08  +0.04.104.28  +0.7-- 5.00
7 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 25 4.27 +0.0 m/s 4.05  +0.0x4.27  +0.04.27x4.27  +0.13.79  +0.2 4.00
8 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 27 4.21 +0.1 m/s 4.13  +0.04.04  +0.34.21  +0.14.214.05  +0.44.12  +0.03.79  -0.3 3.00
9 Klára HančováKlára Hančová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 35 4.08 +0.0 m/s 4.08  +0.0x3.86  -1.14.080.00.00.0 2.00
10 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 15 4.03 -0.2 m/s 4.01  +0.13.77  +0.14.03  -0.24.030.00.00.0 1.00
11 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 30 4.01 +0.0 m/s x3.93  +0.14.01  +0.04.010.00.00.0
12 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 31 4.01 +0.0 m/s 4.01  +0.03.64  +0.03.76  +0.04.010.00.00.0
13 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 23 3.99 +0.0 m/s 3.91  -0.83.99  +0.03.87  +0.13.990.00.00.0
14 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 9 3.98 +0.2 m/s 3.57  +0.03.98  +0.23.95  +0.03.980.00.00.0
15 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 20 3.90 +0.0 m/s 3.90  +0.03.86  +0.1x3.900.00.00.0
16 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 24 3.88 -0.9 m/s 3.87  -1.43.88  -0.9x3.880.00.00.0
17 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 18 3.85 -0.3 m/s 3.85  -0.33.82  -0.13.63  -1.33.850.00.00.0
18 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 19 3.85 +0.0 m/s 3.08  -1.03.60  -0.23.85  +0.03.850.00.00.0
19 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
05 11 3.83 +0.6 m/s 3.68  +0.03.67  +0.03.83  +0.63.830.00.00.0
20 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 28 3.80 +0.2 m/s xx3.80  +0.23.800.00.00.0
21 Barbora FléglováBarbora Fléglová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 10 3.79 +0.0 m/s 3.79  +0.03.71  +0.03.53  +0.03.790.00.00.0
22 Bibiana LukšováBibiana Lukšová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 5 3.77 +0.0 m/s 3.77  +0.03.57  +0.03.46  +0.03.770.00.00.0
23 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 7 3.76 -0.1 m/s 3.76  -0.1x3.73  +0.03.760.00.00.0
24 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4 3.68 +0.0 m/s 3.68  +0.02.38  +0.33.53  +0.03.680.00.00.0
25 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 17 3.67 -1.1 m/s xx3.67  -1.13.670.00.00.0
26 Nina JezdinskáNina Jezdinská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
06 13 3.66 +0.0 m/s 3.66  +0.0x3.48  +0.03.660.00.00.0
27 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 14 3.62 +0.2 m/s 3.06  -0.4x3.62  +0.23.620.00.00.0
28 Adéla ČernovskáAdéla Černovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 3.60 +1.0 m/s 3.45  +0.03.60  +1.02.97  -0.13.600.00.00.0
29 Anna PaslerováAnna Paslerová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
06 6 3.59 -0.2 m/s 3.27  +0.53.44  +0.03.59  -0.23.590.00.00.0
30 Rozálie MilionováRozálie Milionová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 8 3.42 -1.0 m/s 3.42  -1.0xx3.420.00.00.0
31 Kamila BudínováKamila Budínová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 2 3.35 +0.4 m/s 3.23  +0.63.35  +0.4x3.350.00.00.0
32 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 16 3.31 -0.3 m/s 3.20  +0.03.24  +0.43.31  -0.33.310.00.00.0
33 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 1 3.10 +0.0 m/s 3.10  +0.03.10  -0.42.94  -0.53.100.00.00.0
34 Petra NěmcováPetra Němcová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
06 12 3.02 +0.1 m/s 2.96  +0.03.02  +0.12.82  -0.23.020.00.00.0
Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 22 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Šmídová Jana, TJ Sokol Hradec Králové 2. Pražáková Daniela, TJ Sokol Hradec Králové 3. Hohberg Kathrin, DC Ostroměř
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda BuštováLinda Buštová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1 10.81 10.4910.8110.3210.8109.4910.5310.30 11.00
2 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 5 09.96 08.7509.8509.9609.9609.5509.5009.63 9.00
3 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 09.88 08.9009.8808.8409.8808.4208.6108.51 8.00
4 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 09.81 08.5509.2409.5409.5409.5709.8108.30 7.00
5 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 14 09.10 08.6908.2109.1009.1008.7109.0109.06 6.00
6 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 9 08.78 08.7808.4808.6708.7808.6108.6308.45 5.00
7 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4 08.49 08.4907.8008.3008.4907.4207.8007.42 4.00
8 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 15 08.32 08.0008.1007.0908.1008.32-- 3.00
9 Denisa GeislerováDenisa Geislerová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
05 2 07.98 06.8907.9807.6607.980.00.00.0 2.00
10 Bára SodomkováBára Sodomková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
05 10 07.71 07.7107.6707.6507.710.00.00.0 1.00
11 Adéla TylšováAdéla Tylšová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
05 11 07.64 07.6406.7207.0607.640.00.00.0
12 Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
05 7 07.58 x06.1807.5807.580.00.00.0
13 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 12 06.84 -06.8406.4006.840.00.00.0
14 Zuzana MeisnerováZuzana Meisnerová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
05 6 06.70 06.7005.9806.0006.700.00.00.0
15 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 13 06.49 06.2206.1006.4906.490.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš WenkeLukáš Wenke
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 8 09.60 08.3208.0909.6009.6007.9608.0007.93 11.00
2 Filip VlčekFilip Vlček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 1 09.01 08.1108.3309.0109.0108.5908.4408.03 9.00
3 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 6 08.53 08.5308.2707.4508.5307.7508.1707.60 8.00
4 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5 08.06 07.4008.0607.5708.0607.4506.3807.42 7.00
5 Nikolas MarešNikolas Mareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 07.89 07.8607.4907.4907.8607.8907.4307.73 6.00
6 Petr CermanPetr Cerman
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 3 07.23 07.0107.2306.6907.2306.9806.6006.90 5.00
7 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4 07.00 06.6306.5007.0007.0006.9906.9905.72 4.00
8 Ondřej LockerOndřej Locker
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 2 05.68 04.1105.6805.4205.680.00.00.0 3.00
MS Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 9 10.62 10.3910.6210.4710.6208.3809.8410.32
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 1 13.29 x13.2912.7713.290.00.00.0
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 28 55.46 0.0 11.00
2 Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 26 51.03 0.0 9.00
3 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 27 50.39 0.0 8.00
4 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 24 48.19 0.0 7.00
5 Jakub SalabaJakub Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 6 47.40 0.0 6.00
6 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 21 46.79 0.0 5.00
7 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 20 45.74 0.0 4.00
8 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 4 44.31 0.0 3.00
9 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 41.63 0.0 2.00
10 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 17 41.45 0.0 1.00
11 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 25 40.41 0.0
12 Dominik ZaoralDominik Zaoral
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 9 40.20 0.0
13 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 22 40.03 0.0
14 Tomáš KrejdlTomáš Krejdl
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
06 15 38.32 0.0
15 Jan KrištofJan Krištof
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 2 38.15 0.0
16 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 1 38.01 0.0
17 Petr CermanPetr Cerman
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 19 36.78 0.0
18 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 7 35.90 0.0
19 Vojtěch StierandVojtěch Stierand
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
06 14 35.41 0.0
20 Matyáš ElicerMatyáš Elicer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 18 34.92 0.0
21 Jan VitvarJan Vitvar
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 8 33.35 0.0
22 František MedlíkFrantišek Medlík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 5 31.34 0.0
23 Nikolas MarešNikolas Mareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 16 27.27 0.0
24 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 13 25.15 0.0
25 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3 23.49 0.0
26 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 11 22.52 0.0
27 Petr TopalovskýPetr Topalovský
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
07 12 20.44 0.0
28 Martin RážMartin Ráž
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 10 20.16 0.0
MS Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 23 53.16 0.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Bílek Vladimír, DC Ostroměř 2. Rajsner Simon, TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3. Postupa Filip, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 28 52.62 0.0 11.00
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 23 47.68 0.0 9.00
3 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 27 47.36 0.0 8.00
4 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 25 46.69 0.0 7.00
5 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 26 44.11 0.0 6.00
6 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 24 43.04 0.0 5.00
7 Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 21 39.62 0.0 4.00
8 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 22 38.54 0.0 3.00
9 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 37.18 0.0 2.00
10 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 19 36.68 0.0 1.00
11 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 20 35.19 0.0
12 Nikol FlečkováNikol Flečková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
06 1 34.89 0.0
13 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3 33.98 0.0
14 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 17 33.85 0.0
15 Klára PatschováKlára Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
06 6 31.00 0.0
16 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 13 30.83 0.0
17 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 18 30.69 0.0
18 Rozálie ZálabskáRozálie Zálabská
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
07 7 29.89 0.0
19 Anna PaslerováAnna Paslerová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
06 11 29.55 0.0
20 Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 10 28.74 0.0
21 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 15 28.25 0.0
22 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
05 5 28.09 0.0
23 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 12 28.00 0.0
24 Tereza MikešováTereza Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
06 8 27.34 0.0
25 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4 27.13 0.0
26 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 26.52 0.0
27 Aneta MikešováAneta Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
06 16 26.10 0.0
MS Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 35.12 0.0
Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 14 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Vaňková Julie, TJ Jilemnice 2. Síbrová Barbora, TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3. Hochsteigerová Aneta, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 29 závodníků