Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD ml. žactva

Jaroměř (16. 9. 2018)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:34.1 11.00
2 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 2:34.5 9.00
3 Matěj KožnarMatěj Kožnar 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:38.1 7.00
4 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:39.8 5.00
5 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:40.4 4.00
6 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:42.2 2.00
7 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:43.1 1.00
8 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:43.4
9 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:44.4
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SalabaJakub Salaba 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:36.6 8.00
2 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 2:38.7 6.00
3 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:41.0 3.00
4 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:43.3
5 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:51.5
6 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:51.8
7 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:56.6
8 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 8 2:57.3
František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Hladík Vojtěch, DC Ostroměř 2. Seidl Lukáš, SK Dobruška 3. Salaba Jakub, TJ Jilemnice
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:34.1 11.00
2 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 2:34.5 9.00
3 Jakub SalabaJakub Salaba 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:36.6 8.00
4 Matěj KožnarMatěj Kožnar 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:38.1 7.00
5 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 2:38.7 6.00
6 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:39.8 5.00
7 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:40.4 4.00
8 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:41.0 3.00
9 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:42.2 2.00
10 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:43.1 1.00
11 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:43.3
12 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 2:43.4
13 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:44.4
14 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:51.5
15 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:51.8
16 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:56.6
17 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 8 2:57.3
František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:40.8 11.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:41.1 9.00
3 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:42.4 8.00
4 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:45.4 7.00
5 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:48.1 5.00
6 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:49.4 4.00
7 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:54.8
8 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 9 2:56.3
Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Ducháčová Ema, TJ Sokol Hradec Králové, 2. Voborníková Marie, TJ Sokol Jaroměř 3. Peterková Eliška, DC Ostroměř
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:47.7 6.00
2 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:51.3 3.00
3 Bára SodomkováBára Sodomková 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 2:51.9 2.00
4= Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 2:53.7 0.50
4= Klaudie KlierováKlaudie Klierová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 2:53.7 0.50
6 Anna JunkováAnna Junková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 5 2:56.3
7 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:57.7
8 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 3:00.9
9 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 3:03.5
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:40.8 11.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:41.1 9.00
3 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:42.4 8.00
4 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:45.4 7.00
5 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:47.7 6.00
6 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:48.1 5.00
7 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:49.4 4.00
8 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:51.3 3.00
9 Bára SodomkováBára Sodomková 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 2:51.9 2.00
10 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 2:53.7 0.50
10 Klaudie KlierováKlaudie Klierová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 2:53.7 0.50
12 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:54.8
13 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 9 2:56.3
13 Anna JunkováAnna Junková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 5 2:56.3
15 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:57.7
16 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 3:00.9
17 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 3:03.5
Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS