výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD ml. žactva

Jaroměř (16. 9. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 26 4.91 -0.3 m/s 4.22  +0.04.82  +0.1x4.824.91  -0.3x4.48  +0.2 11.00
2 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 18 4.64 -0.1 m/s 3.87  -0.54.55  +0.34.64  -0.14.644.62  -0.84.63  -0.44.57  +0.0 9.00
3 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 2 4.49 -1.0 m/s 4.19  -0.94.23  -0.44.41  +0.04.414.11  +0.0x4.49  -1.0 8.00
4 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 21 4.42 +0.0 m/s 3.75  -0.64.09  -0.84.21  -0.64.213.51  +0.04.42  +0.04.39  +0.0 7.00
5 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 12 4.40 +0.0 m/s 4.12  +0.04.07  -1.04.19  -0.54.193.84  +0.04.20  +0.04.40  +0.0 6.00
6 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 14 4.25 +0.0 m/s 3.96  +0.0x4.15  -0.14.154.25  +0.04.23  -1.14.13  -0.9 5.00
7 Adam ŠašekAdam Šašek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
05 22 4.18 +0.0 m/s x4.02  +0.04.09  -0.64.094.12  -0.64.18  +0.03.65  +0.0 4.00
8 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 28 4.14 x4.144.024.14xx3.95  -1.0 3.00
9 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 27 4.03 -0.5 m/s 4.02  +0.03.83  -1.64.03  -0.54.030.00.00.0 2.00
10 Jakub HarveyJakub Harvey
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 25 4.03 +0.0 m/s 4.03  +0.03.68  +0.03.94  +0.04.030.00.00.0 1.00
11 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3 4.01 +0.0 m/s 3.25  +0.04.01  +0.03.69  +0.04.010.00.00.0
12 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 23 3.97 -1.0 m/s 3.97  -1.03.97  +0.03.95  -0.43.970.00.00.0
13 Filip MatějůFilip Matějů
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 20 3.86 -0.1 m/s 3.65  +0.03.80  -0.53.86  -0.13.860.00.00.0
14 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 13 3.84 -1.1 m/s 3.84  -1.13.81  -0.8x3.840.00.00.0
15 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5 3.82 +0.0 m/s 3.82  +0.03.68  +0.03.45  -0.93.820.00.00.0
16 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 15 3.81 -0.3 m/s x3.81  -0.33.71  +0.03.810.00.00.0
17 Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 17 3.80 -0.4 m/s 3.80  -0.4xx3.800.00.00.0
18 Ondřej ŘehákOndřej Řehák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 4 3.77 +0.0 m/s 3.77  +0.03.51  +0.03.39  +0.03.770.00.00.0
19 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 19 3.67 -0.1 m/s 3.52  +0.03.67  -0.13.40  -0.23.670.00.00.0
20 Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 1 3.59 +0.0 m/s 3.42  -1.42.75  -0.93.59  +0.03.590.00.00.0
21 Matěj KožnarMatěj Kožnar
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 8 3.56 -0.9 m/s 3.56  -0.93.48  +0.03.34  -0.93.560.00.00.0
22 Matyáš ElicerMatyáš Elicer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 9 3.54 +0.0 m/s 3.54  +0.03.19  +0.03.32  +0.03.540.00.00.0
23 Stanislav DušekStanislav Dušek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 11 3.52 -1.0 m/s 3.30  +0.03.31  +0.03.52  -1.03.520.00.00.0
24 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 16 3.44 -0.8 m/s 3.30  -0.4x3.44  -0.83.440.00.00.0
25 Adam VeinfurterAdam Veinfurter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 10 3.38 -0.7 m/s 3.38  -0.7x3.23  -0.23.380.00.00.0
26 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 6 3.11 +0.0 m/s 2.29  -1.03.11  +0.02.60  +0.03.110.00.00.0
27 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 2.29 -0.6 m/s 2.29  -0.6x2.28  +0.02.290.00.00.0
David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 24 NM xxx0.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Bezrouk Matěj, TJ Sokol Hradec Králové 2. Bílek Vladimír, DC Ostroměř 3. Brumlich Tadeáš, SK Nové Město n. M.
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 26 4.47 +0.6 m/s 4.27  +0.04.14  -0.24.22  +0.24.274.47  +0.64.23  +0.0x 11.00
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 34 4.46 +0.0 m/s 4.43  -1.04.27  -0.94.01  -2.14.434.36  +0.0-4.46  +0.0 9.00
3 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 32 4.44 +0.0 m/s 4.42  +0.04.31  -1.14.44  +0.04.44xx4.02  +0.0 8.00
4 Lucie MatyášováLucie Matyášová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 29 4.41 +0.0 m/s 4.34  +0.0x4.13  +0.24.34-4.29  -0.34.41  +0.0 7.00
5 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 33 4.39 +0.0 m/s x4.15  -0.44.36  -1.44.364.39  +0.04.20  +0.0x 6.00
6 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 21 4.28 +0.7 m/s 4.10  -0.73.93  +0.04.08  +0.04.104.28  +0.7-- 5.00
7 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 25 4.27 +0.0 m/s 4.05  +0.0x4.27  +0.04.27x4.27  +0.13.79  +0.2 4.00
8 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 27 4.21 +0.1 m/s 4.13  +0.04.04  +0.34.21  +0.14.214.05  +0.44.12  +0.03.79  -0.3 3.00
9 Klára HančováKlára Hančová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 35 4.08 +0.0 m/s 4.08  +0.0x3.86  -1.14.080.00.00.0 2.00
10 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 15 4.03 -0.2 m/s 4.01  +0.13.77  +0.14.03  -0.24.030.00.00.0 1.00
11 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 30 4.01 +0.0 m/s x3.93  +0.14.01  +0.04.010.00.00.0
12 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 31 4.01 +0.0 m/s 4.01  +0.03.64  +0.03.76  +0.04.010.00.00.0
13 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 23 3.99 +0.0 m/s 3.91  -0.83.99  +0.03.87  +0.13.990.00.00.0
14 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 9 3.98 +0.2 m/s 3.57  +0.03.98  +0.23.95  +0.03.980.00.00.0
15 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 20 3.90 +0.0 m/s 3.90  +0.03.86  +0.1x3.900.00.00.0
16 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 24 3.88 -0.9 m/s 3.87  -1.43.88  -0.9x3.880.00.00.0
17 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 18 3.85 -0.3 m/s 3.85  -0.33.82  -0.13.63  -1.33.850.00.00.0
18 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 19 3.85 +0.0 m/s 3.08  -1.03.60  -0.23.85  +0.03.850.00.00.0
19 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
05 11 3.83 +0.6 m/s 3.68  +0.03.67  +0.03.83  +0.63.830.00.00.0
20 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 28 3.80 +0.2 m/s xx3.80  +0.23.800.00.00.0
21 Barbora FléglováBarbora Fléglová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 10 3.79 +0.0 m/s 3.79  +0.03.71  +0.03.53  +0.03.790.00.00.0
22 Bibiana LukšováBibiana Lukšová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 5 3.77 +0.0 m/s 3.77  +0.03.57  +0.03.46  +0.03.770.00.00.0
23 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 7 3.76 -0.1 m/s 3.76  -0.1x3.73  +0.03.760.00.00.0
24 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4 3.68 +0.0 m/s 3.68  +0.02.38  +0.33.53  +0.03.680.00.00.0
25 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 17 3.67 -1.1 m/s xx3.67  -1.13.670.00.00.0
26 Nina JezdinskáNina Jezdinská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
06 13 3.66 +0.0 m/s 3.66  +0.0x3.48  +0.03.660.00.00.0
27 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 14 3.62 +0.2 m/s 3.06  -0.4x3.62  +0.23.620.00.00.0
28 Adéla ČernovskáAdéla Černovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 3.60 +1.0 m/s 3.45  +0.03.60  +1.02.97  -0.13.600.00.00.0
29 Anna PaslerováAnna Paslerová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
06 6 3.59 -0.2 m/s 3.27  +0.53.44  +0.03.59  -0.23.590.00.00.0
30 Rozálie MilionováRozálie Milionová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 8 3.42 -1.0 m/s 3.42  -1.0xx3.420.00.00.0
31 Kamila BudínováKamila Budínová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 2 3.35 +0.4 m/s 3.23  +0.63.35  +0.4x3.350.00.00.0
32 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 16 3.31 -0.3 m/s 3.20  +0.03.24  +0.43.31  -0.33.310.00.00.0
33 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 1 3.10 +0.0 m/s 3.10  +0.03.10  -0.42.94  -0.53.100.00.00.0
34 Petra NěmcováPetra Němcová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
06 12 3.02 +0.1 m/s 2.96  +0.03.02  +0.12.82  -0.23.020.00.00.0
Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 22 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Šmídová Jana, TJ Sokol Hradec Králové 2. Pražáková Daniela, TJ Sokol Hradec Králové 3. Hohberg Kathrin, DC Ostroměř
Celkem 35 závodníků